Wielka koalicja przeciw PiS. Schetyna i Kosiniak-Kamysz chcą przyciągnąć SLD oraz bezpartyjnych

"Po czwartkowym spotkaniu liderów PO Grzegorza Schetyny i PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza obaj politycy potwierdzili wolę budowania koalicji w 10 sejmikach województw" – poinformował rzecznik Platformy Jan Grabiec. Oba ugrupowania chcą też rozmawiać z SLD.

wróć do artykułu
  • ~Polski duet egzotyczny :
    (2018-10-25 17:43)
    PO + KO = Przedsiębiorstwo Opętanych + Konfederacja Oszołomów.
  • ~Mark Twain
    (2018-10-25 17:48)
    Dwa przegrane kretyny jednoczą się w głuPOcie POlytycznej ! Czują, że do następnych wyborów niema ich na polskim firmamencie politycznym!! Brawo PIS ! Polacy mają już dość knajactwa, przysłowiowym gwoździem do trumny PO=lackich będzie sam naTrzaskany ze kretynusem schitynusem : Nikt z Polaków nie będzie PO was płakać !!!
  • ~rejtan4
    (2018-10-25 17:53)
    Tak się kończy kapitulanctwo, uległość i zaprzestanie reform oraz zmian w Polsce przez Kaczego tchórza z Żoliborza! Teraz go oddadzą w ręce sędziego Tulei i po Jarusiu!
  • ~Bezrobotny za czasów po
    (2018-10-25 17:54)
    Były burmistrz Niepołomic Kracik traci pracę co sprzedawał zrujnowane domy mieszkania komunalne za 30% i mówił że daje wędkę ludziom buhaha
  • ~dość
    (2018-10-25 17:56)
    Czyli dalej darmowe dojenie, kampania wyborcza trwa, a moze tak zacząć pracę zamiast walki z rządem który został wybrany? Zróbcie cos w koncu dla Polski a nie dla własnych koryt.
  • ~Rolnik
    (2018-10-25 18:01)
    Towarzysze od Czerwonuch Hopkow i KO Klozetu Odchodów każda fura ***** wywieziona od CZERWONYCH HOPKÓW to cios w tych CZ,...,.. HOPKOW
  • ~POprykarz
    (2018-10-25 18:05)
    POlszewizm to zaraza POsowiecka a najwięcej jest tego we Warszawce ciągli te czerwone nieroby z całej Polski
  • ~Warszawiak
    (2018-10-25 18:08)
    Schetyna POkazuje na zdjęciu palcami że dwie palcówy odstawił PO sąsiecku i z tym można się zgodzić bo tylko to mu zastało
  • ~jacek i agatka
    (2018-10-25 18:17)
    Szmacina moze sobie najwyzej tymi palcami w zadfku pogmerdac
  • ~zin
    (2018-10-25 18:20)
    czy tacy ludzie PISu maja prawo rzadzic w naszym kraju jesli ichkomentarze to pospolite chamstwo
  • ~+and - = attraction ; - and - = repulsion.
    (2018-10-25 18:25)
    Strząsacz Szaranczy Schetyna i Kociniak -Kamysz beda teraz bawic sie w magnesy. Beda przyciagac posowieckie Stowarzyszenie Lewackich Dewiantow.
  • ~Andrzej
    (2018-10-25 18:35)
    Dwaj wielcy tenorzy którzy chcą dalej okradać Polskę i szukają jeszcze kumpli , czas wasz już minął wię spadajcie na drzewa ogryzać mirabelki kłamcy z Po I Psl amen w tym temacie
  • ~v7
    (2018-10-25 18:37)
    Ludzie to nie ja, tak mi frau Merkel kazała, a mówiłem żeby tej kasy od CDU nie brać, teraz ciągle musimy w Brukseli nadawać i jeszcze ta Lubnauer, POmocy
  • ~Rolnik
    (2018-10-25 18:40)
    Mam nadzieje że tego KOSINAKUSOW usuną jak najpredzej to nie jest człowiek do chłopskiej polityki SAWICKI ZRÓB to jak NAJSZYBCIEJ
  • ~De
    (2018-10-25 18:47)
    Kukiza JOWy zwyciężyły tylko gdzie hehe hahaha
  • ~obserwator sceny powiatowej
    (2018-10-25 18:50)
    w powiecie łaskim (łódzkie) PiS podobno dogadał się z SLD ws. przejęcia starostwa (z SLD radną została starosta, która przed wyborami opuściła PSL)
  • ~kh
    (2018-10-25 19:15)
    A jaki macie panowie program wyborczy? Walic PiS? To bardzo slabe. Nie widze sukcesu.
  • ~Głosowałem jak chciałem bo jestem u siebie w Polsce.
    (2018-10-25 19:19)
    Chazarowie, wy dostaliście już totalnej wścieklizny. Leczcie się. Ludzie, czy wyniki demokratycznych wyborów wam nie wystarczają? Czego potrzebujecie więcej? PIS wyraźnie wygrywa demokratyczne wybory. Jak bardziej demokratycznie można wam wytłumaczyć, że PIS dla Polaków nie jest czymś nadzwyczajnie złym? Nikt z Polaków nie będzie siłą obalał władzy mającej rekordowo wyraźną przewagę wyborczą. Szalejcie sobie na pustyni, na stepie, czy gdzie tam sobie chcecie ale w Polsce dajcie Polakom spokojnie żyć. Szanujcie nasze polskie wybory. Tu jest Polska! Mamy wyjątkowy rok. Ważną dla nas rocznicę. Nie bruździjcie sobie. Dajcie nam żyć, dajcie się nam cieszyć naszym krajem, naszą Polską, naszą rocznicą. Szalejcie sobie gdzie indziej.
  • ~zatroskany i życzliwy
    (2018-10-25 19:25)
    Ci panowie to się powinni udać do kolegi .... Klicha. On się na tym zna, zawodowo to leczy.
  • ~DziękujęNieJem
    (2018-10-25 19:26)
    Parada Oszustów łączy siły z Komunistycznymi Obłudnikami. Nie mają programu, ale nienawidzą PiS-u. I tym chcą karmić Naród...