Wielka koalicja przeciw PiS. Schetyna i Kosiniak-Kamysz chcą przyciągnąć SLD oraz bezpartyjnych

"Po czwartkowym spotkaniu liderów PO Grzegorza Schetyny i PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza obaj politycy potwierdzili wolę budowania koalicji w 10 sejmikach województw" – poinformował rzecznik Platformy Jan Grabiec. Oba ugrupowania chcą też rozmawiać z SLD.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2018-10-25 17:48)
    Dwa przegrane kretyny jednoczą się w głuPOcie POlytycznej ! Czują, że do następnych wyborów niema ich na polskim firmamencie politycznym!! Brawo PIS ! Polacy mają już dość knajactwa, przysłowiowym gwoździem do trumny PO=lackich będzie sam naTrzaskany ze kretynusem schitynusem : Nikt z Polaków nie będzie PO was płakać !!!
  • ~Polski duet egzotyczny :
    (2018-10-25 17:43)
    PO + KO = Przedsiębiorstwo Opętanych + Konfederacja Oszołomów.
  • ~POprykarz
    (2018-10-25 18:05)
    POlszewizm to zaraza POsowiecka a najwięcej jest tego we Warszawce ciągli te czerwone nieroby z całej Polski
  • ~+and - = attraction ; - and - = repulsion.
    (2018-10-25 18:25)
    Strząsacz Szaranczy Schetyna i Kociniak -Kamysz beda teraz bawic sie w magnesy. Beda przyciagac posowieckie Stowarzyszenie Lewackich Dewiantow.
  • ~dość
    (2018-10-25 17:56)
    Czyli dalej darmowe dojenie, kampania wyborcza trwa, a moze tak zacząć pracę zamiast walki z rządem który został wybrany? Zróbcie cos w koncu dla Polski a nie dla własnych koryt.
  • ~Rolnik
    (2018-10-25 18:01)
    Towarzysze od Czerwonuch Hopkow i KO Klozetu Odchodów każda fura ***** wywieziona od CZERWONYCH HOPKÓW to cios w tych CZ,...,.. HOPKOW
  • ~v7
    (2018-10-25 18:37)
    Ludzie to nie ja, tak mi frau Merkel kazała, a mówiłem żeby tej kasy od CDU nie brać, teraz ciągle musimy w Brukseli nadawać i jeszcze ta Lubnauer, POmocy
  • ~rejtan4
    (2018-10-25 17:53)
    Tak się kończy kapitulanctwo, uległość i zaprzestanie reform oraz zmian w Polsce przez Kaczego tchórza z Żoliborza! Teraz go oddadzą w ręce sędziego Tulei i po Jarusiu!
  • ~Warszawiak
    (2018-10-25 18:08)
    Schetyna POkazuje na zdjęciu palcami że dwie palcówy odstawił PO sąsiecku i z tym można się zgodzić bo tylko to mu zastało
  • ~Bezrobotny za czasów po
    (2018-10-25 17:54)
    Były burmistrz Niepołomic Kracik traci pracę co sprzedawał zrujnowane domy mieszkania komunalne za 30% i mówił że daje wędkę ludziom buhaha
  • ~DziękujęNieJem
    (2018-10-25 19:26)
    Parada Oszustów łączy siły z Komunistycznymi Obłudnikami. Nie mają programu, ale nienawidzą PiS-u. I tym chcą karmić Naród...
  • ~Głosowałem jak chciałem bo jestem u siebie w Polsce.
    (2018-10-25 19:19)
    Chazarowie, wy dostaliście już totalnej wścieklizny. Leczcie się. Ludzie, czy wyniki demokratycznych wyborów wam nie wystarczają? Czego potrzebujecie więcej? PIS wyraźnie wygrywa demokratyczne wybory. Jak bardziej demokratycznie można wam wytłumaczyć, że PIS dla Polaków nie jest czymś nadzwyczajnie złym? Nikt z Polaków nie będzie siłą obalał władzy mającej rekordowo wyraźną przewagę wyborczą. Szalejcie sobie na pustyni, na stepie, czy gdzie tam sobie chcecie ale w Polsce dajcie Polakom spokojnie żyć. Szanujcie nasze polskie wybory. Tu jest Polska! Mamy wyjątkowy rok. Ważną dla nas rocznicę. Nie bruździjcie sobie. Dajcie nam żyć, dajcie się nam cieszyć naszym krajem, naszą Polską, naszą rocznicą. Szalejcie sobie gdzie indziej.
  • ~kh
    (2018-10-25 19:15)
    A jaki macie panowie program wyborczy? Walic PiS? To bardzo slabe. Nie widze sukcesu.
  • ~lolou
    (2018-10-26 06:02)
    Zapomnieli,że to Polacy wybrali PiS do rzadzenia.Chorzy ludzie na władze,którzy nie cofaja się przed niczym by sie do niej dorwać!Zacznijcie wreszcie szanować decyzje ludzi,bo może sie to dla was żle skończyć.
  • ~zatroskany i życzliwy
    (2018-10-25 19:25)
    Ci panowie to się powinni udać do kolegi .... Klicha. On się na tym zna, zawodowo to leczy.
  • ~długo pracujący
    (2018-10-25 19:36)
    Komuna rozproszona po różnych partiach, teraz sie konsoliduje, ale polacy widzą że rządy PO i PSL to okradanie kraju i polaków przez konsorcja zagraniczne na miliardy euro.
  • ~Andrzej
    (2018-10-25 18:35)
    Dwaj wielcy tenorzy którzy chcą dalej okradać Polskę i szukają jeszcze kumpli , czas wasz już minął wię spadajcie na drzewa ogryzać mirabelki kłamcy z Po I Psl amen w tym temacie
  • ~KO to dno
    (2018-10-25 20:46)
    jedyny program oPOzycji - zwalczyć PIS, a potem koryto jak dawniej, nieważna Polska , ważne koryto.
  • ~Rolnik
    (2018-10-25 18:40)
    Mam nadzieje że tego KOSINAKUSOW usuną jak najpredzej to nie jest człowiek do chłopskiej polityki SAWICKI ZRÓB to jak NAJSZYBCIEJ
  • ~dwt
    (2018-10-25 21:50)
    Gregory dlaczego masz takie zoltobranzowe palce? chyba grzebiesz tam gdzie nie trzeba.