Koalicja PO-PiS? "Starosta zrobił to bez konsultacji, a już po fakcie poinformował, że złożył rezygnację z członkostwa w Platformie"

W powiecie bolesławieckim PO nie zawarła koalicji z PiS, nie było zgody zarządu regionu; Karol Stasik działał ws koalicji na własną rękę, a już po fakcie poinformował o rezygnacji z członkostwa w PO – powiedział PAP szef dolnośląskich struktur Platformy Jarosław Duda.

wróć do artykułu
  • ~77
    (2018-11-06 19:09)
    hahahahahahahihihi co na to staniszkis jadzio? czyżby PIS przegrał ?
  • ~samorządność
    (2018-11-06 19:14)
    Na tym polega samorządność , że w terenie ludzie sami się rządzą to znaczy sami zawierają koalicje z kim chcą, bez trzymania ich na smyczy przez kacyków z Warszawy
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2018-11-06 18:32)
    A POlszewiki od Schietynussowa częstą POwiadali że dla pisu nie oddadzą ani GUZIKA a tu coraz cześciej słychać ,,, dobrą zmianę polityczną .,.,. jak jeszcze dołaczyć hopków z PEEZELU to okej
  • ~taka prawda
    (2018-11-06 18:43)
    Towarzysz Schietynow jeden ci uciekł z KOALICJI --- Obiboków w BOLESŁAWU do PIS co towarzysz w takiej sprawie POcznie bo zostanie goły i wesoly
  • ~Julka
    (2018-11-06 19:31)
    Jaki to wstyd skumac się z pisem, trzeba na łeb upaść
  • ~Zorro
    (2018-11-07 11:34)
    Może niektórym członkom knajackiej PełO, partia wydaje się już POprostu za bardzo koszerna !!!!
  • ~poszer
    (2018-11-07 01:34)
    I mniej platfonsow w kraju tym lepiej
  • ~sd2017
    (2018-11-06 18:56)
    A ja myślę, że lepiej, że niepewny element odszedł teraz niżby miał zrobić to samo np. za rok tj. po wyborach parlamentarnych. Pytanie tylko, czym pis tych ludzi kupił ? Co zaproponował ich żonom, krewnym ? A nie jest wcale pewne, że pis wygra wybory za rok i co wtedy ? A jeśli przegra, to czy inny rząd będzie tych ludzi trzymał nadal na etatach, które teraz zajęli - w spółkach skarbu państwa, w urzędach wojewódzkich, innych urzędach państwowych itp.? Lepiej czasami dobrze się zastanowić - też i na przyszłość.
  • ~DinX
    (2018-11-06 20:25)
    Rada Powiatu Bolesławieckiego liczy 21 osób wy dziennikarskie matoły. WSZYSTKIE dokładnie media piszące o sprawie powielają ten błąd.
  • ~zin
    (2018-11-06 21:19)
    koryto lamie nie jeden kregoslub nie mowiac o honorze
  • ~Krystyna
    (2018-11-07 09:17)
    Ludzie ogarnijcie się!!! Jesteśmy POLAKAMI,a nie opozycją kontra PiS !!!
  • ~AK
    (2018-11-07 06:05)
    Kiedyś zdrajców stawiano pod murem.