• ~siąkiewicz
    (2014-11-20 00:37)
    tylko siedem lat wystarczyło nam bałaganom by zostawić tu ch., dupę i kamieni kupę a państwo zamienić w teorię
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-19 22:20)
    Myslec to pisiorów nie nauczyli. Mysl to nie boli.
    Pis to sekta, a sekta odmózdza.

    moga co najwyzej falszowac posty
  • ~Logiczne pytanie
    (2014-11-19 20:40)
    Gdzie jest Kopacz? Naśladuje Tuska, który się chował do szafy jak wybuchały w POlandii kolejne afery???
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-19 20:53)
    Problemy pojawiają się wtedy, kiedy suma głosów wynosi 100,4%!

    BiDA z NĘDZĄ PRZEZ KRAJ PO PĘDZĄ.

    ... ale winny i tak zawsze Kaczyński, który nienawistnie milczy ;-P
  • ~SB-ckie trutnie odwracają uwagę
    (2014-11-19 21:07)
    Wypier... ć świry z forum ,albo pisać krótko i na temat .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-11-19 21:10)
    UWAGA UWAGA !!!
    Na czerskiej pracuje sztab wyborczy szechter , blumsrajn, urban i komoruski ustalają wyniki wyborów
    CICHO SIEDZIEC CHOŁOTA
    WSZYSTKO OPUBLIKUJE GWnianka
  • ~internautka 50+
    (2014-11-19 21:11)
    A prezydent śmie mówić że nic się złego nie dzieje,
    ludzie obudzcie sie , ten kraj to h..j , d..a i kamieni kupa!! w którym istnieje MINISTERSTWO CYFRYZACJI
  • ~w istocie rzeczy pospolitej
    (2014-11-19 21:13)
    Kto zrobi w nowej perspektywie z obywateli UE frajerów by umożliwić otrzymanie funduszy unijnych samorządom wybranym przy frekwencji mniejszej niż 50%, gdy ona wówczas w jednoznacznej demokratycznej oczywistości wskazuje, że większość samorządu gminnego, powiatowego i wojewódzkiego nie potrzebuje? Należałoby uzależnić wkład własny samorządów w uzyskaniu środków unijnych na projekty od wysokości frekwencji. Im mniejsza tym większy.
  • ~lew
    (2014-11-19 21:15)
    Czy Komorowski "pomógł" PKW w fałszerstwie wyborczym?
  • ~w istocie rzeczy pospolitej
    (2014-11-19 21:26)
    Janosikowe dla biednego samorządu wójta i radnych wybranych frekwencją mniejszą niż 50% wskazuje w istocie rzeczy pospolitej, że byt nie określa świadomość.