GROM się sypie. Szef jednostki odchodzi

| Aktualizacja:

To będzie wielkie zamieszanie w szeregach elitarnej jednostki GROM. Dowódca tej grupy płk Dariusz Zawadka złożył wypowiedzenie stosunku służbowego - potwierdził PAP w piątek mjr Jacek Popławski z Dowództwa Wojsk Specjalnych. Odmówił podania szczegółów sprawy.

wróć do artykułu
  • ~smoku
    (2010-08-01 12:07)
    A oto jakich mamy marych posłów zajmujących się tematyką wojskową:

    "przewodniczący KON poseł Stanisław Wziętek. Dodał, że jego zdaniem, dymisja nie powinna zostać przyjęta, i ma nadzieję, że "tę przykrą sytuację uda się odwrócić i znajdzie się jakieś kompromisowe rozwiązanie". "

    To biedny pan poseł nie wie, że pułkownik złożył wypowiedzenie stosunku zawodowej służby wojskowej i nikt bez jego zgody nie może go wycofać.
    Jego przełożeni mogą co najwyżej nie zgodzić się na skrócenie okresu wypowiedzenia.

    Normalnie wstyd. Posłowie bez wiedzy o wojsku zajmują się sprawami wojska, a ci bez wiedzy o lotnictwie - badaniem katastrofy lotniczej. Nie wspominając już o tych z komisji śledczych bez wykształcenia adwokackiego, prokuratorskiego lub sędziowskiego.
  • ~daras1983
    (2010-07-31 17:00)
    #

    ~kiki2010-07-30 23:09

    Daras 1983 - a to zę istniejesz i jesteś głupi ,to też wina dr nauk prawnych Pana Premiera Jarosłwa Kaczyńskiego ??
    chyba nie - kto cię zrobił ,widać po toim wpisie buraku




    nie no to nie jest wina Pana expremiera JK bo on woli koty wiec ze wzgledow oczywiscie oczywistych nie mogl mnie zrobic
  • ~MIKE
    (2010-07-31 16:26)
    Polactwo - zygac sie chce analizujac sytuacje w kraju...
  • ~EWART
    (2010-07-31 16:21)
    Powiedziała bym do Donka ,,jaki pan taKI KRAM!!!,,cO JESZCZE???
  • ~tofik
    (2010-07-31 16:07)
    Biedny obwieś zaPOmniał, że na tym forum to on jest od spiskowych teorii dziejów. POza tym co za dziwna znajomość obwiesia z Klichem, czyżby pacjent? A za przytoczenie danych statystycznych zostałem u obwiesia cynglem PIS, za co na pewno się nie pogniewam, choć jestem najzwyklejszym w świecie obywatelem Rzeczypospolitej.
  • ~VAT
    (2010-07-31 14:00)
    W tym kraju wszystko się sypie.Rozwalili wojsko,prokuraturę,Grom,służbę zdrowia,finanse i teraz jeszcze Vat podnisą kto się nie zna na przeliczaniu podatku Vat może uwierzyć w jeden procent ja wiem ,że z jednego ostatecznie po przeliczeniach u producenta w hurcie i detalu zrobi się kilka i wszyscy Polacy będą płacić o ile będą mieli za co.Tak nas PO wyszykowało i ferelny TUSK.
  • ~ponurak
    (2010-07-31 10:35)
    to nie tylko rezygnacja dowódcy GROM ale całego dowództwa. O czym trudno POczytać w "niezależnych" mediach. To nie są żarty tylko POnura rzeczywistość.
  • ~Czytelnik
    (2010-07-31 10:30)
    Rokosz w Gromie, bo nie podoba się przyszły dowódca wojsk specjalnych. Niezłe. Jak by zareagowano na Zachodzie Europy. Przyjęto by rezygnację. Natomiast u nas nie bez winy polityków PO, wykorzystuje się wojsko do walk politycznych. Ot i cała prawda.
  • ~x
    (2010-07-31 10:27)
    Jednym słowem ROKOSZ.
  • ~Wiesio13
    (2010-07-31 09:16)
    tofik-pis-cyngiel...klamiesz jak klamczynski...

    Jest wiele niepokojacych informacji potwierdzajacych coraz
    czesciej, ze Jaroslaw Kaczynski jest paranoikiem tworzacym chore teorie spiskowe, zas jego przyboczni, by zachowac przywileje i korzysci z nich plynace, "ciagna temat" i przytakuja swemu szefowi wchodzac bezwiednie powoli w taki sam stan obledu, osmieszajac sie po drodze na forum nie tylko Polski. Kiedy do calej tej sprawy wlaczyly.. takie "tuzy" dochodzeniowi jak Macierewicz i Ziobro, to sprawa NA PEWNO skonczy sie nastepna kosmiczna kompromitacja !!!
  • ~zalało pis dolinę
    (2010-07-31 09:01)
    odpisić grom z jasnego iciemnego dziwisza klechy do armaty i pal secam
  • ~tofik
    (2010-07-31 08:36)
    Do obwiesia. Przestań obwiesiu pieprzyć nie na temat. Twoje ukochane PZPO do czego się nie dotknie to rozpieprzy. A propos mieszkań. Za dwuletnich rządów PIS powstało ponad dwa miliony mieszkań, za trzyletnich rządów PZPO niecałe trzysta tysięcy.
  • ~Wiesio13
    (2010-07-31 07:03)
    Kretyn z PIS---
    falszuje moj ..nick i posty...po tresci poznasz czy to PIS-sss smetny onnnanissta...propagandzista...PIS to klamczynski...ten typ tak ma on z PISsss...

    cyngle PIS...
    Ktoś inny obiecywał 3 miliony mieszkań ...
    a zamiast tego ludzie lądowali na bruku bo nie było ich żeby utrzymać które już mieli

    Tusk...pisioki sie pienia , wija , zolc ich zalewa...a ty cool , tak trzymac , niech sie sami wykoncza..
    ..osmiesza zblaznia..
    poza tym...:
    ..."powinna byc szczególowa kontrola finansów PIS. Sprawa finansów PIS mocno smierdzi.
    Maja zadziwiajaco duza ilosc pieniedzy w stosunku do oficjalnych zródel.
    Dlatego moga utrzymywac cale tabuny cyngli na wszystkich forach internetowych i oplacac dziennikarzy.
    To wszystko bardzo kosztuje.
    Odciecie ich od koryta musi zaowocowac mniejsza liczba bredni rozglaszanych w mediach bo nie sadze,
    ze ktos za frajer zgadza sie wymyslac takie bzdury od rana do nocy."
  • ~.wiesio-13
    (2010-07-31 01:34)
    Co wy PISiory nam wojsko w Polsce nie potrzebne .
    Nie będziemy kasy wydawa\li na Armie po co hi hi hi.
    Byle Orliki były .
    Donald nasz wielki ojciec poprosi Putina to i nas obronią .

    A wy PISDuje do roboty murzyny .
    Ale siem tych tabletek nazarłem hi hi hi hi
  • ~daras1983
    (2010-07-31 01:26)
    drogi kiku dziekuje ze mnie obraziles
    tez jestem nauk prawnych tylko ze magistrem wiec taka dluga droga mnie nie dzieli do twojego idola jarosloawa jedyna flaszywka w prlu kaczynskiego mnie nie dxzileli. prosze cie drogi popaprancu kiku zaataklij nie medrytorycznie a nie obrazaj
    czekam na zarzuyt wlasciwyy
  • ~LIM
    (2010-07-31 00:28)
    Do: Matwiej Szauk

    Po co ten Trybunal ? Pluton wystarczy.
  • ~kiki
    (2010-07-30 23:09)
    Daras 1983 - a to zę istniejesz i jesteś głupi ,to też wina dr nauk prawnych Pana Premiera Jarosłwa Kaczyńskiego ??
    chyba nie - kto cię zrobił ,widać po toim wpisie buraku
  • ~kiki
    (2010-07-30 23:08)
    Daras 1983 - a to zę istniejesz i jesteś głupi ,to też wina dr nauk prawnych Pan Premiera Jarosłwa Kaczyńskiego ??
    chyba nie - kto cię zrobił ,widać po toim wpisie buraku
  • ~Sigma
    (2010-07-30 23:04)
    Panowie żołnierze, w kwestii tej jest jedno ważne, w imię dobra Rzeczypospolitej, której służycie, Ciiiiiichoooo...! Ruki po szwam, Tak jest Panie ministrze! Koniec, kropka i skończona szopka. To jest wojsko, chyba że nie jest, chyba że panowie wojskowi chcą się bawić w politykę.
  • ~daras1983
    (2010-07-30 23:02)
    Antek nie mozesz bo zeby isc do Gromu to trzeba miec nie tylko duza faje ale i duze jaja!!!