GROM się sypie. Szef jednostki odchodzi

| Aktualizacja:

To będzie wielkie zamieszanie w szeregach elitarnej jednostki GROM. Dowódca tej grupy płk Dariusz Zawadka złożył wypowiedzenie stosunku służbowego - potwierdził PAP w piątek mjr Jacek Popławski z Dowództwa Wojsk Specjalnych. Odmówił podania szczegółów sprawy.

wróć do artykułu
  • ~Tim
    (2010-07-30 15:59)
    Kompentencje PO do zarzadzania wojskiem...
  • ~kraska
    (2010-07-30 16:03)
    ciekawe w co sobie strzeliło PO swoimi rządami, chyba więcej niż w kolano.
    Kraj zniszczycie, tylko by żyło wam się lepiej-to zdrada. Paskudy
  • ~dochtór
    (2010-07-30 16:03)
    "GROM się sypie"-skoro ministrem obrony jest lekarz psychiatra...CZY MY ŻYJEMY TWORKACH???
  • ~Kronikarz
    (2010-07-30 16:06)
    Wszyscy odchodzą ! PO pozostaje ! Sukces za sukcesem !
  • ~kanadyjczyk
    (2010-07-30 16:06)
    Pewnie to znowu zmowa PiS-owskich oficerow...to ochydna podlosc - cytuje klasyka gatunku...
    Ludzie, czy wy wreszcie otworzycie oczy i zopbaczycie do czego prowadzi was Slonce Peru z Gajowym Bronkiem?
  • ~alek
    (2010-07-30 16:06)
    ale w 100% ma zwiazek z rzadami MATOLA
  • ~re doch tór
    (2010-07-30 16:10)
    a moze w gromie za duzo flaszki glodzia to jakas patologia wojsko ma zabijać nie modlić się dostało rozdwojenia jażni to sa skutki dewotyzacji kraju wojsko modlace nigdy by nie zdobyło berlina
  • ~posener
    (2010-07-30 16:11)
    tim, o czym ty piszesz, co ma po z ujawionymi dokumentami? pomyliles forum, to nie tv trwam
  • ~mieszkaniecUSA
    (2010-07-30 16:13)
    BRAK SLOW-jakie jeszcze chcecie dowody na to ze w polsce zle sie dzieje.Co psychiatra jeszcze musi dokonczyc ze go nie dymisjonuja.Przypomne tylko
    Katastrofa w Miroslawcu i smierc kilku generalow a wyniki sledztwa zostaly utajnione
    Katastrofa rzadowego samolotu w Smolensku i smierc glownodowodzacego czyli prezydenta ale i znowu generalicja.
    Bunt w 36 pulku i zlozenie rezygnacji prawie przez wszystkich do dzis media nie podaja z jakiego powodu
    Teraz mamy do czynienia z dymisjami elitarnej jednostki.
    CO JESZCZE MUSI SIE WYDARZYC ABYSCIE PRZEJRZELI NA OCZY???czy tym momentem bedzie jak zaczna wasze rodziny wyciagac z domow jak w powstaniu warszawskim?
  • ~Matwiej Szauk
    (2010-07-30 16:14)
    Trybunał Stanu dla D.Tuska,Klicha,i prezydenta który kazał pilotom latać na wrotach od stodoły.To jest sabotaż,dywersja ,a kara taka sama jak za zdradę.Pluton egzekucyjny.
  • ~chilum
    (2010-07-30 16:14)
    >ciekawe w co sobie strzeliło PO swoimi rządami, chyba więcej niż w kolano

    Jak już to chyba się w takiej sytuacji mówi, że "w stopę", co??

    Specjaliści od filipinek LOL
  • ~zagatka
    (2010-07-30 16:15)
    Zawsze czytam masę obelżywych komentarzy elektoratu PO- a teraz ani jednego- czyżby wstyd Wam było za swoje rządy, jesteście wściekli, że jednostka GROM w rozsypce, że jeszcze niespełna miesiąc temu Bronek obiecywał obniżenie podatków, a tu rząd nam serwuje coś przeciwnego- dziękuję wszystkim za głosy oddane na Bronka!
  • ~PełOwizna to Zgnilizna
    (2010-07-30 16:15)
    Tej PełOwskiej gangreny inaczej sie nie da pozbyć, jak tylko radykalna amputacja łbów
  • ~re kanadyjczyk
    (2010-07-30 16:18)
    podejrzewam że to zpowodu pisich interesów w nanghar kheli antosia policmajstra pis powinien być pozbawiony prawa istnienia dziwię się ze 3lata po jeszcze nikomu włos z głowy pis i klechy do paki
  • ~>>>>> Zibi <<<<<
    (2010-07-30 16:19)
    RZĄD MAFI-tuska TONIE , WOJSKO TONIE , BO TO TAK JEST JAK PSYCHIATRA-klich RZĄDZI WOJSKIEM , JEGO MIEJSCE JEST W SZPITALU O ILE JESZCZE KTOŚ GO TAM PRZYJMIE , MI SIĘ WYDAJE ŻE ON W SZPITALU TEŻ NIE MA MIEJSCA ...

    WYŁĄCZ PROPAGANDĘ-tvn-24-PO ...
  • ~Andrzej K.
    (2010-07-30 16:24)
    TRYBUNAŁ STANU!!!
    ZANIM ZDĄŻĄ wyjechać na Florydę.

    Jakich jeszcze dowodów wam potrzeba wyborcy PO???
    Ale ja was nie winię. Sam kiedyś oślepłem i głosowałem na BOLKA,
    za co wszystkich przepraszam!!!
  • ~Jerzy
    (2010-07-30 16:26)
    Kolejny efekt psychiatry na stanowisku ministra ON
  • ~jancz
    (2010-07-30 16:29)
    Przecież te pryszczate pacany (wykształceni, z dużych miast i młodzi) i tak nie rozumieją o co tu chodzi. Dla nich najważniejsze było Precz z Kaczorami-kartoflami. Reszta ich nie interesuje. To przecież przyszłość narodu. Na szczęście zostało mi kilka lat pracy i emerytura. A przemądrzałe małolaty? Oj fajnie pożyją sobie w tym faszystowskim syfie, który sobie demokratycznie wybrali. Może wtedy przejrzą na oczy gdy premierem będzie Palikot, a ministrem kultury Wojewódzki z Hołdysem?
  • ~Czapajew gieroj
    (2010-07-30 16:30)
    NIE MA DEMOKRACJI JEST TUSKIZACJA .Coś mi sie wydaje ze zamiast podawać się do dymisji trzeba było obalic ten anarchistyczny nierząd.Takiego bałaganu,niekompetencji nie było nawet w czsach komuny,
  • ~spokojny_obserwator
    (2010-07-30 16:31)
    Mamy kolejny, niezaprzeczalny sukces psychiatry Klicha na stanowisku szefa MON! Ten niezaprzeczalnie charyzmatyczny człowiek kroczy od prawie trzech lat od sukcesu do sukcesu (oczywiście patrząc oczami krajów ościennych)! Jak dotąd sukcesy Klicha w niszczeniu polskiej obronności zbliżają się niebezpiecznie do poziomu sukcesów osiągniętycjh we wrześniu 1939 roku przez dwóch miłujących pokój socjalistów Hitlera i Stalina. Klich jest o tyle lepszy, że wyniki takie uzyskuje bez jednego wystrzału! POgratulować!

Może zainteresować Cię też: