Wyrzucą znane twarze z TVP?

Jacek Karnowski, Piotr Kraśko, Danuta Holecka oraz kilku reporterów "Wiadomości" może stracić pracę - donosi "Gazeta Wyborcza". Nowym szefem programu informacyjnego ma zostać Jacek Snopkiewicz, który był twórcą tego programu w 1989 roku.

wróć do artykułu
  • ~Igo
    (2010-10-29 18:53)
    Nareszcie,zbyt długo działali na rzecz PIS-u.Niech im Jaro i Rydzo dadzą pracę.
  • ~do zobaczenia
    (2010-10-26 18:01)
    Dajcie jeszcze do wiadomosci Lisa Zakowskiego Paradowską i konieczniie Wolka a reszte z gazety wyborczej ja sie nie boje bo swoje i tak wiem a polskich stacji ogladac nie musze
  • ~SER
    (2010-10-16 14:54)
    MENDY WRACAJA ?
  • ~Szela
    (2010-10-14 20:27)
    Czas by pis..dziory odeszli z telewizji ,rózne cejrowskie ,pospieszlskie,wilksztajny i cała ta swołocz IV RP bo rzygać siE chce
  • ~pikuś
    (2010-10-13 20:57)
    No to macie coście chcieli !!!Zaczynają juz się pozbywac naprawde obiektywnej pani Danusi.i innych.Wilcze oczy to cały premier wystarczy że na kogoś popatrzy .
  • ~korn
    (2010-10-08 20:45)
    Nareszcie koniec tej bezwstydnej pisuarowej propagandy w wykonaniu pisowskich komisarzy politycznych. To co robili w TVP1 przez ostatni rok to była hańba nie majaca nic wspolnego z dziennikarstwem, a juz szczytem wszystkiego byla ta kanalia Karnowski (redagował wszystkie oszczercze wydania Wiadomości), ta kanalia nigdy nie powinna byc dziennikarzem !
    O psach gończych pisu jak Pyza czy Wróblewski nawet nie warto wspominać, bo to dziennikarskie śmiecie !
  • ~fasolka
    (2010-10-08 16:44)
    jak dziennikarze mogą tak nierzetelnie i stronniczo przedstawiać wiadomości. gdzie etyka zawodowa? cieszę się że odejdą zwłaszcza pan KARNOWSKI I P.CHolecka /powinni ponieść jakieś konsekwencje zawodowe/ i nastanie normalność i rzetelność.
  • ~wyluzowany
    (2010-10-07 21:18)
    najlepsze to bylo jak danuśka robila wywiad z kaczorkiem malo brakowalo a by mu w rozporek weszla a jak ja pocalowal w reke to malo nie zemdlała hihihihi
  • ~ellly
    (2010-10-07 19:19)
    mam nadzieje, że platformerska telewizja w tvp jeszcze szybciej sie skonczy niż sie zacznie. jaka to demokracja, ze 8 mln ludzi , którzy nie poparli PO narzuca się platformersko- tvn- gazeto wyborczy punkt widzenia i manipulacji wiadomościami.
  • ~arimgdynia
    (2010-10-07 15:18)
    PANI HANKO JAK BĘDZIE PANI PROWADZIŁA WIADOMOŚCI TO TYLKO NA SIEDZĄCO !
  • ~AK.
    (2010-10-07 15:02)
    Piotr "Ciepła Wódka" Kraśko miałby opuścić mury tej szacownej instytucji? Uwierzę, jak (nie) zobaczę go na wizji :)
  • ~wyborca
    (2010-10-07 14:59)
    Zmiany w TVP już widać. W TVP Info wieczorami widzów katuje się Iwoną Sulik, która chyba nawet sama nie wie o co pyta. A usuwa się kompetentną dziennikarkę, jak Danuta Holecka, która nie dość, że jest dobra merytorycznie, to jeszcze jest sympatyczna.
  • ~Emma
    (2010-10-07 14:38)
    WRESZCIE !!!
  • ~attache
    (2010-10-07 14:31)
    A ja proponuje, żeby dziennikarze byli odpolitycznieni.
  • ~as1
    (2010-10-07 14:15)
    Ręce precz ParchOlki od damy Holeckiej
  • ~narodowiec
    (2010-10-07 14:08)
    Wyrzucanie dobrych dziennikarzy i pełna kontrola publicznych mediów. Pytanie czy tych mediów nie powinno się nazywać rządowymi i czy na ich funkcjonowanie nie powinny iść partyjne pieniądze platformy obywatelskiej ?
  • ~kris
    (2010-10-07 14:08)
    Tusk Vision Network - i wszystko jasne...
  • ~grzegorz
    (2010-10-07 14:03)
    Proponuję przenieść do TVP całą redakcję tvn i GW! I tak wiadomo o co chodzi POlitykom partii rządzącej... Tak teraz będzie wyglądał pluralizm w mediach!? :):):)
  • ~ed
    (2010-10-07 14:00)
    przydało by się ich przekazać do T.Trwam, może wtedy zacznę płacić abonament
  • ~jr