Wyrzucą znane twarze z TVP?

Jacek Karnowski, Piotr Kraśko, Danuta Holecka oraz kilku reporterów "Wiadomości" może stracić pracę - donosi "Gazeta Wyborcza". Nowym szefem programu informacyjnego ma zostać Jacek Snopkiewicz, który był twórcą tego programu w 1989 roku.

wróć do artykułu
  • ~do wicary
    (2010-10-07 11:53)
    wicary , ty chamstwem przerastasz Palikota i Niesiołowskiego razem wziętych.
  • ~grzegorz
    (2010-10-07 14:03)
    Proponuję przenieść do TVP całą redakcję tvn i GW! I tak wiadomo o co chodzi POlitykom partii rządzącej... Tak teraz będzie wyglądał pluralizm w mediach!? :):):)
  • ~Maja
    (2010-10-07 12:28)
    Najwyzszy czas zrobic z nimi porzadek.IM wszystkim tylko wydaje sie ,ze sa dziennikarzami".Do prawdziwego dziennikarstwa to maja bardzo daleko.I wszystkie posady w tvp zalatwiane po znajomosci np Bartosz Wroblewski./maz Korzuchowskiej-wiernej pis/
  • ~OSZUKANA
    (2010-10-07 12:32)
    Powróci zamiast Wolna Europa- którą wielu domach słuchano za czasów komunizmu , WOLNA POLSKA I TEŻ BĘDZIE W KAŻDYM DOMU POLSKIM SŁUCHANA !!! co za czasu POLSKA OKUPOWANA NA NOWO !!! JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !!! DZIECI POLSKIE WIEDZĄ ,ŻE PO - to MAFIA niemiecko-ruska
  • ~aw
    (2010-10-07 12:36)
    teraz już wszędzie będą fakty nie mające nic wspólnego z faktami POLSKA ZJEDNOCZONA PLATFORMA OBYWATELSKA za zgodą znacznej częśći ślepego sPOłeczństwa robi co chce a banda POŻYTECZNYCH IDIOTÓW DALEJ popiera partię oszustów
  • ~Emma
    (2010-10-07 14:38)
    WRESZCIE !!!
  • ~plac
    (2010-10-07 12:50)
    czerwony ponton snopkiewicz
  • ~ślązaczka
    (2010-10-07 12:54)
    Przede wszystkim wyrzucić Paradowską,Wołka, Żakowskiego.Nareszcie z czystym sumieniem nie będę płacić abonamentu na Partię Jedności Narodu. ALE SIĘ DORWALI.TRYBUNA L STANU ZA ZDRADĘ!
  • ~MALPA
    (2010-10-07 13:05)
    Czystka 'peowska' - MACIE - COSCIE SOBIE WYBRALI = 'raj' na ziemi!!!
  • ~marco
    (2010-10-07 13:27)
    Sytuacja wraca do normy, znowu w programach publicystycznych będę oglądał zwolenników PO, dawnej Unii Wolności i Gazety Wyborczej, którzy będą się tak pięknie w swoich poglądach różnić. A blask Słońca Peru oświeci ich umysły. Putinada TVP, oto co będę oglądał.
  • ~re
    (2010-10-07 13:27)
    POszewiki rządzą.wszędzie i stawiają swoich.Wrócą Wołki, Lisy i inne zwierzęta.Będzie drugie TVN.
  • ~ajax
    (2010-10-07 13:28)
    Gadzinówka Wybiórcza,towarzyszka redaktor Kublik i wszystko jasne.W odzyskanej TVP,teraz TVPełO będą obowiązywac standardy dziennikarskiego obiektywizmu i rzetelności jak w Tusk Vision Network,WSI24 i POlsacie.
  • ~ed
    (2010-10-07 14:00)
    przydało by się ich przekazać do T.Trwam, może wtedy zacznę płacić abonament
  • ~bim
    (2010-10-07 13:44)
    tvp jest pogięta jak ich siedziba i podobnie jak z budynkiem też się nie da ztym nic zrobić . wnuczki zasłużonych członków mn wicka kraśki urzędolą do dziś.
    mozna propagować pewnie i tyfus jak się bierze za to lekko licząc 20 000 za m-c. a o etyce i bezstronności to może lepiej w kontekście tv nie rozmawiajmy .
  • ~jr
    (2010-10-07 13:53)
    PiS to paratargowicka organizacja walcząca o pozycję swojego magnata kaczyńskiego ze szkodą dla Polski
  • ~kris
    (2010-10-07 14:08)
    Tusk Vision Network - i wszystko jasne...
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2010-10-07 11:30)
    MAFIA-PRZEKRĘTÓW-tuska PRZEJEŁA OSTATNIĄ TELEWIZJĘ TVP , TERAZ ZACZYNA SIĘ OGŁUPIANIE NARODU NA 100% , NIE MA JUŻ W POLSCE NIEZALEŻNYCH MEDIÓW , TO JEST DEMOKRACJA I WOLNOŚĆ SŁOWA W WYKONANIU BANDY-ZŁODZIEJSKIEJ-tuska ...BRAWO ...

    DOPÓKI NARÓD NIE ZROZUMIE ŻE W POLSCE JEST MAFIA-dziennikarzyn KTÓRA OGŁUPIA-NARÓD , NIGDY W POLSCE NIE BĘDZIE DOBRZE , PROSZĘ TO ZROZUMIEĆ I NIE DAĆ SIĘ OGŁUPIAĆ , MYŚL SAM ...


    SKRÓT PO = PROPAGANDA - OGŁUPIANIA , NARODU ...
  • ~narodowiec
    (2010-10-07 14:08)
    Wyrzucanie dobrych dziennikarzy i pełna kontrola publicznych mediów. Pytanie czy tych mediów nie powinno się nazywać rządowymi i czy na ich funkcjonowanie nie powinny iść partyjne pieniądze platformy obywatelskiej ?
  • ~as1
    (2010-10-07 14:15)
    Ręce precz ParchOlki od damy Holeckiej
  • ~wyborca
    (2010-10-07 14:59)
    Zmiany w TVP już widać. W TVP Info wieczorami widzów katuje się Iwoną Sulik, która chyba nawet sama nie wie o co pyta. A usuwa się kompetentną dziennikarkę, jak Danuta Holecka, która nie dość, że jest dobra merytorycznie, to jeszcze jest sympatyczna.