Relacje TVP1 spod krzyża naruszały prawo

| Aktualizacja:

Telewizyjna Jedynka, relacjonując w sierpniu wydarzenia wokół krzyża, stojącego przez Pałacem Prezydenckim, naruszyła Ustawę o radiofonii i telewizji - uznała Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, która przyjęła we wtorek raport z monitoringu programów na ten temat.

wróć do artykułu
  • ~pis da po ryju
    (2010-11-09 20:56)
    krzyże transmitujcie z watykanskiekj i rydzykowej ale z publicznej wont krzyże i nie niszczyć drzew na krzyze
  • ~czarne badziewia
    (2010-11-09 21:04)
    szymalla to dewota kościelna co ona robi w publicznej na stos tą wiedzme spaić próba ognia i wody
  • ~irek
    (2010-11-11 11:49)
    Pzero daje swiadectwo o sobie.Polaczkowie z TVNu tez. Demokracja skonczyla sie 10 kwietnia 2010 po przejeciu wladzy przez obecnego namiestnika Polsli
  • ~pioter
    (2010-11-10 13:16)
    Ciekawe kiedy zlikwiduję TVP, albo włączą do grupy ITI
  • ~jacek.k
    (2010-11-10 11:17)
    ORŁA cień nad Jedynką?
  • ~bob
    (2010-11-10 13:32)
    A Rada, tak uznała na POdstawie obserwacji własnej czy relacji "Mendiów"?
  • ~Polon24
    (2010-11-10 12:51)
    No i PO - jedynce
  • ~XYZ
    (2010-11-09 21:51)
    Tak tylko tvp jest stronnicze i nieobiektywne, a rządowa telewizja TVN to wzór obiektywizmu.
    Boże co za hipokryzja, ale co się dziwić KRTViR też przejeli ludzie PO, więc niszczą swoich przeciwników, wg zasady kto nie znami, ten przeciwko nam.
  • ~Polska POmatolska
    (2010-11-09 21:03)
    Demokracja i wolnosc mediow.
    Juz nie u nas!
  • ~ehhh
    (2010-11-09 22:00)
    Co za buractwo Ci Polacy. Luft z peło wydaje opinie o bezstronności mediów. A Ci to łykają...
  • ~klechy wont z publicznej
    (2010-11-09 20:51)
    zróbcie ttv klechów i niech nadają cała dobę ale nie tv publicznej klechy w panstwowej???
  • ~zniesmaczony
    (2010-11-09 20:35)
    Aż nie chce się tego komentować.Już widzę tą pijaczkę z łodzi piszącą ten raport.
  • ~pis da krzyz ci morde lizał
    (2010-11-09 20:31)
    dlaczego nie było transmisji z potopu pierdoły o krzyzach sa mało ciekawe to zapchaj dziury apoza tym krzyz to kośćielne sprawy panstwo jest świeckie bez krzyza rzekomo
  • ~PP
    (2010-11-09 20:28)
    Do luftu opinia Lufta
  • ~~ Dominique
    (2010-11-09 20:26)
    To tylko BYŁ PRZYKŁAD od 15.07.1410 do 03.08.2010 JAK KRZYŻ ŁACZY !!!
  • ~Opl
    (2010-11-09 21:42)
    Tak, a najbardziej bezstronne jest TVN... Wystarczy posłuchać chociażby porannego Kuźniara.
  • ~KAMA 24
    (2010-11-12 17:23)
    Dzięki KRTViR będziemy media obiektywne takie jak na Bialorusi !!! BRAWO,nareszcie PO ma to o co walczyla Katarasińska,Michnik/GAZETA WYBORCZA i AGORA. Fakty stają się okrutne,pozostaje oglupiający TVN 24.Obecnie ksztaltujemy rzeczywistość na wzór, nauczania historii w szkolach za czasów KOMUNY,a nam się wmawia że zwyciężyla SOLIDARNOŚĆ-tylko kogo z kim? Kiedy będziemy mogli powiedzieć że mamy NORMALNY KRAJ? Czekam na reportaże w TVP na temat wystroju toalet(WC) KOMOROWSKIEGO,TUSKA,SCHETYNY-dopiero wtedy wzrośnie OGLĄDALNOŚĆ,a będą to tematy zbliżone do terażniejszości bo i tak coraz bliżej nam do szamba w mediach,dzięki poglądom jedynie slusznym/ patrz PO/.

Może zainteresować Cię też: