Zamarza trakcja elektryczna. Pociągi grzęzną w polu

| Aktualizacja:

Opady marznącego deszczu, które od zachodu nadciągnęły nad Polskę, powodują oblodzenie trakcji kolejowych. Utrudnienia w ruchu występują m.in. na trasie Warszawa - Poznań.

wróć do artykułu
  • ~pokemonof
    (2010-12-25 15:34)
    wiedząc żę będą gołoledzie wysyłają lokomotywy elektryczne a nie spalinowe tylko debile i aparatczycy bez MUZGU
  • ~hehehehehe
    (2010-12-25 14:17)
    W tuskolandzie nawet jak jest powyżej zera wszystko zamarza
  • ~xx4
    (2010-12-25 14:18)
    Kolej jeszcze niedawno była duma Gosiewskich książąt gołoborzy,a teraz PO się dobrała i już jest lipa.
  • ~Polak
    (2010-12-25 15:53)
    Ludzie a co Premier ma wspolnego z pogoda. Czy w tym Kraju sa sami idioci jak wy co wpisujecie idiotyczne komentarze.
  • ~Moim zdaniem
    (2010-12-25 15:58)
    Dziadowskie zarządzanie kolesi z PO. Zapomnieli, że w naszym kraju może być zima!
    Przed wojną też zimy były tęgie, a polskie koleje należały do najbardziej punktualnych w Europie!
  • ~dziadek Józek T. z PKP
    (2010-12-25 14:50)
    Wesołych świąt mein herr Donald
  • ~CZYZBY TO KONIEC ZIELONEJ WYSPY
    (2010-12-25 14:57)
    SZLAG ZACZYNA TRAFIAC ZIELONA WYSPE BRONKA, DONKA I PIERONKA. HAHAHAHAHAHAHAHA
  • ~Jozio Tusk
    (2010-12-25 14:58)
    jOZIO tUSK BYL W SS A NIE W PKP.
  • ~kika
    (2010-12-25 16:39)
    A co na to gwiazda dziennikarstwa kolejowego Michał TUSK ???
  • ~abc
    (2010-12-25 17:25)
    Rada moze byc tylko jedna. Jesli od wielu, posolidarnosciowych lat PKP nie radzi sobie zima. powinna odstawic do muzeum lokomotywy spalinowe i elektryczne, a przywrocic na tory ciuchcie. Sa niezawodne w kazdych warunkach.
  • ~oko
    (2010-12-25 17:41)
    Papuga przegrał bitwe teraz przegrywa wojnę ciekawe co za bajki bedzie opowiadał po swietach ten nieudacznik a Tusk wychwala Go pod niebiosa a gdzie podziały sie parowozy ? poszły na złom? bo kasa była potrzebna teraz taki parowóz ,przejechał by wolno pod oblodzoną trakcja i byłoby po sprawie? a tak połamane pantografy pozrywana sieć i dalej chałos,bałagan i opóznienia a władza ma sie dobrze jeszcze podyżki sobie dała?