TVP negocjuje z Pospieszalskim. Wystraszyli się?

| Aktualizacja:

Rzecznik TVP zarzeka się, że celem zarządu nie jest wycinanie dziennikarzy jakiejkolwiek opcji. W czwartek Pospieszalski spotkał się z prezesem Bogusławem Piwowarem. Co wynegocjował?

wróć do artykułu
  • ~miłka
    (2011-03-03 15:21)
    Płacimy bez przerwy abonament iczekamy na przywrócenie wyrzuconech dobrych dziennikarzy,A.Gargas,J.Pospiesalskiego,B.Wildstena,W.Reszczynskigo.
  • ~benek
    (2011-01-29 21:32)
    I TAK DURNIÓW NIE OGLĄDAM,JĄTRZĄ, A CO DO POSPIESZALSKIEGO TO NIECH WEŹMIE GITARĘ I NA WSCHODNI TAM JEGO MIEJSCE ,jaki z niego dziennikarz jak nie ma szkoły
  • ~MaxiMax
    (2011-01-25 15:17)
    Ciekawe i zatrważające są te wszystkie wpisy za Pospieszalskim, przecież to jeden z tych, którzy "Prawie Wywołali III Wojnę" - wyprowadził ludzi na ulicę w gniewie i nienawiści - to przedstawiciel IV władzy ale pseudodziennikarskiej (vide dzienniki telewizyjne i tamże przykre felietony na miejsce informacji), ogromnie niebezpieczny bo zapatrzony w swoją religijną ideę fix i tak pewny swoich racji, że aż boli. To tak ma wyglądać wolne dziennikarstwo XXI wieku?
  • ~iza
    (2011-01-24 22:01)
    Prrzywrócić program "warto rozmawiać" to jeden z ciekawszych
  • ~filus
    (2011-01-24 16:18)
    Antysalon byl super ; wywalic lisafi
  • ~janina
    (2011-01-23 19:15)
    to jest obłed takich manipulatorów w telewizji nie potrzeba no może do trwam
  • ~kola
    (2011-01-22 18:56)
    Re: ~Paranoja i Schizofrenia czyli PiS2011-01-21 16:40
    A ty znowu od psychicznych, musisz koniecznie się zbadać. Macie w rządzie specjaliste od tych spraw, Tusk był przewidujący i zatrudnil psychiatrę.
  • ~rys
    (2011-01-22 18:53)
    Napewno nie przestraszyli się, to dla dobrego wrażenia w UE. Nic z tych negocjacji nie będzie, będą chcieli tak ograniczyć tematy i sposób nadawania, że żaden szanujący sie dziennikarz przyjmie warunków. naprzykład nadawanie programu o godz. 24:00. Dlaczego Lisowi nikt nie stawia warunków ???
  • ~STAN
    (2011-01-22 10:40)
    WARTO ROZMAWIAAĆ TO JEDEN Z NAJLEPSZYCH PROGRAMOW TVP BARDZO DOBRZE PROWADZONY PRZEZ PANA POSPIESZALSKIEGO
  • ~Gosia
    (2011-01-21 20:49)
    Nie chcę w publicznych mediach tego oszołoma z jego programem i pseudo dokumentami typu Solidarni . To nie jest solidny, profesjonalny dziennikarz tylko TUBA PiSowska. Niech sie realizuje ale nie w publicznej tv!
    NIE dla POSPIESZALSKIEGO. !!!
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<<<<
    (2011-01-21 20:03)
    NARÓD PŁACĄC ZA ABONAMENT POWINIEN MIEĆ WPŁYW CO CHCE OGLĄDAĆ W PROPAGANDZIE KIEROWANEJ PRZEZ MAFIE-tuska ...
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2011-01-21 19:59)
    PANIE POSPIESZALSKI NIE DAWAĆ SIĘ MAFII W TVP RZĄDZONEJ PRZEZ MAFIĘ-tuska , WYCINAJĄ PROGRAMY I DZIENNIKARZY KTÓRZY SĄ W TYM KRAJU OBIEKTYWNI , PROSZĘ POPATRZEĆ CO SIĘ DZIEJE W TVP-INFO , STACJA STAJE SIĘ MAŁO WIARYGODNA I WYCINA SIĘ PROGRAMY , OSTATNIO WYCIELI PROGRAM OBIEKTYWNEGO DZIENNIKARZA PANA ZIEMKIEWICZA , PROGRAM ANTY-SALON , BOLAŁ MAFIE-tuska OBIEKTYWIZM ...
  • ~telewidz
    (2011-01-21 18:47)
    Mam propozycje: nie płacimy abonamentu do czasu przywrócenia pozotałych programów.Płacąc abonament powinniśmy mieć też coś do powiedzenia.Cenzura skończyła si ę w 1989 r/to tak dla przypomnienia/
  • ~rey
    (2011-01-21 18:36)
    Re: ~Pola2011-01-21 17:03
    A Olejnik jest dziennikarzem , po naukach weterynaryjnych? Pokaż mi jakiegokolwiek dziennikarz, który przedstawiając swój program uwzględnił stanowisko strony przeciwnej. No Pokarz !
  • ~reys
    (2011-01-21 18:31)
    Pospieszalski musi omawiać ewentualne przyszle swojee audycje, natomiast Lis może przedstawiac wszystko co chce i jak chce. I to ma byc równść wobnec dziennikarzy. Już z pewnościa nie jest długi czas gdy widzowie przestana płacic na abonament tak jak to namawiał Tusk - premier rzaądu. Zapewniał , że nic im za to nie grozi
  • ~buuuuuuu
    (2011-01-21 18:26)
    posadzić przed kamerą lisa ordyńskiego żakowskiego i niech wala PO- prawdę przeczcaly dzień - tego chcecie?
  • ~mr Yekyll
    (2011-01-21 18:23)
    RE Kika
    Szkoda ,że jak "patriota" to przeważnie głupi jak but.
  • ~mariusz
    (2011-01-21 18:22)
    Wszyscy sie w Polsce boja zasranego PIS-u. Zenada!
  • ~niez
    (2011-01-21 18:20)
    Kruk krukowi oka nie wykole...
  • ~BULL
    (2011-01-21 18:15)
    Tłumoki, które atakują program Pospieszalskiego "Warto rozmawiać", chyba nigdy żadnego z nich nie obejrzały lub nic z nich nie zrozumiały albo nudziły się setnie. Dla tłumoków z tego forum są tańce. Wprawdzie formuła programu Pospieszalskiego już się chyba wyczerpała, ale to nie znaczy, że jego programy nie były jednymi z najlepszych programów publicystycznych. W nich roztrząsano naprawdę ważne problemy, a nie bieżączkę polityczną.
    Tumany z tego forum łączcie się przy grach komputerowych.