>>> Sprawdź prognozę na pogoda.dziennik.pl

Reklama

Specjaliści z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują:

Niedziela

Na zachodzie zachmurzenie umiarkowane lub duże, możliwe słabe opady śniegu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże, okresami słabe opady śniegu, głównie na wschodzie oraz południu kraju. Temperatura maksymalna od -10 st.C, -8 st.C na północnym wschodzie, około -6 st.C w centrum, do -4 st.C, -2 st.C na zachodzie i południu. Wiatr słaby i umiarkowany.

Noc

Na północnym zachodzie zachmurzenie przeważnie umiarkowane, możliwe słabe opady śniegu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami słabe opady śniegu, głównie na wschodzie oraz południu kraju. Temperatura minimalna od -19 st.C, -17 st.C na północnym wschodzie kraju, -16 st.C, -13 st.C na północy, do -11 st.C, -8 st.C na zachodzie i południu. Wiatr słaby.

Poniedziałek

Na zachodzie i północnym zachodzie zachmurzenie małe i umiarkowane, możliwe słabe opady śniegu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie przeważnie duże, okresami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -11 st.C, -9 st.C na północnym wschodzie, -8 st.C, 6 st.C w centrum, -6 st.C, -5 st.C na południu, do -4 st.C, -3 st.C na zachodzie oraz w strefie brzegowej Bałtyku. Wiatr słaby i umiarkowany.

Warszawa

W niedzielę zachmurzenie duże, po południu większe przejaśnienia. Okresami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna -5 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami oraz możliwym przejściowym rozpogodzeniem. Okresami możliwy słaby śnieg. Temperatura minimalna -14 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany.

W poniedziałek zachmurzenie umiarkowane i duże, tylko rano możliwe jest pełne rozpogodzenie. Chwilami możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna -8 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

W niedzielę ciśnienie w Warszawie wyniesie w południe 1007 hPa i będzie wzrastać.