Jednostki specjalne Google'a skierowane do naszego kraju

| Aktualizacja:

To zaczyna się już dzisiaj. Na ulicach polskich miast będzie można napotkać charakterystyczne pojazdy giganta internetu. Mają do wykonania kontrowersyjne zadanie.

wróć do artykułu
  • ~zlin
    (2011-06-16 08:22)
    Ciekawe czy przyjadą pod Bulweder.
  • ~kaszanka-polska
    (2011-06-16 09:56)
    mogą mieć tylko kłopoty ... za fotografowanie ludzi którzy sobie akurat tego nie życzą można mieć proces sądowy ... Google ma kupę kasy - niech płaci odszkodowania ... ;]
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    (2011-06-16 09:56)
    Może mnie tez uwiecznią. Będę w parku motka chędożyć.
  • ~helena
    (2011-06-16 11:43)
    szkoda ,że nie przyjeżdżają na wieś,wszyscy dalibyśmy się sfotografować bez zamazywania twarzy...jesteśmy szczęśliwi ,że mamy okno na świat ..czyli INTERNET!!!
  • ~chdn
    (2011-06-16 12:16)
    dziwi mnie ze dopiero teraz rozpoczyna sie era street view w Polsce. jestesmy nadal daleko za murzynami... wszystko u nas z mega opoznieniem
  • ~Konfacela?
    (2011-06-16 14:40)
    No to będzie się działo, Chiny rozpracowują już od dawna pracowników Pentagonu a u nas znajdą naszego Tomka w klubie nocnym i zrobią mu zdjęcia w pościeli!
  • ~Knfacela
    (2011-06-16 14:43)
    ~~hlena,
    a kogo mają oglądać na wsi, te nasze miedze i ugory, bo uprawiać się nie opłaca już niczego w naszym kraju a jak Rosja nakłada embargo ciągle to robi się panika jakby nie było innych rynków zbytu!!!
  • ~Konfacela
    (2011-06-16 14:47)
    ~~Wiesio 13 bicz na pisiory,
    uważaj bo w modzie są ostatnio wielbładądy i parzą siez wielbładami co baedziej zmyślni. Wiesz, z blaku laku i kit dobry!
    Trzeba im sprzedać specjalny sprzęt do orgazmów, bo to nie ładnie tak zwierzęta wykorzystywać i zachodzić je od tyłu.
    Teraz rozumiesz czemu w ZOO są kolejki u nas w kraju.
  • ~Konfacela
    (2011-06-16 14:50)
    ~~kaszanka-polska,
    napiszę Ci jeszcze więcej, nie można wykorzystywać niczyjego wizerunku bez jego zgody ani udostępniać danych osobowych. Za to się płaci ogromne pieniądze, jak sie ten fakt udowodni i zobaczysz siebie np. w prasie!
  • ~Bond
    (2011-06-16 14:53)
    Wiesio,
    ty motka a inni wolą wielbłady jak wiesz!
  • ~Turysta bez kasy
    (2011-06-16 21:10)
    wspaniala sprawa, mozna odbyc wycieczke po miescie na krancu swiata nie ruszajac sie z domu...