Detektyw Rutkowski ujawnia ostatni wywiad Leppera

| Aktualizacja:

Czy Andrzej Lepper przed śmiercią był śledzony? Czy ktoś mu groził? On sam - na nagraniu opublikowanym przez "Super Express" - twierdzi, że tak właśnie było. "Panie, pana wykończą, oni panu nie podarują, niech pan uważa..." - miał słyszeć od ludzi, którzy przychodzili do jego biura. To najprawdopodobniej ostatni zarejestrowany wywiad z byłym przewodniczącym Samoobrony.

wróć do artykułu
  • ~DukKisz
    (2011-08-24 20:29)
    Na skinięcie ręki nieznany człowiek doniósł wybitnemu detektywowi kasetę, a jak będzie trzeba to i nieznany sprawca ukatrupi kogo trzeba, byle tylko zbrodnie bywszych jenerałów nie ujrzały światła dziennego...
  • ~moher
    (2011-08-24 20:54)
    Wyraźnie widać esbeckie łapki z rządzącej sitwy - 'nieznajomy' przynosi gotową kasetę . Nic tylko brać i robić pianę .
  • ~POLAK
    (2011-08-24 21:04)
    WIDAC MACKI PISIOROW I SPOLKI...
  • ~QQ
    (2011-08-24 21:24)
    Śmieszny ten Rutkowski...no chyba,że działa razem z mafią... !
    Nikt o zdrowych zmysłach nie przynosi tajnych materiałów do prywatnego detektywa !
    Jak ktoś chce rozdmuchać tajną historię to płytę daje się dwóm niezależnym stacjom telewizyjnym...
    NIEPRAWDAŻ ??
  • ~Cabaret
    (2011-08-24 21:28)
    JJ
    HAHAHAHAHA Dobre !
  • ~:)
    (2011-08-24 21:30)
    CHLOPAKI Z ZAKLADU KARNEGO POZDRAWIAJA ZBYSZKA I CZEKAJA Z UTESKNIENIEM NA NIEGO! ZBYCHU - WEZ DUZY ZAPAS MYDELEK - POZNASZ TU W KONCU MILOSC SWOJEGO ZYCIA...
  • ~romek
    (2011-08-24 21:36)
    Zapytajcie się Szechtera kto za tym wszystkim stał.
  • ~xxx
    (2011-08-24 21:55)
    Bardzo smutne to zdjęcie...
  • ~Tajny Współpracownik(jeszcze w PO)
    (2011-08-24 21:56)
    Taki człowiek jak w wywiadzie NIE POPEŁNI SAMOBÓJSTWA za 3 dni
  • ~motek
    (2011-08-24 22:00)
    Hmmm ... ten Lepper był koalicjantem PiSu...
  • ~motek
    (2011-08-24 22:17)
    Jarosław K. chciał Leppera załatwić i go załatwił.
  • ~za dużo wiedział
    (2011-08-24 22:19)
    Jeszcze jeden fałszywy ślad od tych, którzy wiedzą najlepiej jakie były ostatnie minuty życia A.Leppera.
  • ~kibol
    (2011-08-24 23:05)
    ten rutkowski to zwykły prowokator chce uwagę odwrócić od prawdziych zabójców i tyle . Ale dlatego wiadomo że to nie przez kłopoty rodzinne się powiesił i na pewno to nie było samobójstwo.
    A do tych co sugerują ze Pis go ścigał i zabił - bielmo macie na oczach nawet nie wiecie kto rządzi od 4lat donad ma tole tola ma donalda
  • ~do ~motek2011-08-24 22:17
    (2011-08-24 23:06)
    Bredzisz. Zapytaj się Szechtera, on ci powie kto za tym stał. Chyba jednak nic ci nie powie - musi bronić swoich.
  • ~rozkojarzony
    (2011-08-24 23:10)
    czy to ten Rutkowski co siedział w pierdlu?
  • ~do ~antos2011-08-24 23:10
    (2011-08-24 23:21)
    Masz 100% racji.
  • ~wiesio13 wkońcu zmadrzał
    (2011-08-25 00:05)
    Oczywista oczywistosć ze za wszystkim stoja ci ktorzy chcieli rozwalic rzad PIS-Samoobrona -LPR , czyli ówczesna opozycja .
    teraz gdy Lepper chciał mówic POwiesili go
  • ~Maria
    (2011-08-25 01:27)
    REMONTU NIE BYłO< ANI MALOWANIA A RUSZYOWANIE STAŁO !!!
  • ~zadziwiony
    (2011-08-25 03:18)
    Rutkowski, to oczywiście najbardziej uczciwy i zaufania godny czlowiek. Wszyscy się do niuego garną z rozmaitymi dowodami. A tak wogóle to skąd wiadomo co to za nagranie, kiedy go dokonano i kto to uczynił? Pytań mnustwo - w odpowiedzi Rutkowski!
  • ~POLSKI KWIAT
    (2011-08-25 07:07)
    Do ANTOSA: Jesteś BOSKI bo napisałeś PRAWDĘ!!! Kocham Ludzi takich jak ANTOS!!!

Może zainteresować Cię też: