Detektyw Rutkowski ujawnia ostatni wywiad Leppera

| Aktualizacja:

Czy Andrzej Lepper przed śmiercią był śledzony? Czy ktoś mu groził? On sam - na nagraniu opublikowanym przez "Super Express" - twierdzi, że tak właśnie było. "Panie, pana wykończą, oni panu nie podarują, niech pan uważa..." - miał słyszeć od ludzi, którzy przychodzili do jego biura. To najprawdopodobniej ostatni zarejestrowany wywiad z byłym przewodniczącym Samoobrony.

wróć do artykułu
  • ~dociekliwy
    (2011-08-25 10:36)
    Obozowi Aleksandra nie pasowalo to co mówił Lepper o wiezieniach
    Obozowi Donalda nie pasowalo ze Lepper tworzył rzad z PISem
    Dzis widzimy kogo popiera Aleksander i jego zona , czy trzeba
    wam jeszcze wiecej dowodów ?
  • ~romek
    (2011-08-24 21:36)
    Zapytajcie się Szechtera kto za tym wszystkim stał.
  • ~amen
    (2011-08-25 16:38)
    WSIOWI robią POrządek !
  • ~to typowe
    (2011-08-25 08:09)
    Prawdopodobnie zastosowano inwigilację jawną z szykanami. W normalnych warunkach procesowych, to człowiek ma konstytucyjną szansę obrony, ale przed mafią się nie obronisz, bo to gangsterzy są.
  • ~Cyrograf jest wieczysty
    (2011-08-25 10:47)
    ~dociekliwy2011-08-25 10:36
    Obozowi Aleksandra nie pasowalo to co mówił Lepper o wiezieniach
    Obozowi Donalda nie pasowalo ze Lepper tworzył rzad z PISem
    Dzis widzimy kogo popiera Aleksander i jego zona , czy trzeba
    wam jeszcze wiecej dowodów ?

    Kohl mawiał , że Aleksander, to dobry chłopak, ale złych kolegów sobie wybrał. Może Aleksander po wzbogaceniu się postanowił zmienić kolegów, ale problem polega na tym, że koledzy mogą nie chcieć aby ich zmieniono. Podobno cyrograf na dyszę raz podpisany nie może zostać odwołany.
  • ~edek
    (2011-08-25 11:46)
    Tylko pisobolszewicy mieli motyw .
  • ~slawa
    (2011-08-25 12:13)
    Lepper za duzo wiedzial w sprawie smolenskiej...
  • ~sam motyw nie wystarczy
    (2011-08-25 12:16)
    ~edek2011-08-25 11:46
    Tylko pisobolszewicy mieli motyw .

    Pisobolszewicy nie mają obecnie narzędzi do przeprowadzenia tego typu zintegrowanych akcji, bo zwyczajnie aby oddać strzał to trzeba mieć pistolet i kule. To są działania zorganizowane i skoordynowane więc są konieczne środki do realizacji określonego celu oraz błogosławieństwo określonych osób.
  • ~gąska
    (2011-08-25 14:11)
    . Moim zdaniem on wykończył się psychicznie ,cały czas żył pod strachem , coby nie mówić wszyscy go olali został sam z PIS--iorami na placu boju .
  • ~trew
    (2011-08-25 16:16)
    Z KIM KACZMAREK spotkał się w hotelu? Macie Polaków za idiotów. Wszyscy wiedza kto zlecił zabójstwo Leppera ... dodam ze Kaczmarek jest za biedny na takie zlecenia ... za tym stoi ktoś o wiele bogatszy, wszyscy go znamy.
  • ~komedia z pl
    (2011-08-25 17:33)
    Biada Polsce!!!?...tera' będą załatwiać wszystkie szychy po kolei...biada,mowie wam...nieznane ale to mocne siły...
  • ~misiek
    (2011-08-25 07:39)
    Leppera załatwili ci z którymi korumpował ,przypomnijcie sobie z kim Kaczmarek spotykal się w hotelu i połącz w całość
  • ~fikumiku
    (2011-08-25 20:06)
    Taaak.Dla dobra Polski powiesił sie- samodzielnie. Dobre !
  • ~lowca pal
    (2011-08-25 20:19)
    Nie dla dobra kraju tylko ze strachu przed lowcami glow. Kredyty trza splacac.
  • ~grażka
    (2011-09-07 15:10)
    moim.zdaniem..leper.tego.nie.zrobił.za.silna.osobowsć
  • ~Niki
    (2012-06-11 21:51)
    wpiszcie w google "ostatni wywiad Leppera" wszędzie o tym piszą. Sądzę ze porównanie wciągniecie w ten wir korupcji, to znaczy że chcieli go wciągnąć w polityczny spisek, wszystkie partie pewnie są podstawione/skorumpowane i wir tzn. że po pokolei się zmieniają władzą udają że walczą miedzy sobą( to jest pewnie ten wir ), a w tym czasie ludzie dla których nasi politycy to pionki, okradają i zniewalają Polskę, a nasi politycy tylko dostają polecenia( i kase )- traktat Lizboński - zniewolenie Polski. Smoleńsk - byli już niepotrzebni i niewygodni. Niemcy w Dzień Niepodległości Polski Prowokacja Polaków( co za normalny Polak zaprosiłby niemców by pomogli im zatrzymać i walczyć z polskimi faszytami których tak naprawde nie było tylko byli Polscy kibole sprowokowani przez media którzy chcieli pokazać niemcom że są w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie - wszystko poszło po myśli rządzących ) - niemcy biją z Polską anarchistyczną hołotą Polaków z flagami(wszędzie widzą faszystów, ciemnoty) rzucają kamieniami i butelkam,i policja na nich nie reaguje, za to prowokuje kiboli którzy chcieli przeszkodzić niemcom i Polskiej hołocie, która chciała zakłócić marsz... media pokazywały tylko te burdy, zwykłego marszu w ogóle nie pokazywali. Chcieli pokazać że tylko hołota się tak zbiera i mieć pretekst do zakazania takich zgrupowań. Teraz będą miele drugi pretekst rosyjski marsz. Media już sprowokowały polaków, już nie niemcami, a rosyjskim marszem, który cały czas miał być na dzień rosji, a teraz nagle to tylko zwykły przemarsz pod stadion. Tak, czy inaczej Polacu ucierpią albo Rosjanie będą szli warszawą i będą obrżać Polske i Polaków z symbolami zsrr i będą chcieli pokazać kto naprawde jest u siebie, albo Polacy zrobią burdy i będzie jeszcze gorzej. Tusk pokaże światu że w Polsce nie może byc dużych zgromadzeń ludzi i ze trzeba wszystkie pacyfikować i zdelegalizować. Polska jest nadal pod zaborem tylko Polacy są nieświadomi... a Leppera sądzę że podeszli, udali że chcą się tym zainteresować(tym co wie) i rozgłośnić we wszystkich mediach, on myślał że uda sie wszystkich zdemaskować przed opinią publiczną, a to pewnie był ktoś kto miał się go pozbyć bez podejżeń...
  • ~CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!
    (2014-09-12 07:46)
    TYLKO DLACZEGO PROKURATURA NIE STANĘŁA NA WYSOKOŚCI ZADANIA? W SAMOBOJSTWO PANA ŚP. LEPPERA TYLKO IDIOTA MOŻE UWIERZYC! ZAMORDOWALI GO ZA PATRIOTYCZNĄ POSTAWĘ WOBEC MILIONOW RODAKOW, SZKODA TYLKO ,ŻE CI ZA KTÓRYCH ZOSTAŁ ZAMORDOWANY NIE DOCENILI TEGO!!!
  • ~NIECH PAMIĘC O NIM NIGDY NIE ZAGINIE
    (2014-09-12 07:53)
    ZAMORDOWALI GO ZA GŁOSZENIE I OBRONĘ PRAWDY JESZCZE W SZKOŁACH BĘDĄ SIĘ UCZYĆ O PRAWYM CZŁOWIEKU I WIELKIM PATRIOCIE ANDRZEJU LEPPERZE!!!
  • ~wiadomo
    (2015-10-15 20:41)
    Leppera sprzatli pewnie przez reformę rolna bo na robili machloi przetrzymywali zamki dwory i Palace arystokrację zarządali miliony za bez umowne korzystanie Lepper byli ministrem rolnictwa.dużo wiedzial a byli to nie na rękę PO.
  • ~Uwaga na mafię
    (2011-08-25 07:57)
    Prawdopodobnie zastosowano inwigilację jawną z szykanami. W normalnych warunkach procesowych to człowiek ma konstytucyjna szansę obrony, ale przed mafią się nie obronisz,bo to gangsterzy są.

Może zainteresować Cię też: