Człowiek, który rozbił awionetkę, nie miał prawa latać

| Aktualizacja:

80-letni mężczyzna, który rozbił awionetkę, nie miał prawa nią lecieć. Zdaniem policji, jego licencja pilota skończyła się kilka tygodni temu. Mężczyźnie grozi więzienie.

wróć do artykułu
  • ~dedal
    (2011-11-28 15:11)
    Wszystkiemu jest winna pogoda , awionetki są lekkie i każdy większy podmuch może doprowadzić do katastrofy . Pomyście konstruktorzy co z tym zrobić! może jakiś balast?
  • ~Wujek Chlodek
    (2011-11-28 14:48)
    Co tam 80 letni dziadek i awionetka?
    Nasz dowodca prezydenckiego TU-154 M tez nie mial aktualnej licencji.
    Dziadzio jednak wyladowal.
  • ~IKAR i DeDAL
    (2011-11-28 15:05)
    I co przez tydzień zapomniał latać??? o wy debile!!!
  • ~re Wujek CHłodek
    (2011-11-28 16:04)
    pozdrawiam Ce serdecznie podziwiam Twoja inteligencje zapraszam do Palikota
  • ~:) brawo dziadek
    (2011-11-28 16:25)
    Dziadek powinien dostac licencję.Wylądować na drzewie to nielada wyczyn
  • ~z
    (2011-11-28 21:10)
    Ultralajty nie mogą latać po zmroku i to kolejny powód dla którego nie powinien lecieć.
  • ~z
    (2011-11-28 21:34)
    do Awatar2011-11-28 21:11

    Tylko ze dużo Polaków robi świadectwo kwalifikacji pilota ultralekkiego (nie licencję) w Czechach, bo dużo łatwiej i szybciej.
  • ~Awatar
    (2011-11-28 21:11)
    Liberalizm a raczej anarchia w udzielaniu licencji pilota jest przyczyną serii katastrof loitniczych z udziałem lekkich samolotów. Już dawno media donosiły o korupcjogennych układzie rodzinnym w agencji zajmującej się udzielaniem licencji w Polsce. I co ? i nic! jak zwykle i w każdej sprawie. Z drugiej strony, nowobogaccy, bo tylko takich stać na zakup samolotu i ponoszenie kosztów jego eksploatacji, uważają że kupić można wszystko. Wypadki te pokazują, że jednak nie, bo zasad fizyki nie można oszukać, tak jak nie można oszukać awiacji brakiem umiejętności lotniczych. Jak się nad tym głębiej zastanowić, to okazuje się, że ludzie ci sami prowokują nieszczęścia, a potem użalają się nad sobą. Oto Polska właśnie. Kraj, gdzie nic nie działa tak jak należy. To cud, że to wszystko jeszcze się trzyma kupy, a ludzi nie polują na siebie na ulicach.
  • ~Stiff
    (2011-11-29 12:02)
    Zuch chłopak wszystkim zazdrośnikom życzę takiej formy w wieku 80lat aby potrafili wylądować na drzewie
  • ~brzoza smolenska