Członek zarządu wielkiego polskiego koncernu w rękach ABW

| Aktualizacja:

Dwóch dyrektorów koncernu, członka zarządu jednej z największych polskich firm i biznesmena z Płocka  zatrzymali funkcjonariusze ABW. Śledczy zarzucają im korupcję. Dyrektorzy wyszli już na wolność za poręczeniem majątkowym

wróć do artykułu
  • ~Poli
    (2011-12-07 13:10)
    Nie dziwi nic...
  • ~Jarek
    (2011-12-07 15:23)
    Może dlatego nasz PKB jest taki wysoki i byliśmy zieloną wyspą?.ABW, ręce precz od porządnych ludzi!!. Panie premierze...wszystko w pańskich rękach
  • ~gość
    (2011-12-07 14:37)
    Zgadzam się jest to skandal do szęcianu > Ci ludzie z chwila zatrxymania winni mieć zabezpieczony majatek
    Wyroki to pozbawienie praw publcznych, obywatelskich i kary od 25 do dozywocia...
    W aferze miesnej (na znacznie mniejsza skale!) zapadly wyroki smierci!
  • ~Jędrzej
    (2011-12-07 14:41)
    I tak właśnie polski "biznes" się kręci pod prezesurą poprzedniego i obecnego rządu. I tak będzie przez kolejne cztery lata.
  • ~siekiera motyka
    (2011-12-07 14:46)
    Dadzą "górala" i ich puszczą.
  • ~observ
    (2011-12-07 14:47)
    Czy dla tego co niektóre tak prężnie wspierali plaworme łobywatelsko w wyborach ?
  • ~Psycholog Kliniczny
    (2011-12-07 14:51)
    ~RZEM POLAKIEM2011-12-07 14:35

    POLAK BY TEGO NIE ZROBIL. TO BYL CHYBA RUMUN. CO WY TAKIEGO O POLAKCH WYPISUJECIE. OGLADALEM 20 LECIE RADIA MARYJA I TAM JAKI NAROD ZGODNY, UCZCIWY I SPRAWIEDLIWY. TE KOBIETY, TE MEZCZYZNY, JAKI TEN NAROD PIEKNY.

    Toć przecie już Piłsudski powiedział, że naród jest wspaniały - tylko ludzie ch000je!!!
    Chyba miał 100-procentową rację!

    Chyba na pewno!

    Panie Tusk!
    Jakie jest pańskie zdanie na ten oklepany temat?

    Czy dalej pan uważa, że polskość - to nienormalność?

    Czy jednak uznał pan, że to normalka i że nie ma się czym przejmować?!!
  • ~Yanko Ryzykant (ale nie szaleniec)
    (2011-12-07 15:00)
    Zyczenia Swiateczne

    Zycze wszystkim dozycia poznej starosci w spokoju, blogiej szczesliwosci/nieswiadomosci (niepotrzebne skreslic) i zadowoleniu oraz w przeswiadczeniu, ze przebywamy w "demokratycznym panstwie prawa", a w razie jakichs klopotow z "prawem", "panstwem" lub "demokracja" - zycze kazdemu, zeby jego sprawa zajal sie Kalisz, Bondaryk, Czarzasty, Miller, Czuma, Cichocki, Kopacz, Pitera lub podobni im specjalisci od brudnej roboty rozsiani dzieki niezliczonym trwajacym od wielu lat roszadom personalnym po wszystkich "ministerstwach", prokuraturach RP, w Sejmie i wszedzie tam, gdzie chroni ich Tusk lub "immunitet", a emerytura przekracza 10 tysiecy!
  • ~fun
    (2011-12-07 15:34)
    Jak to mozliwe? O 6 rano wchodza do ludzi czystych jak ta samobojczyni slazaczka? W glowie sie nie miesci, a moze to PiS jest u wladzy? Czemu nie ma wrzasku medialnego? Co jest z wami redaktorki z gw, tvn i innych sluzalczych mediow?
  • ~Pełna Miska i Radio "Poemat"
    (2011-12-07 14:31)
    "Jesteśmy w głęebokiej d00pie" - powiedział niedawno o sytuacji "polskiej" lewicy jej sztandarowy bohater narodowy, niejaki Włodzimierz Czarzasty!!!

    (O sytuacji polskiej gospodarki przezornie nie powiedział nic!)

    Ciekawe, co by dzisiaj powiedziała "polska" lewica na temat sytuacji bohatera Czarzastego i w jakim miejscu by go zlokalizowala!

    Bo nastolatkowi z dostepem do Internetu zajmuje to kilka minut i okazuje sie, ze jest to bardzo dobra lokalizacja, ktora z duuupskiem nie ma nic wspolnego!

    Natomiast przy uzyciu wszelkich i polaczonych sil "polskich" sluzb specjalnych i calego kosztownego aparatu panstwa polskiego potrzeba bylo na to wielu lat!

    Za pomocą kilku ruchów w Google (Gromoslaw Czempinski real estate Florida a potem Miroslaw Drzewiecki real estate Florida) można szybciutko zobaczyć, że obaj panowie mają apartamenty w tym samym bloku na Florydzie (19707 Turnberry Way, Aventura, FL 33180 ).
    Gromoslaw I Barbara Czempinscy mają mieszkanie nr 23-E, który kupili 11 maja 2007 za 450 tysięcy USD od Alberta Pardo.
    Jego sąsiad Miro Drzewiecki (z dzikiego kraju) ma mieszkanie trzy piętra niżej (apartament nr 20-C) kupiony 29 listopada 2007 roku od Davida Etziona za 305 tysięcy dolarów. Taki przypadek :-).

    Jak najbardziej przypadkowy jest rok zakupu (2007) i jak najbardziej przypadkowa jest oczywiscie zbieznosc dat zakupu obu apartamentow, przedzielonych tylko okresem oczekiwania na kolejną oferte w tym samym wiezowcu!

    Tak samo przypadkowa jak wybor Angeli Merkel na kanclerza i Tuska na premiera, Radka do MSZ-u oraz Ewy Kopacz na Marszalka, a Palikota na czlonka Rady Bezpieczenstwa Narodowego!
  • ~Yanko Ryzykant (ale nie szaleniec)
    (2011-12-07 17:10)
    Zyczenia Swiateczne

    Zycze wszystkim dozycia poznej starosci w spokoju, blogiej szczesliwosci/nieswiadomosci (niepotrzebne skreslic) i zadowoleniu oraz w przeswiadczeniu, ze przebywamy w "demokratycznym panstwie prawa", a w razie jakichs klopotow z "prawem", "panstwem" lub "demokracja" - zycze kazdemu, zeby jego sprawa zajal sie Kalisz, Bondaryk, Czarzasty, Miller, Czuma, Cichocki, Kopacz, Pitera lub podobni im specjalisci od brudnej roboty rozsiani dzieki niezliczonym trwajacym od wielu lat roszadom personalnym po wszystkich "ministerstwach", prokuraturach RP, w Sejmie i wszedzie tam, gdzie chroni ich Tusk lub "immunitet", a emerytura przekracza 10 tysiecy!
  • ~kleks
    (2011-12-07 17:54)
    Już ich zwolnili z aresztu. Mogą mataczyć i zacierać ślady. Polski wymiar "sprawiedliwości" to kpina i kompromitacja. Najbardziej skorumpowana instytucja państwowa.
  • ~MATKA TERENIA Z KEJKUTOW
    (2011-12-07 17:26)
    MATKO TERENIU Z KEJKUTOW DLACZEGO JESZCZE NIE GRZMISZ I HUCZYSZ? WYCINAJA KWIAT POLSKIEGO BIZNESU. CO MY TERAZ MATKO ZROBIMY. CHYBA SIE NA SZNURZE OD SNOPOWIAZALKI POWIESIMY.
  • ~dlatego pisi'aki tak gwałtownie dziamią na forum?
    (2011-12-07 17:32)
    Czy dlatego,że ten biznesmen to Paweł M. kumpel byłego viceprezyd. płocka z PIS gostka Z.?
  • ~kleks
    (2011-12-07 19:19)
    ~kleks2011-12-07 17:54

    Już ich zwolnili z aresztu. Mogą mataczyć i zacierać ślady. Polski wymiar "sprawiedliwości" to kpina i kompromitacja. Najbardziej skorumpowana instytucja państwowa.


    Ogolnie zgadzam sie z trescia wypowiedzi, ale mam pewne zastrzezenie natury formalnej!
    Nie podszywaj sie, kolego, pod cudze "nicki"!
    Chyba masz tyle inwencji, zeby sobie wybrac wlasny!??
  • ~Macocha Teresa w Kiejkutach
    (2011-12-07 19:30)
    ~MATKA TERENIA Z KEJKUTOW2011-12-07 17:26

    MATKO TERENIU Z KEJKUTOW DLACZEGO JESZCZE NIE GRZMISZ


    Ja, ja! Ja wohl!
    U nas w naszej ojczystej Ziemi Swiętej to jest najbjutiful.
    Chrystus naszym Królem!
    Maryja to Królowa Matka!
    Tusk - książe Karol. Albo Cromwell?
    Nasz Michnik to patriota za 30 srebrników!
    A Bolek to może nawet za 300!!!

    Tylko ci ziomale - to same klopoty!
    No i ziofemale tez...

    Ale jak sobie popracuja do 67 lat - to im figle z glow wiatr historii wywieje!

    A petakom nadal sie portki beda trzesly!
  • ~Macocha Teresa w Kiejkutach
    (2011-12-07 21:13)
    ~MATKA TERENIA Z KEJKUTOW2011-12-07 17:26

    MATKO TERENIU Z KEJKUTOW DLACZEGO JESZCZE NIE GRZMISZ


    Ja, ja! Ja wohl!
    U nas w naszej ojczystej Ziemi Swiętej to jest najbjutiful.
    Chrystus naszym Królem!
    Maryja to Królowa Matka!
    Tusk - książe Karol. Albo Cromwell?
    Nasz Michnik to patriota za 30 srebrników!
    A Bolek to może nawet za 300!!!

    Tylko ci ziomale - to same klopoty!
    No i ziofemale tez...

    Ale jak sobie popracuja do 67 lat - to im figle z glow wiatr historii wywieje!

    A petakom nadal sie portki beda trzesly!
  • ~RZEM POLAKIEM
    (2011-12-07 14:35)
    POLAK BY TEGO NIE ZROBIL. TO BYL CHYBA RUMUN. CO WY TAKIEGO O POLAKCH WYPISUJECIE. OGLADALEM 20 LECIE RADIA MARYJA I TAM JAKI NAROD ZGODNY, UCZCIWY I SPRAWIEDLIWY. TE KOBIETY, TE MEZCZYZNY, JAKI TEN NAROD PIEKNY. ZEBY TYLKO SOBIE JESZCZE ZEBY POWSTAWIAL I SIE MYL TOBY SWIECIL W EUROPIE. A WY TUTAJ O JAKIMS ZLODZIEJSWIE POLAKA. JEZDEM DOMNY Z TEGO RZEM POLAKIEM.
  • ~Dyzio
    (2011-12-07 14:45)
    - za małe mieli pensje i dlatego z głodu to robili -
  • ~polka