Nowa danina do zapłacenia? W Poznaniu już koszą miliony

| Aktualizacja:

Miasta mają nowy sposób na łatanie budżetowych dziur - wprowadzają opłaty za odprowadzanie wody po opadach. Wrocław zrobi to w marcu, Bytom już z początkiem lutego. Opłaty rozważają także Warszawa i Kraków.

wróć do artykułu
  • ~oldi
    (2012-01-24 10:22)
    nich was piekło POchłonie
  • ~RYŻA MAFIA KROI NAS NA WSZYSTKIM!!!
    (2012-01-24 10:02)
    ZA PiSu NIE DO POMYŚLENIA!!! ZA PiSu WIELE RZECZY NIE DO POMYSLENIA,PiS NIE KRADŁO, PiS TO MĄDRA I UCZCIWA PARTIA, PiS TO PARTIA DEMOKRATYCZNA, PRZYJAZNA POLSCE I PRZEDE WSZYSTKIM POLAKOM!!! WYBORCY PO TO MATOŁY,DAJĄCE SOBĄ MANIPULOWAĆ PRZEZ CWANIAKÓW Z TVN!!!
  • ~powstaniemy
    (2012-01-24 10:43)
    PO lskie tanie wsiurskie państwo dody, nergala, grasia, niesioła i paliścierwa. dziękujemy wam lemingowe tłuki. ale wiedzcie że oswobodzimy ten kraj z bydła i zdrajców.
  • ~Karopl
    (2012-01-24 10:44)
    Administracja rośnie to i koszty jej utrzymania też. Na urzędników trzeba płacić.
  • ~Absmak
    (2012-01-24 10:43)
    Potem się wprowadzi podatek fryzjerski. Zwolnieni z niego będą tylko łysi. Przecież takie włosy po obcięciu też trzeba jakoś utylizować, a to kosztuje. No rudzi powinni płacić więcej od blondynów to oczywiste.
  • ~przerażony
    (2012-01-24 10:40)
    Coś czuję, że niedługo w Polsce ludzie puszczą z dymem sejm
  • ~apel
    (2012-01-24 10:38)
    polacy opamietajcie sie ...trzeda obalic ten rzad bo nas wykoncza!!!
  • ~jacuś
    (2012-01-24 10:37)
    smiechu warte to co piszecie o PIS-wierzycie że przekręty wich wykonaniu nie byłyby wykorzystane i nagłośnione przez PO,to że każda ustawa jest niedopracowana to nie znaczy że niedopatrzyli by się korubcji u Kaczynskiego bo tak naprawdę to PIS jest powietrzem dla PO-czm oni by się zajmowali-bezrobotnymi /,zarobkami/tylko swoimi/ emerytów zrównano po równo i szybko po 71 zł ale swoje 13 zachowano 8 % od rocznej kwoty obudzcie się nasi politycy widzą swoją kasę i nie ważne do której partii należą
  • ~bonzo
    (2012-01-24 10:31)
    A PO laczek swojej jedynie słusznej partii wciąż UFO .
  • ~mar
    (2012-01-24 10:03)
    Pytam sie idiotów radnych ,ekspertów z Bożej łaski i innych głupiomądrych . Gdzie podziała bysie woda gdyby nie było domków czy bloków . Tak czy owak spłynęła by do rzeki . Tak dla przypomnienia idiotom . Z tego powodu są m.in powodzie ,że woda deszczowa spływa do rzek nawet tam gdzie są pola . Wprowadzcie daninę od srania i głupiego gadania . Zarobicie parę razy wiecej debile
  • ~OSSA
    (2012-01-24 10:09)
    Ossa do Jagody. A czy "Wiesio" ma DUSZĘ ??
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-01-24 11:02)
    POmyliłem się. to oczywiście my, zdrajcy POwcy jesteśmy lemingami. jesteśmy szmaciarzami, odmóżdżonymi tłukami. nie mogę zmienić swojego parszywego nicka bo mnie z tego rozliczają, z tego utrzymuję swoje szmatławe życie lewackiej kanalii. i mam codziennie kasę na nieświeże skarpetki palikota. bo narkotyki trzeba zalegalizować!
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2012-01-24 10:13)
    ZA RZĄDÓW MAFII-tuska BĘDZIEMY PŁACIĆ NIEDŁUGO ZA POWIETRZE , MAFII WOLNO WSZYSTKO ...
  • ~Dlaczego nie POdano zamiaru POdatku od deszczu -bi
    (2012-01-24 09:44)
    re wiesio 13 z 9;10
    Durny i dwulicowy to jesteś ty!! W Krakowie wiekszość w Radzie Miasta mają niestety POwcy więc dlaczego nie POdali zamiaru Podatku od deszczu ani POprzednio w wyborach sam. ani w ubiegłym roku??? dlaczego przemilczeli??? Czy to nie istotne dla wyborców?? Znam niektórych i wzieli by to Pod uwagę bo sa z Krakowa...???/
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-01-24 09:37)
    re Robnad
    zniknales i zmieniles nik )) normalka u pis dusiow
    powiedz cos o przekretach prezsa Kaczynskiego...tu nic nie masz do powiedzenia ??? Potem pouczaj innych !

    Gdyby odebrano biurowce RUCH prezesowi Jaroslawie Kaczynskiej...to bysmy odzyskali 220 milionow zl + coroczny dochod z wynajmu...i starczyloby na glodne dzieci , szkoly i emerytow...
    CBA nie chca grzebac w przekretach PIS i Kaczynskiego...a tu ma wszystko jak na dloni...co prawda prezes za rzadow PIS jak mafia zniszczyl dokumenty ale to nie trudne dla agenta Tomka z CBA..tego co wille kupuje na nie istniejace osoby...moze poderwac i wykorzystac Jaro...moze mu cos PISnie ?
    A biurowce RUCH...he he he co je prezes Jaroslaw Kaczynski przekretnie he he sprywatyzowal do swoich szemranych fundacji nazwanych Solidarnosc...solidarnosc ??? nigdy tych 220 milionow nie zobaczyla...!!!
    PIS najbogatsza partia...uwlaszczyla sie na Polakach wyrywajac im 220 milionow zl mienia...!!!
    Sprzedaja i wynajmuja...PIS..nie swoje przekretnie wyludzone mienie...oplacaja hordy pis-spin-doktorow i innych sprzedajnych agentow rozsianych w administracji panstwowej...przecieki ??? kto w to uwierzy...?
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-01-24 09:35)
    PISsss falszywka ... Wiesio 13 2012-01-24 09:16
    pis lemingom znowu puscily zwieracze bezsilni , falszuja posty.!
    spieprzac dziady..)))

    1 stycznia na Wegrzech weszla w zycie ustawa przeforsowana przez premiera Wiktora Orbana,
    na mocy której w kraju obowiazywac bedzie najwyzszy w UE podatek VAT wynoszacy 27 proc.
    ...Codziennie wieczorem modle sie pól godziny aby w Warszawie, moim rodzinnym miescie, nigdy nie bylo Budapesztu...
    Drugie pól godziny modle sie rano, zeby Bóg nie pokaral mojej ukochanej Ojczyzny powtórka rzadów PiSu, a wspanialy Jaroslaw Kaczynski ograniczyl sie do zabawy ze swoim kotem. ...))))))))))
  • ~xyz
    (2012-01-24 09:23)
    DEBILE znowu górą! Co to za po...ny kraj!
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-01-24 09:20)
    Nic sie nie przejmujcie...
    Jak kaczynski i PIS dorwa sie do koryta...to oczywiscie wg PIS lemingow...serdelki beda spadaly z nieba i wszyscy beda tylko grillowali na grillach podarowanych przez prezesa...z kotem...i popijali zimnym lechem...
    A benzynka , KARTOFLE , boczek... beda po 1 zl bo prezs tak zarzadzi...!
    Wierzysz w To ??? Odstaw prochy , TV TRWAM i radio ma ryja...to moze zrozumiesz ze to bzdura...taka jak 3 miliony mieszkan obiecane przez PIS...Polakom...he he he
  • ~ZbyszekD
    (2012-01-24 09:18)
    Do: ,,jagoda'' on nie jest zdrowy na ciele i duszy. Jego powinni zwalczać nie PIS-owcy, a PO-wcy, bo taki straszliwy debil im przynosi hańbę jako ich zwolennik. Może to MWzDM, bo podobno nasze uczelnie nie mieszczą się nawet w pierwszej 3-setce na świecie.
  • ~Wiesio 13 bicz na PISiory
    (2012-01-24 09:16)
    Wszystkie podwyżki przez złodziejstwa PISu.
    Afera hazardowa, stoczniowa, prywatyzacje, kręcenie lodów przy szpitalach, Miro, Rychu, Zbychu, Grzechu - to wszystko to robota Kaczyńskiego.