Rekordowa pula do wygrania w Lotto!

| Aktualizacja:

Po raz kolejny nikt trafił sześciu liczb w Lotto. Dlatego w najbliższym losowaniu może paść najwyższa wygrana w historii polskiego totalizatora.

wróć do artykułu
  • ~zenek
    (2012-03-09 13:19)
    totek to najwieksze oszustwo wpolsce
  • ~@adamsz
    (2012-03-09 12:25)
    śmieszne jest twierdzenie że maszynki losujące w lotku są ok,nie nie są ok i o tym doskonale wiecie i z uporem maniaka społeczeństwu wciskacie kit,może powrócicie do tzw sierotki ,kiedyś nie było takich kumulacji,jakimś szczęśliwym trafem znana osóbka jest milionowym pasażerem,lub odwiedzająca jakiś przybytek czegoś tam,jakoś tak zawsze miała szczęście ,mało tego od razu są reporterzy i inne media ,jakoś nie wierzę w przypadki
  • ~Groce
    (2012-03-09 12:27)
    Jeśli skreślę szóstkę, to od razu robię casting na żonę.
  • ~Anusia
    (2012-03-09 13:20)
    Gdynia (09.02.1012) - 33 787 496.10 zł

    Ciekawe na co zwycięzca w 1012 roku wydal tyle kasy; na łuki, strzały i zbroje zapewne
  • ~juror
    (2012-03-09 13:33)
    jak się kantuje ciemnogród? kulki które mają wygrać są bez ciężarków i wyskakują szybciej do góry i zieciu już wygrał, jasne, tylko losowanie sierotki, , gra o milion, jeden z dziesięciu, jaka to melodia,familiada itp. to wszystko ustawki dla swoich pupilków do wygrania nie dajcie sie robić w balona.
  • ~precz z hazardem
    (2012-03-09 15:17)
    HAZARDZIŚCI, NABICI W BUTELCE ILE NA TYM ZAROBI TOTOLOTEK
  • ~coś w tym jest
    (2012-03-09 18:23)
    Teoretycznie szansa na trafienie jest 1do 14milionów.Żeby kumulacje się narobiły do tej kwoty prawdopodobieństwo mnożone jest razy ilość losowań bez 6.Albo ktoś tu ściemnia(czytaj specialnie się losuje numery których nikt nie trafił albo w polsce najciężej trafić 6 niż w innnych krajach gdzie losuje się więcej liczb niż 49.Wałek i dlatego nie gram i nie marze o takich pieniądzach.
  • ~wladek
    (2012-03-09 22:21)
    "Szczęśliwiec", ha, ha, ha. Przecież Ten Biznes jest USTAWIONY. Żaden NORMALNY gracz nie wygra. W momencie losowania FACHOWCY od LoTTo znają od godziny wszystkie typy graczy. Jak tu nie skorzystać??? I Kto ich sprawdzi???
  • ~antyP
    (2012-03-11 10:38)
    czy ktokolwiek zna kogos kto wygral szóstke w lotto ? Nikt ? Dziwne, bo miesięcznie padaja 2-3 szóstki, wiec przez kilkanaście lat to trochę ludzi by sie nazbierało...
  • ~ministrant ale wyrosniety.
    (2012-03-11 21:16)
    Pytanie Gdzie jest moja wygrany gdzie mialem " 6 " ale nie wyslalem kuponu ?
    Panie i Panowie ,ja nie chce zadnej wygranej ,ja mam pieniazki w tylku.
    Chcialby tylko zdrowy byc i jeszcze dobrych pare lat pozyc za co jestem i bede Panu Bogu wdzieczny.
  • ~niebieska kreska
    (2013-09-24 09:55)
    Proszę uważać na portal multipasko odnoszący sie do gier totalizatora.Zbierane sa tam dane o użytkownikach a następnie w brzydki sposób wykorzystywane.Jedna z użytkowniczek o nicku pięknaja ujawniła nasza priv korespondencję iż zostałam sprzedana do b u r d e lu i całe tamtejsze towarzystwo miało niezła pożywkę przypominając w niewybredny sposób kim jestem.Zakładam,ze ta osoba śmiga na rożnych nickach.
    HYDE PARK wpis 527 260 str.139

Może zainteresować Cię też: