Żydzi zbyt wpływowi w Polsce? Oto sondaż

19 proc. badanych w kwietniu br. przez TNS Polska uważa, że Żydzi mieszkający w Polsce mają za duży wpływ na sprawy naszego kraju; 5 proc. oceniło, że mają za mały wpływ, a 37 proc. - że mają taki wpływ jak powinni; 39 proc. nie miało w tej sprawie zdania.

wróć do artykułu
  • ~zorientowany
    (2012-07-13 22:29)
    Wg mnie 2-3 tys czlonków z Narodu Wybranego wzieło w niewole nas wszystkich, polską holote. Wycykali Polakowz pieniedzy i tak panmstwo po panstwie przejmuja,Maja wsparcie innych z Narodu Wybranego z innych panstw
  • ~wewnetrzna emigrantka
    (2012-07-12 02:49)
    Moze ktos potrafi odpowiedziec czemu po smierci zydzi chca byc chowani na naszych cmentarzach (z krzyzem, a jakze), choc nienawidza naszej religii iwszystkiego co polskie. Dawniej byli chowani na swoich cmentarzach, ktore nadal sa i nikt ich nie dewastuje (chyba ze jakas prowokacja jak w Jedwabnem.\?
  • ~nieobiektywny
    (2012-07-09 15:20)
    Żydom się żyje w Polsce luksusowo .Pełen komfort i higiena.
  • ~Obiektywny
    (2012-07-05 21:08)
    wszystko byloby OK, GDYBY POLAKOM BYLO W POLSCE TAK DOBRZE JAK MA SPOLECZNOSC ZYDOWSKA W POLSCE, INTRATNE WPLYWOWE I KLUCZZOWE STANOWISKA ,KASA I NIEOGRANICZONE POwiazania
  • ~adam
    (2012-05-26 18:33)
    kontakton przenieś sie do izraela tam ci bedzie lepiej
  • ~adam
    (2012-05-26 18:31)
    octawian świete slowa pisz więcej na ten temat .
  • ~papiez
    (2012-05-23 14:44)
    to kościół katolicki ma największy wpływ, PL to jego folwark, bierze co chce i każe za to na klęczkach dziękować
  • ~Specjalność to zamęt i przekręty
    (2012-05-23 06:05)
    Ta narodowość zawsze w Polsce mieszała i Polacy cierpieli tak i teraz.
  • ~Jasnowidz
    (2012-05-23 01:55)
    Nie będzie w Polsce dobrze.
  • ~Rokoko
    (2012-05-22 23:53)
    jestes 100% studentem , ktory chce sobie dorobic - gdyz nikt o zdrowych zmyslach z tzw. gazety/ dziennika / teraz nie pracuje - nadazasz ??? Wywaliles po 1 godzinie i 12 minutach to co napisalem - poniewaz nikt po mnie nic juz nie chcial bazgrac , gdyz inaczej tego nie mozna nazwac ! Gubisz sie w ocenianiu sytuacji , wniosek ojojoj czyli zadny ...
  • ~Rokoko
    (2012-05-22 23:34)
    E MORDERATOR wywaliles ordynarnie moj komentarz - ja nie spie ale zarabiam ponad 5000 euro ... Jezeli on nie wroci na sciane jutro nie pracujesz ? Zalozysz sie ...
  • ~Gaga
    (2012-05-22 23:34)
    Naliczono w POlsce tylko 4 mil zydow i sadza czosnek dzien w dzien
  • ~Gojka
    (2012-05-22 21:25)
    A Komorowski to kim jest??? Przecież to człowiek z narodu wybranego jak i jego żoneczka. Obejrzyjcie sobie zdjęcia ich dzieci będziecie wiedzieli kim oni są.
  • ~lucia
    (2012-05-22 21:22)
    Sondaz na zamowienie ,oczywiscie Michnika-PO-laka :-)
  • ~derwisz
    (2012-05-22 21:16)
    ..zrobcie ten sondaz chociazby tu,to zobaczymy efekt...
  • ~Death.fm
    (2012-05-22 20:53)
    Nienawidzą polaków , to jest pewne. Robią wszystko , aby zemścić się za swoje i tylko przez siebie zawinione nieszczęścia. Nigdy nie chcieli się zasymilować . Żyli obok społeczności w której mieszkali . Nie znali języka narodu w którego kraju przebywali. Związki małżeńskie z Gojami były i są surowo zabronione... itd, itd...
  • ~do ~Octavian2012-05-22 18:41
    (2012-05-22 20:22)
    A co w tym złego? Dobrze jest wiedzieć kto jest kto, czyż nie? Wtedy wiele decyzji politycznych i nie tylko nagle nabiera sensu. Trudno jest uwierzyć, że Murzyn z Kongo będzie dbał o Polskę, to samo dotyczy każdej innej nacji. Ja nigdy nie pozwoliłbym rządzić w moim domu Kowalskiemu z II piętra. Przecież wiadomo, że Kowalski zrobi wszystko aby jemu i jego rodzinie było dobrze a mnie po prostu oskubie. Przecież to jest logiczne, nie? W Polsce nigdy nie będzie dobrze dotąd popóki Polacy nie wezmą się za rządzenie. A goście mogą w Polsce mieszkać i żyć, ale nie powinni zapominać, że są tylko i wyłącznie gośćmi i powinni rządzenie pozostawić gospodarzom.
  • ~The Ugly One
    (2012-05-22 18:55)
    Niech mi nikt nie powie, ze Polska od 1945 do dzisiaj tzn. 2012 rzadza Polacy.
    Co najmniej 75 % decydentow losow Polski i Polakow ( Senat i Sejm ) to konie trojanskie ze Wzgorz Golanu podarowane Polsce przez sowiecka Rosje !
  • ~Octavian
    (2012-05-22 18:41)
    Ciekawe czy jest jeszcze kraj w Europie gdzie badają wpływy z rasowego punktu widzenia ? Ostatnio robiono to w hitlerowskich Niemczech.

    P.S. Panie Moderatorze proszę nie kasować !!
  • ~ads
    (2012-05-22 18:28)
    nie lubię ich bo kłamią