Twórca portalu szydzącego z Komorowskiego stanie przed sądem

| Aktualizacja:

Twórca portalu Antykomor.pl został oskarżony o znieważenie prezydenta Bronisława Komorowskiego. Proces w tej sprawie ruszy jeszcze w lipcu.

wróć do artykułu
  • ~fan
    (2012-07-03 11:18)
    Białoruś !
  • ~hyzio
    (2012-07-03 11:20)
    ABW nie ma lepszych rzeczy do roboty ? nadgorliwość i głupota, przy okazji zrobili
    reklamę tej stronie
  • ~lolek1
    (2012-07-03 11:25)
    Nie mogli tych akt włożyć do tej samej szafy z próbkami ładunków która eksplodowała? Byłoby po sprawie:) Co za CYRK!
  • ~Szczykun
    (2012-07-03 11:32)
    Niedorzeczność. Jak takiego beznadziejnego p.rezydenta można znieważyć ? To przecież niemożliwe.
  • ~Gusiek460
    (2012-07-03 11:35)
    "... Prezydenta Bronisława Komorowskiego." - Mam nadzieję, że proces będzie z powództwa cywilnego.
  • ~Król Maciuś I
    (2012-07-03 11:49)
    I tak należy postępować z takimi typkami.
  • ~szczery do bólu Polaczek
    (2012-07-03 11:56)
    Podwójne standardy PZPO w Tuskolandzie.

    Bronek K. nadal cieszy się nieustającym poparciem wsi, również bywalców ruskiej budy.
    Prezydenta RP prof. L.Kaczyńskiego można było do woli opluwać, POmawiać i znieważać na wszelkie najbardziej POdłe sposoby. Tego który na smoleńskich trumnach zajął Jego miejsce, już nie można krytykować ani wytykać licznych kardynalnych gaf, prostackich zachowań.
  • ~klon
    (2012-07-03 11:59)
    oby tylko nie doszło do SAMobójstwa !!!
  • ~vh
    (2012-07-03 12:07)
    a gdzie te elity broniace Wojewodzkiego?
  • ~1963
    (2012-07-03 12:14)
    Chromolić sbeckiego Prezia!
  • ~greg
    (2012-07-03 12:17)
    trzeba wiedzieć z kogo wolno szydzić !!!
  • ~abc
    (2012-07-03 12:17)
    A co z okresleniem "Jaki prezydent - taki zamach"?
    Wg mnie to podzeganie do jeszcze jednej proby zamachu na Prezydenta.
  • ~co????
    (2012-07-03 12:20)
    I POMYSLEĆ ŻE TO W POLSCE TAKIE RZCZY SIĘ DZIEJĄ A NIE NA OPLUWANEJ BIAŁORUSI...BOŻĘ AŻ STRACH TERAZ COKOLWIEK PISAĆ BO JESZCZE MNIE ZAMKNĄ...DLACZEGO W TV GADAJĄ TAKIE GLUPOTY,ŻE ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU,DLACZEGO NASI POLITYCY WYTYKAJA LAMANIE ORAW CZŁOWIEK NA BIAŁORUSI I NA UKRAINIE SKORO U NAS JEST O WIELE GORZEJ...WSTYD MI ZA TO ŻE SŁUŻBY PAŃSTWOWE ROZBUDOWANE PO 89 ROKU DO OLBRZYMICH ROZMIARÓW DZIAŁAJĄ JAK GESTAPO...
    WIERZĘ,ŻE KIEDYS POLSKA ZNOWU BĘDZIE WOLNA I SUWERENNA,ŻE ROZLICZYMY ZBRODNIE NIE TYLKO TE DO 89 ROKU ALE TE O WIELE GORSZE PO 1989 ROKU KIEDY WLADZĘ PRZEJĘLI BANDYCI...
    PRECZ Z KOMUNĄ PRECZ Z BOLKAMI
  • ~uh
    (2012-07-03 12:21)
    WITAMY W POMATOLSKIEJ BIAŁORUSI

    ELYTA WYKSZTAŁCONA, DOBRE:)
  • ~Robnad
    (2012-07-03 12:21)
    ~Król Maciuś I2012-07-03 11

    ty koleś z jakiej budy?czworaki rulez w każdym razie.
    niech będzie jawny proces,jest kilka pytań do "znieważonego" .
  • ~Putinizacja Polski postępuje!
    (2012-07-03 12:21)
    "Jesteśmy świadkami osuwania się państwa polskiego w strefę posowiecką, gdzie morderstwa niewygodnych dziennikarzy nie są niczym dziwnym". W Polsce nie giną jeszcze dziennikarze, ale to kwestia czasu.

    Polska nie potrafiła w sposób zamierzony lub nie zamierzony postawić wszystkich swoich sił, żeby wyjaśnić sprawę śmierci Prezydenta i 95 osób na pokładzie Tu-154. Skutkiem tego jest i będzie prowokowanie przyszłych zabójstw niewygodnych polskich polityków, dziennikarzy, sędziów.
  • ~erty
    (2012-07-03 12:23)
    ból ból komorowski
  • ~MOHER
    (2012-07-03 12:26)
    BRAWO !! ZAMKNĄC PISMATOŁA !
  • ~Icek
    (2012-07-03 12:26)
    Ale jajca Co to było jak Kaczyński niby oskarżał jakiegoś żula o wyzwiska
    pod jego adresem Ale tak naprawdę to nie Kaczyński tylko ochrona
    Jakie to psy wtedy wieszali że to Kartofel wściekły że zajadły kaczor
    A tu masz Za prawdę o Bulu grozi 5 lat i sprawa się odbędzie
    Więc kto tu jest zajadły Wygląda na to że niedouczony analfabeta BUL
  • ~pamela
    (2012-07-03 12:27)
    to wsadzić też do więzienia za szydzenie z Lecha Kaczyńskiego. I co nie ma winnych? Śmierdziele! Tchórze z PO ! Was POwinno się POwsadzać do więzienia !!
    A POdobno komuna padła... Teraz widać że to nie prawda, komuna trwa dalej tylko nazywa się POstkomuna!