Twórca portalu szydzącego z Komorowskiego stanie przed sądem

| Aktualizacja:

Twórca portalu Antykomor.pl został oskarżony o znieważenie prezydenta Bronisława Komorowskiego. Proces w tej sprawie ruszy jeszcze w lipcu.

wróć do artykułu
  • ~ABW to jak dawniej SB
    (2012-07-03 13:27)
    Komorowski z racji swoich koligacji ma styczność z systemem obowiązującym w PRL, a wtedy jak ktoś znieważył towarzysza pierwszego sekretarza, to leciał z roboty i był nękany przez totalitarnych siepaczy z SB. Obecnie to SB nie ma,ale jest równorzędne do ówczesnego SB -ABW.
  • ~CO TO ZA FACET?
    (2012-07-03 13:28)
    KTO TO JEST TEN FACET O KTORYM PISZECIE? CZY TO NIE TEN FACET CO SIE URODZIL W OBORNIKACH I WYBUDOWAL W BUDZIE RUSKIEJ? CZY TO NIE TEN FACET CO STUDIOWAL HISTORIE W PRL-U? A JAK PAMIETAM NA HISTORIE TO BEZ EGZAMINOW WSTEPNYCH PRZYJMOWALI SAMYCH OSILKOW UMYSLOWYCH? KTO TO JEST TEN FACET BO WYJECHALEM DAWNO I NIE WIEM?
  • ~lex
    (2012-07-03 13:28)
    Bardzo dobra wiadomość. Dotkliwa kara bezwzględnego więzienia dla tego człowieka powinna być ostrzeżeniem dla innych ludzi postępujących w necie podobnie. W tym też dla niektórych komentujących ten news.
  • ~CHCE NAWIAC Z TEGO PRL-U
    (2012-07-03 13:31)
    JAK UZYSKAC AZYL POLITYCZNY NA BIALORUSI? TAM JEST WIEKSZA DEMOKRACJA NIZ W PRL-U POD WLADZA POSKOMUNISTOW PELOWSKICH.
  • ~KIM IR SEN
    (2012-07-03 13:32)
    BLUZGAĆ TO MOŻNA BEZKARNIE NA KACZORA A NIE NA KOMORA! I NA TYM POLEGA PEOWSKA DEMOKRACJA.
  • ~Tosia
    (2012-07-03 13:33)
    komorowski,prezydent wszystkich michników,a Polakom wstyd.
  • ~zzz
    (2012-07-03 13:38)
    re - taka prawda - piszesz, tak jak mówił ten twój "prezydent". Nie wiadomo w jakim języku. Wróć do szkoły i naucz się poprawnej polszczyzny głupoto jedna!
  • ~toczek
    (2012-07-03 14:04)
    jak mógł obrazić tego co przegrał z prawowitym wybranym prezydentem Jarosławem Kaczyńskim.
  • ~kiki
    (2012-07-03 13:38)
    Sybir tylko zsyłka na Sybir, zapewni naszemu Ukochanemu Wielkiemu Myślicielowi wieczne szczęście.
  • ~KASZALOT
    (2012-07-03 13:41)
    I PROSZĘ PAMIĘTAĆ MÓWIENIE O PREZYDENCIE CHAM NIE JEST OBELGĄ. W TEJ SPRAWIE JUŻ SPRAWY BYŁY UMORZONE, JAK PEWIEN CHAM ZE ŚWIŃSDKIM RYJEM I PLASTIKOWYM PENISEM NAZYWAŁ TAK L. KACZYŃSKIEGO. ZRESZTĄ W SPRAWIE BEZKARNYCH BLUZGÓW NA PREZYDENTA RADZĘ SIĘ OSKARŻONEMU ZGŁOSIĆ DO DWÓCH ZNANYCH Z CHAMSTWA I BEZCZELNOŚCI CELEBRYTÓW -WIERNYCH KUMPLI TUSKA !
  • ~Nieudacznik , bo nie donosił
    (2012-07-03 13:44)
    Fajne, już dopisują czyny, fałszowanie dokumentów. Wróciłaś komuno, Naród Polski
    tęsknił za tobą. haaaa,ha , ha... Towarzysze i towarzyszki do dzieła, donosić na siebie. Brawo... 24x publicznie w przekroju można, Ja ******** to wszystko w mordę.
  • ~Miecz
    (2012-07-03 13:45)
    POwoli wracamy do stalinizmu. Gratuluje wyboru polaczki. Grilujcie dalej!
  • ~kiki
    (2012-07-03 13:47)
    ,,Chama mamy za prezydenta'' jak powiada stary klakier PO komuszy, nijaki Bolek.
  • ~kk
    (2012-07-03 13:54)
    juz BIALORUS ---tego nie wolno osmieszac przeciez on sam daje powody by sie z niego smiac i sam osmieszal LECHA KACZYNSKIEGO i cale PO szydzilo z poprzedniego prezydenta niech wspomne chociazby PALIKOTA czy NIESIOLOWSKI ---wstyd dla narodu ze mamy taka elite wielu z nich powinno byc sadzonych
  • ~Kopernik
    (2012-07-03 14:03)
    26-letni Robert F. oskarżony jest również o fałszowanie dokumentów i posługiwanie się nimi oraz o posługiwanie się cudzym dowodem osobistym. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

    Skąd my to znamy ,już wiem w taki sPOsób komuna rozprawiała sie z WOLNOŚCIĄ SŁOWA a dziś to samo robi Partia Oszustów w osobie Donka i całej ferajny rządzącej ,ale gdy nijaki Niesiołowski czy Paligłup obrażali PREZYDENTA Lecha Kaczyńskiego to Donek i Komorowski klaskali i dawali przyzwolenie
  • ~oko
    (2012-07-03 15:09)
    Czyżby znów granice Polskie przesunięto tym razem na Wartę i mamy tutaj już Białoruś w 2007 roku w Polsce skończyła się demokracja,bo i tam i tutaj u nas za krytykę Bul-a wsadzają na kilka lat do więzienia.TFU???
  • ~Tofik
    (2012-07-03 15:30)
    re~korczak.
    Dlaczego gnido nie pisałeś tego jak Komoruski z Palikutem obrażali Prezydenta Kaczyńskiego?
  • ~cypis
    (2012-07-03 13:24)
    POWITAJMY STANDARDY BIAŁORUSKIE !!! Jak się żul o Prezydencie Kaczyńskim wypowiedział, nawet niepublicznie, że to ..uj to wrzask się podniósł i lisowaty go do programu zaprosił. Jak się szarpidrut Hołdys na fejsie wypowiedział , że Jarosław to średniowieczny ..uj też reakcji nie było. Nie wspomnę władcy gumowego fallusa i Powiatowego z Figórskim. Narodzie ciemny wybrałeś awatar Kim Ir Sena...
  • ~irek
    (2012-07-04 10:43)
    Nie rozumieciue, że prawdziwa cnota krytyk się nie boi...
    ALE NIE LUBI !!!
  • ~LAS
    (2012-07-04 06:11)
    Palikot ciągle obraża polskich patriotycznych polityków, polski kościół, polskich chrześcijan i za to spotykają go tylko pochwały. Stworzył nawet własną partię, która dostała się do sejmu. Dlaczego jego nie prześladuje ABW i polski wymiar sprawiedliwości ???

Może zainteresować Cię też: