Twórca portalu szydzącego z Komorowskiego stanie przed sądem

| Aktualizacja:

Twórca portalu Antykomor.pl został oskarżony o znieważenie prezydenta Bronisława Komorowskiego. Proces w tej sprawie ruszy jeszcze w lipcu.

wróć do artykułu
  • ~tylko pytam
    (2012-07-03 16:29)
    A kiedy ruszy proces tych wszystkich CHAMOW z pelo co zniewazali i nadaj zniewazaja SP Prezydenta Polski Pana Kaczynskiego???
  • ~patriota
    (2012-07-03 16:53)
    tofik,napisz mi,co to jest demokracja,bo na razie w Polsce za rządów platformersów nie mogę jej dostrzec w ŻADNEJ dziedzinie życia.PO uzurpuje sobie prawo do bycia ponad prawem.Czy to jest demokracja w wydaniu PO-PSL?
  • ~ARNOLD
    (2012-07-03 17:40)
    Czy to wina - po- laka / ze rzadzi albo czarny albo kolor zloty -- a tu EURO - ZLOTE CZY = RUDE ? - NO NIE BIALE - PO- glady i nie- zna uki - madrosc- a przeszlosc-- po - dziadkach== UPA ? Czyja to wina / komora - karabina - czy topora - sekiery - do cholery ? Kim - jestescie// PO -Przestepcy ?
  • ~CICHOT HISTORII
    (2012-07-03 18:41)
    TO KOLEJNY DOWOD NA CIAGLOSC PANOWANIA KOMUNY.
  • ~stefan
    (2012-07-03 19:23)
    Konstytucja RP art 32 . Wobec prawa wszyscy są równi . Komorowski i Szeremietiew też .
  • ~moim zdaniem
    (2012-07-03 22:06)
    NO TO DRŻYJCIE kabaretowi łgarze i TUSKOWI celebryci. Za lżenie PREZYDENTA Lecha Kaczyńskiego - pójdziecie SIEDZIEĆ!
  • ~prawda jest naj ważniejsza
    (2012-07-03 20:01)
    demokracja mozna mówic co chcesz byle prawdę
  • ~kler robi goowno do ZSRR
    (2012-07-03 20:03)
    komorowski zabijał zwierzeta leśne jest morderca czy to jest obrazanie
  • ~Antygłupek
    (2012-07-03 20:13)
    jakoś nie słychać by ktoś stanął przed sądem za znieważanie Prezydenta Kaczyńskiego...
  • ~Bolko1
    (2012-07-03 20:15)
    Mocher 16:29 Tak zgadzam się z tobą w 100%.To jest rezydent cara-ubijcy putina.On nie był,nie jest i nie będzie nigdy moim i Polaków Prezydente.
  • ~Gandhi
    (2012-07-03 20:51)
    ROWNI I ROWNIEJSI. WOLNO BYLO PREZYDENTA kACZYNSKIEGO OBRZUCAC BLOTEM DLACZEGO kOMOROWSKIEGO NIE WOLNO? Prezydent Kaczynski mial styl i klase w przeciwienstwie do pana Bronka. Jakis przyglupawy raper mogl spiewac, ze zabije prezydenta Kaczynskiego i wlos mu z glowy nie spadl. Teraz krytyka slabiutkiego Bronka K. i pewnie wyrok smierci za OBRAZE MAJESTATU.
  • ~Młody Moher
    (2012-07-03 21:00)
    Komorowski nie jest świętą krową.
  • ~radykalny POlszewik
    (2012-07-03 21:52)
    Za krytykę i uszczypliwe uwagi pod adresem niemiłościwie nam panującego promoskiewskiego p.rezydenta Komoruskiego, powinno się karnie zsyłać na Kołymę (w ramach odpowiedzialności zbiorowej, najlepiej całą rodzinę do trzeciego pokolenia).
  • ~taka prawda
    (2012-07-03 13:24)
    JAKI PREZYDENT JAKI PREZYDENT
    PREZYDENT TO ZGINOŁ W SMOLEŃSKU A TO JEST NAMIESTNIK R.
  • ~twardy ziom
    (2012-07-03 13:30)
    Gdzie są ci którzy bronili Dody, WF i Nergala. Dlaczego milczą ??? KOREA SIĘ ZBLIŻA !!!
  • ~Tonino
    (2012-07-03 13:29)
    WITAMY W BIAŁORUSI.
  • ~Putinizacja Polski postępuje!
    (2012-07-03 12:21)
    "Jesteśmy świadkami osuwania się państwa polskiego w strefę posowiecką, gdzie morderstwa niewygodnych dziennikarzy nie są niczym dziwnym". W Polsce nie giną jeszcze dziennikarze, ale to kwestia czasu.

    Polska nie potrafiła w sposób zamierzony lub nie zamierzony postawić wszystkich swoich sił, żeby wyjaśnić sprawę śmierci Prezydenta i 95 osób na pokładzie Tu-154. Skutkiem tego jest i będzie prowokowanie przyszłych zabójstw niewygodnych polskich polityków, dziennikarzy, sędziów.
  • ~greg
    (2012-07-03 12:17)
    trzeba wiedzieć z kogo wolno szydzić !!!
  • ~abc
    (2012-07-03 12:17)
    A co z okresleniem "Jaki prezydent - taki zamach"?
    Wg mnie to podzeganie do jeszcze jednej proby zamachu na Prezydenta.
  • ~co????
    (2012-07-03 12:20)
    I POMYSLEĆ ŻE TO W POLSCE TAKIE RZCZY SIĘ DZIEJĄ A NIE NA OPLUWANEJ BIAŁORUSI...BOŻĘ AŻ STRACH TERAZ COKOLWIEK PISAĆ BO JESZCZE MNIE ZAMKNĄ...DLACZEGO W TV GADAJĄ TAKIE GLUPOTY,ŻE ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU,DLACZEGO NASI POLITYCY WYTYKAJA LAMANIE ORAW CZŁOWIEK NA BIAŁORUSI I NA UKRAINIE SKORO U NAS JEST O WIELE GORZEJ...WSTYD MI ZA TO ŻE SŁUŻBY PAŃSTWOWE ROZBUDOWANE PO 89 ROKU DO OLBRZYMICH ROZMIARÓW DZIAŁAJĄ JAK GESTAPO...
    WIERZĘ,ŻE KIEDYS POLSKA ZNOWU BĘDZIE WOLNA I SUWERENNA,ŻE ROZLICZYMY ZBRODNIE NIE TYLKO TE DO 89 ROKU ALE TE O WIELE GORSZE PO 1989 ROKU KIEDY WLADZĘ PRZEJĘLI BANDYCI...
    PRECZ Z KOMUNĄ PRECZ Z BOLKAMI

Może zainteresować Cię też: