Oszustwo w banku. Pracownik ukradł klientom fortunę

| Aktualizacja:

Afera w banku w Olkuszu. Klientka chciała zlikwidować lokatę. Okazało się, że na koncie nie ma pieniędzy. Śledztwo wykazało, że pieniądze przywłaszczył jeden z pracowników instytucji finansowej.

wróć do artykułu
  • ~Emerytka
    (2012-08-10 19:03)
    Jaki to Bank ? Dlaczego nikt nikt nie podaje nazwy Banku ???
    Znowu chcą nas oszukać ?
  • ~w.
    (2012-07-13 08:49)
    pisze się "dobra" klienta, czyli "dóbr" przez "o" z kreską. Kiedyś w bankach pracowali fachowcy i dając bankowi pieniądze byłeś pewny, że nie stracisz na tym. Kiedyś...
  • ~renata
    (2012-07-13 06:43)
    W komentarzach przebija brak znajomości tematu. Bank poczuwa się do odpowiedzialności i napewno pokryje straty Klienta. I jeszcze do nollet: za takie komentarze powinieneś trafić do prokuratury za naruszenie dubr osobistych. Gdzie masz dowody na swoje tezy? Łatwo kogoś opluć na forum, bo nie ponosi się za to odpowiedzialności. Jakie to polskie
  • ~Rb.
    (2012-07-12 23:00)
    RYZY OKRADA NA MILIJONY I CICHO SZA GDZIE TA PROKULATURA A CO TAM ONI TACY SAMI.
  • ~nollet
    (2012-07-12 22:32)
    Dlaczego zamykać biednego zlodziejaszka a Tuska Donalda razem z jego mafią tolerować? Tusk w porównaniu z tym biedakiem jest super złodziejem w sensie dosłownym i powinien przebywać dawno temu w pudle skazany za oszustwa, kradzieże, przywłaszczenia , łapownictwo. A ogólnie za zdrade intersów państwa i eksterminację narodu, bo jhest gorszy dla Polaków jak Adolf Hitler!
  • ~..
    (2012-07-12 22:14)
    Rudy sk..syn każdego roku rabuje POnad 100 mld PLN z kasy państwa, dlaczego o tym jest cicho???
  • ~Zgryźliwy
    (2012-07-12 16:18)
    I znowu ukrywa się nazwę firmy, która wyrolowała obywateli.
    Pytanie retoryczne; kto i jaki ma w tym interes?
  • ~tak_wygląda_państwo_prawa
    (2012-07-12 14:27)
    Bank nie poczuje się do odpowiedzialności !!! - poszkodowanym pozostaje TYLKO pozew cywilny od sprawcy - co w praktyce oznacza ... NIESTET Y ZERO !!!

Może zainteresować Cię też: