Jest mały świadek koronny w wielkiej e-aferze

| Aktualizacja:

Były dyrektor Centrum Projektów Informatycznych może liczyć na złagodzenie kary. Andrzej M., podejrzany o przyjęcie najwyższych łapówek w historii za ustawianie przetargów na informatyzację państwa, w zamian za wyjście na wolność współpracuje z prokuraturą.

wróć do artykułu
  • ~stefan
    (2012-08-24 07:57)
    Czy Boni z mafii jest niewinny ?
  • ~Pamięć narodu 2010
    (2012-08-24 07:58)
    " Czysty" jak Schetyna,proszę Sądu
  • ~janek
    (2012-08-24 07:59)
    ...Polska zamienia się w ruinę. Gdyby było CBA z Kamińskiem nie byłoby tego gdyż baliby się a tak robili co chcieli nikt im nie przeszkadzał.
  • ~Krystyna D.
    (2012-08-24 08:03)
    Dwa miliony bezrobotnych Polaków !!!
    Zgniły rozkradany kraj.
  • ~aaron
    (2012-08-24 08:03)
    POLITYCY to najwięksi złodzieje.
  • ~Pan Leon Sułek
    (2012-08-24 08:11)
    Reakcja płemieła na aferę z synem: Andrzej M. za Michała T. Smród po Bąku coraz większy... cdn.
  • ~niedlazycia
    (2012-08-24 08:23)
    Tylko idiota pragnie mieć dzieci na takim świecie. Ja nie jestem psychopata i nie sprowadze do tego piekła dziecka. Świat niewolnictwa,cierpienia i iluzji. Nie chce i nie mam zamiaru ponownie sie urodzic.
  • ~Parada oszustow
    (2012-08-24 08:27)
    W polsce jest teraz lepiej niz na sycyli-Donald kochamy cie!!!
  • ~Romano
    (2012-08-24 08:32)
    Nie wierzę żeby to było prawdą, to niemożliwe, przecież POlska to taki praworządny kraj.
  • ~miro
    (2012-08-24 08:33)
    birzemy melony lapowki jak sie uda jest super-jak nas zlapia idziemy na wspolprace z prokuratorem i jestesmy beezkarni-super mechanizm napedu korupcj-perpetum mobile !!!
  • ~jazu
    (2012-08-24 08:36)
    "Andrzej M. będzie tzw. małym świadkiem koronnym – wyjaśnił jeden z oskarżycieli"

    maly swiadek, mala kara ale przekret ze swiat nie widzial.
    Ot, polak potrafi...

    Znowu ktos uzyskal wolnosc...
  • ~wsi
    (2012-08-24 08:57)
    UBEKISTAN za rzadów PO.
  • ~Yogutek
    (2012-08-24 08:57)
    A ja się pytam : czy to jest moralne???
  • ~anielka
    (2012-08-24 09:04)
    Cala ta armia doradcow -oszustow dowodzi rzadowymi nieukami i efekt widoczny.Doradca Boni dzis juz minister dyktuje prawa dzialalnosci panstwa we wszystkich dziedzinach .To najwazniejszy mechanizm panstwa.Drugim wazniakiem jest palacowy Koziej wyznaczajacy kierunki polityki panstwa .Ci mniejsi ale rowniez wazni dzialaja w ukryciu .Wszyscy biora ogromna kase a wiekszosc z nich pobiera emerytury pozbawiajac pracy mlodym wyksztalconym bezrobotnym nie umoczonym w zadne brudne interesy,Tych panstwo nasze nie potrzebuje bo Partia Oszustow i Sami Swoi Waldzia zatrudniaja tepych kolesiow ale wiernych funkcjonariuszynawet kryminalistow.
  • ~alejaja
    (2012-08-24 09:06)
    To ja się zapytowywuje dlaczego sąd nakazał przeprosić Schetynę przez Ziobrę.
  • ~ślązak
    (2012-08-24 09:10)
    A gdzie są ci wielcy świadkowie? W rządzie? Oni wiedzą najwięcej, tylko milczą.
  • ~cyngiel
    (2012-08-24 09:11)
    A ja sie PYTAM gdzie jest PREMIER Rzadu Polskiego Afera goni afere sady prokuratura policja itd zamieszane w rozne afery . Panstwo Polskie gnije rzad przypomina mafie i co i nic .Media troszke zdjely parasol ochrony nad nie rzadem tuska i co mamy totalne bagno ale to jest pikus i mam nadzieje ze Polacy sie dowiedza jaka jest prawdziwa sytuacja w Tuskolandzie
  • ~tofik
    (2012-08-24 09:42)
    Dodac do tego ze porzadny Katoicki kraj. Wszyscy Rzad, Cyrk sejmowy kazdy z tych wybrancow klepie frazes Tak mi dopomoz BOG. Czy to aby nie KPINA z pana Boga. A wasze Uczucia religijne Katolicy, to was nie OBRAZA???.
  • ~wścipski
    (2012-08-24 09:50)
    znowu ludzie PO ciekawe dlaczego tak się dzieje, afera amber gold też za PO ciekawe czasy - ludzie szykujcie znowu na PO - by żyło się lepiej - tylko komu
    Służby też to wszystko miały gdzieś bo po co się wysilać skoro pensja jest za siedzenie i przychodzenie do pracy (służby) a nie narażanie się.
    Kpina z "państwa prawa". PIS niech wróci do rządów bo chociaż ścigali przestępców i tego się nie bali. Koniec złodziejstwa
  • ~sąsiad szatana
    (2012-08-24 09:56)
    Panie premierze jak rzyć? Boli. (zapewniam, że nie ma tu błędu ortograficznego :)

Może zainteresować Cię też: