Uwaga! PKP Intercity gruntownie zmienia rozkład jazdy

| Aktualizacja:

To nie będzie mała korekta, ale prawdziwa rewolucja. PKP Intercity z powodu modernizacji szlaków kolejowych, wprowadza od poniedziałku 3 września spore zmiany w rozkładzie jazdy swoich pociągów.

wróć do artykułu
  • ~krzych
    (2012-10-19 11:36)
    To co zaproponowali od 27 10 2012 na trasie Warszawa Łódź jest tak masakryczne że nie widziałem takiego bubla od 10 lat, po pracy żeby wrócić do domu będę czekał teraz 2 godziny a teraz mam między 7 a 9 trzy pociągi. Jak w grudniu nie zmienią na lepszy będę musiął pomyśleć o zmianie pracy dziękuję ci PLK
  • ~Florestan
    (2012-08-28 09:34)
    Kiedy nareszcie reaktywuje się jedną, solidną firmę Polskie Koleje Państwowe i zlikwiduje się te dziesiątki ,jeśli nie steki oszukańczych spółek i spółeczek, na które rozpadła się polska kolej w wyniku zbrodniczej, prywatyzującej wszytko ideologii Balcerowicza i jemu podobnych agentów międzynarodowej mafii finansowej?.
  • ~Specjalista Tusk
    (2012-08-27 21:39)
    przecież syn Tuska - Macjiej Tusk jest specjalistą nie tylko od lotnictwa ale i od kolejnictwa - może go tak zatrudnić w PKP jako doradcę z pensją ministra...
  • ~fg
    (2012-08-27 20:18)
    ROZKŁAD to słowo najbardziej pasuje do tego co pozostało z koleii
  • ~ewa-polonia
    (2012-08-27 19:07)
    Inter -City to kolejowa porażka pociąg z Jeleniej Góry do Gdyni jedzie 13 godzin w toalecie brudno nie ma wody a za bilet sie płaci i to nie malo ...jazda tymi pociągami to koszmar.W tym wieku w dobie komputerów PKP sie cofneło o wiele wiele lat..Wstyd
  • ~Quasimodoxxl
    (2012-08-27 17:22)
    ""Tusk dazy do tego aby koleje oddac w rece niemcow.""

    To jeszcze mamy coś do oddania?. Myślałem, że już oddano tyle, że więcej już nie ma czym dzielić.
  • ~podroznik
    (2012-08-27 16:37)
    Tusk dazy do tego aby koleje oddac w rece niemcow.To jest tylko puste gadanie ze cos robia.
  • ~Autor
    (2012-08-27 16:33)
    Co powiedział J.Bąk na temat rozwoju kolei w Chinach?
  • ~lukas
    (2012-08-27 15:23)
    Oni więcej pieniędzy wydają na te akcje informacyjne niż na remonty kolei?
    PAranoja