Korupcja sięgająca Sądu Najwyższego? Sprawa umorzona

| Aktualizacja:

Była korupcja w wymiarze sprawiedliwości czy jej nie było? Czy jeśli była, to sięgała aż Sądu Najwyższego? Tego już się nie dowiemy. Krakowska prokuratura umorzyła śledztwo. Wszystko przez - zdaniem śledczych - niezgodne z przepisami zdobywanie materiałów przez CBA.

wróć do artykułu
  • ~dowody nie tak zbierane, to umorzyli?
    (2012-10-01 20:26)
    Sąd Najwyższy - skorumpowany? Boże, w jakim kraju my żyjemy...
  • ~POL ANKA
    (2012-10-01 20:29)
    cztery lata działania sledczych i wszystko jasne, to nie jest pułkownik z UB tylko pułkownik ZUBEK.
  • ~r
    (2012-10-01 20:31)
    WITAMY W TUSKOLANDI!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-01 20:32)
    ...A jak Dupaniecki zalatwial ulaskawienia...TASMOWO...i prezydenta PIS LK...za 25000-50000 zl to go nikt PISdowatego CBA nie nagrywal i nie podsluchiwal...bo to bylo cacy i to byl PIS...!
    Potem dokumenty z KANCELARI PREZYDENTA...POLSKI...!! zniknely...wszystkie akta ulaskawien bandytow i przestepcow !
    CUD sie stal...zniknely...i Dupaniecki nie poszedl siedziec bo jest mezem drugim martusi krolowej Polski...!
    Oto PIS-si uklad !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-01 20:33)
    Szczurek kaminski...dupanieckiego od martusi krolowej Polski nie nagrywal ??
    No tego od tasmowych ekspresowych ulaskawien w palacu PIS-denta...?
    Tam nie bylo korupcji..?
    To dlaczego wszystkie akta zniknely ?
  • ~JAJA
    (2012-10-01 20:34)
    I skąd my to znamy,że odpowiedzialność ponosi nie ten co zawinił,tylko ten kto to ujawnił ??? Prawo AMBER-TUSKA.
  • ~jin
    (2012-10-01 20:34)
    jak widac korupcja byla lecz wzledy formalne uratowaly skundlonych sedziow .To bzdura zadzialaly znow uklady !!!
  • ~STRASZNE
    (2012-10-01 20:36)
    JEZU,GDZIE MY ŻYJEMY ???
  • ~erykk
    (2012-10-01 20:44)
    Jest po peowsku :) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ? Nikt nie widział i nikt nie wie :)
  • ~fakir
    (2012-10-01 20:46)
    Mam 35 lat. Tak długo jak będzie rządzić PO będę głosował przeciwko niej.
    Chcę się dowiedzieć jak szlachetni ludzie z nich byli.
    Doczekam się. Wiem.
  • ~pepe
    (2012-10-01 20:46)
    Witamy w państwie Tuska.
  • ~Zielona Wsypa
    (2012-10-01 20:51)
    W celu zapewnienia maxymalnej NIEZALEŻNOŚCI sprawą korupcji w sądach wrocławskich zajmie się sąd we Wrocławiu, a sprawą korupcji w sądzie najwyższym zajmie się sąd najwyższy. Tak postanowiłem, JA, Tuskaschenka
  • ~BIAŁORUŚ!!!!!!!!!!!!!!
    (2012-10-01 20:51)
    PRECZ Z TUSKASZENKĄ I JEGO RYŻO-CZERWONA MAFIĄ!!!
  • ~mafik
    (2012-10-01 20:52)
    a więc mamy mafię sędziowską !!!
  • ~PISIOR
    (2012-10-01 20:54)
    PO to jest jedno wielkie ***** na czele z Tuskiem
  • ~PISIOR
    (2012-10-01 20:57)
    PO to jest jedno wielkie gó*no na czele z Tuskiem
  • ~jerzy
    (2012-10-01 20:59)
    Wiesiu przysięgam że cie dorwę,a wtenczas na modlitwe nie starczy ci czasu-kanalio.
  • ~obserwator
    (2012-10-01 21:01)
    Gdyby chodziło o inne osoby, nie ukręcono by łba sprawie pod byle pozorem formalnym.
  • ~Prokurator Sraczka
    (2012-10-01 21:02)
    TUSK I KOMOROWSKI TO MAFIA GDAŃSKA
  • ~KTÓŚ
    (2012-10-01 21:02)
    Wiesio jesteś PO prostu ZWYKŁYM IDIOTĄ.

Może zainteresować Cię też: