Korupcja sięgająca Sądu Najwyższego? Sprawa umorzona

| Aktualizacja:

Była korupcja w wymiarze sprawiedliwości czy jej nie było? Czy jeśli była, to sięgała aż Sądu Najwyższego? Tego już się nie dowiemy. Krakowska prokuratura umorzyła śledztwo. Wszystko przez - zdaniem śledczych - niezgodne z przepisami zdobywanie materiałów przez CBA.

wróć do artykułu
  • ~r
    (2012-10-01 20:31)
    WITAMY W TUSKOLANDI!!!
  • ~Lach Sarmata
    (2012-10-01 22:41)
    "...Miś, Miś !!! Świńska rura nie Miś !!!"
  • ~dem
    (2012-10-02 00:04)
    Sytuacja dopiero sie polepszy gdy zostanie zlikwidowana PO
    PERWERSJA OBYWATELSKA
  • ~won stąd
    (2012-10-01 23:57)
    Boże gdzie my zyjemy? jesli nawet dowody zdobyte pozaprawnie, to pytanie jest zasadne, była ta korupcja czy nie? Sedziowie psiakrew jak Milewski.
  • ~PO wajchowana PO lityka
    (2012-10-01 23:24)
    Za komuny kradli ,teraz rabuja ,jutro PO -duszą, PO -ra PO-gonić PO-dstepny PO- miot PO -dstolikowy..
  • ~bum
    (2012-10-01 23:21)
    co to dla nas szaraczków oznacza?
    ... zimo się robi
  • ~fishhunter
    (2012-10-01 23:07)
    Prokuratura Okręgowa w W-wie Wydz. Przestępstw Gospodarczych prowadzi obecnie śledztwo m.in. w sprawie korupcji SSN Malgorzaty Gersdorf sygn. VI Ds 2-4/12 Tak więc umorzone śledztwo w sprawie korupcji w SN nie jest jedynym w sprawie korupcji w SN...
  • ~POrażka
    (2012-10-01 23:06)
    Jak rządzi PO to nawet Kamiński nie daje rady, Kamińskiego wyrzucili-sprawę pod byle pretekstem umorzyli.
    Wersja dla naiwnych: szef CBA wyłudził pozwolenie na podsłuch ...
    "A świstak siedzi i zawija je w sreberka"
  • ~observ
    (2012-10-01 23:06)
    tak z ciekawości zapytam czy w tej sprawie też dzwonił arabski kacyk czy cuś podobnego ?
  • ~jan m
    (2012-10-01 23:16)
    polska zjednoczona platforma obywatelska ...żondzi w bulu
  • ~alejaja
    (2012-10-01 22:37)
    Czyli korupcja była, ale nie było przepisów pozwalających nagrywać skorumpowanych sędziów i dlatego umorzono sprawę. Witamy na Białorusi.
  • ~M.S.
    (2012-10-02 01:08)
    "Spisane będą czyny i rozmowy." - wasz czas się zbliża szybkimi krokami ale wy tego zadufane, rzygające pychą i pogardą idioci nie widzicie.
  • ~wszystko jasne
    (2012-10-01 22:36)
    "niezawisłe" zwisłe POwskie kundle w togach. POparcie w POkuraturach: 120%.
  • ~Teresa
    (2012-10-01 22:35)
    Ja też byłam wrogiem komuny. Jaka byłam głupia !!! Wszyscy mieli prace, dzieci - zapewnione co roku kolonie, pracownicy - co roku wczasy. Na każde święta bony wolne od podatku !! Nagrody jubileuszowe w postaci zegarków itp podobnych - jakże miłych drobiazgów - wolne od podatku !!!
    Każda skarga w PZPR była załatwiana natychmiast!!.
  • ~Robnad
    (2012-10-01 22:28)
    to przecież pisdziele rękami2012-10-01 22:04
    kamińskiego to ZROBILI !!!

    o czym ty bredzisz parobasie?
  • ~Ke
    (2012-10-01 22:34)
    A nasz Premier D.Tusk, gospodarz całego kraju gdzieś zaszył się i go nie widać. On już niczego nie kuma. Premier od siedmiu boleści. Ewentualnie szukajcie go na boisku jak gra w gałę.
  • ~emigrant
    (2012-10-01 22:19)
    Tak - taki to Nienormalny kraj zrobila z Polski mafia Tuska. PO- wskie CBA specjalnie zle zbiera dowody, zeby prokuratura mogla umarzac sledztwa.
    Macie Tuskomatolki - swoja Zielona Wyspe!
  • ~Ale Mafia
    (2012-10-01 22:16)
    Mafia Tuska wziela w swoje rece CBA - zeby wszystko CBA robilo zle, i dzieki temu prokuratura mogla umazac sledztwa...
  • ~zorg
    (2012-10-01 22:16)
    Następna afera zamieciona pod dywan ale się Donio napracuje by to wszystko upchać :) .Po prostu on jest takim bananowym królem Julianem w bananowej republice .
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-10-01 22:15)
    Szczurek kaminski..
    .dupanieckiego od martusi krolowej Polski nie nagrywal ??
    No tego od tasmowych ekspresowych ulaskawien w palacu PIS-denta...?
    Tam nie bylo korupcji..?
    To dlaczego wszystkie akta zniknely ?

    Czy sa w willi prezesa na Zoliborzu ??

Może zainteresować Cię też: