Gen. Jaruzelski w szpitalu. Miał poważny krwotok

| Aktualizacja:

Generał Wojciech Jaruzelski rocznicę wprowadzenia stanu wojennego miał spędzić w domu. Ale dziś przed wieczorem karetka pogotowia odwiozła go do szpitala. Jego żona twierdzi, że stan byłego sekretarza PZPR jest poważny.

wróć do artykułu
  • ~mszczuj
    (2012-12-13 00:09)
    Zdegradować! Subito!
  • ~precz z komuną
    (2012-12-12 23:58)
    ... już dwa lata temu nie mógł utrzymać samodzielnie słuchawki telefonu i był umierający.
    Transfuzje jednak czynią cuda i tylko 13-tego grudnia się mu pogarsza.
    Czy przyjal wiatyk juz ten łotr ..
  • ~Chrześcijanin
    (2012-12-12 23:48)
    A Jezus nie kazał czasami wybaczać? Dajcie już spokój generałowi. Dużo mu już nie zostało, a już wkrótce stanie przed Sędziom sprawiedliwym i dostanie sprawiedliwy wyrok. "Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni"!
  • ~Robnad
    (2012-12-12 23:37)
    ~nowa2012-12-12 22:50
    "Czytam te komentarze i jak pomyślę, że to piszą ludzie uważający się za "prawdziwych polaków katolików " "

    o czym ty bredzisz?
    jesteśmy zwykłymi ludźmi, nie świętymi.
    nikt nam nie zabroni wypowiadać się na temat stalinowskiej matrioszki.
    dla mnie to był zbrodniczy system, upadlający ludzi, i nie mówię tu o awansie z chlewa zasiedlającym Warszawę.
    mimo wycia komuszych merdiów, i babci Ren(w widomych kręgach nick grabulka? ), cieszę się.
    NIE UDAŁO WAM SIĘ SKÓ****WIĆ przyszłego pokolenia.
    nie zrobiliście jeszcze z Polski chlewa na swój wzór i POdobieństwo.
  • ~ajron1960
    (2012-12-12 23:34)
    Niech zdycha trep czerwony. Teraz się nie boi, a przez wszystkie lata zmykał ze swojej willi. Niech się smarzy w kotle ze smołą.
  • ~OFICER
    (2012-12-12 23:24)
    OBYWATELU GENERALE ŻYCZE BARDZO DUŻO ZDROWIA
  • ~;p
    (2012-12-12 23:23)
    zdychaj ruski psie!
  • ~mysiek
    (2012-12-12 23:20)
    Niezmiernie to ciekawe, że zawsze w przeddzień rocznicy ogłoszenia stanu wojennego generał Jaruzelski prawie umiera, i tak już od dobrych kilku lat... Jedynym celem podawania informacji o złym stanie jego zdrowia jest próba zatrzymania potencjalnych demonstrantów w domu... Nie dalej jak dwa dni temu pomyślałam: 'ciekawe czy pan Jaruzelski znów będzie niedomagał 12.12...'
  • ~sac
    (2012-12-12 23:18)
    bidulka, cholera
  • ~rafi
    (2012-12-12 23:18)
    Jak Jaruzelski zejdzie z tego świata to komuchy i solidaruchy będą płakać jak angole nad księżną Dianą...
  • ~kalarepka
    (2012-12-12 23:14)
    Czemu w przypadku tej szmaty nie zdarzy się jakiś błąd lekarski?
  • ~Qnik
    (2012-12-12 23:11)
    K.rwa z wozu, koniom lżej
  • ~belzebub
    (2012-12-12 23:10)
    Nie jestem katolikiem. Mam w dupie religię. Niech szlag trafi Jaruzelskiego i całą jego komuszą bandę...
  • ~leming
    (2012-12-12 23:09)
    Chyba pójdę jutro na ul. Ikara, bo to chyba ostatnia szansa.
  • ~ROJ
    (2012-12-12 23:08)
    SLABOSCIA NASZA JEST TO, ZE MY MAMY POMIMO WSZYSTKO SERCE I LITUJEMY SIE NAD TAKIMI JAK ON. ONI NATOMIAST SA TACY JAK OPISYWALA CORKA ROT. PILECKIEGO JEGO OSTATNIE DNI: "Śledztwo było potworne. Do rozprawy jeszcze jakoś wyglądał.Natomiast po skazaniu go na karę śmierci rozpoczął się najtragiczniejszy okres.
    Był strasznie zmaltretowany, miał połamane obojczyki. W ostatnich chwilach życiapowiedział mojej mamie: "Ja już nie mogę żyć. Oświęcim to była igraszka w
    porównaniu z tym, co tutaj przeżyłem".
    NA PROCESIE zbrodniarza stalinowskiego adama humera JEDEN Z POKRZYWDZONYCH POWIEDZIAL: " to nie byli ludzie to byli bestie w ludzkiej skorze"
  • ~babcia Renia
    (2012-12-12 23:07)
    Do: ~0072012-12-12 23:00
    TY ciulu, naucz się pisać poprawnie po polsku!
  • ~babcia Renia
    (2012-12-12 23:05)
    Nie sądziłam, że w polskim społeczeństwie jest tyle mentalnych SZMAT!
  • ~007
    (2012-12-12 23:00)
    Ile ten rosyjski wataszka przelał Polskiej Krwi?
  • ~Szyderca
    (2012-12-12 22:57)
    Dużo zdrowia Panie Generale!
  • ~widmo stanu wojennego
    (2012-12-12 22:54)
    a jak umrze 13 grudnia , to bedzie chichot historii