Gen. Jaruzelski w szpitalu. Miał poważny krwotok

| Aktualizacja:

Generał Wojciech Jaruzelski rocznicę wprowadzenia stanu wojennego miał spędzić w domu. Ale dziś przed wieczorem karetka pogotowia odwiozła go do szpitala. Jego żona twierdzi, że stan byłego sekretarza PZPR jest poważny.

wróć do artykułu
  • ~jan
    (2012-12-12 21:40)
    serdeczne pozdroienia ,duzo zdrowia.
  • ~bolek
    (2012-12-12 21:39)
    Tak co roku, rezimowe media tłuką jaki bandyta jest chory.Brakuje jeszcze wypowiedzi Michnika odpieprzcie się od generała
  • ~Ewka
    (2012-12-12 21:37)
    Myślę, że odzyskałby nieco twarz, gdyby zechciał skonać dziś równo o północy.
  • ~ja
    (2012-12-12 21:36)
    W zeszłym roku pani Jaruzeska bajdurzyła , że generał jest prawie w agonii, a ta cholera krótko potem popijała herbatkę z Wałęsą i wszystkie gazety to pokazały.
    Takiego siekierą nie dobije, kanalie żyją długo i szczęśliwie. Kiszczak też umiera od paru lat, a stan zdrowia gwałtownie mu się pogarsza przed terminami rozpraw sądowych. Bydlaki nie do zabicia!
  • ~zukosa
    (2012-12-12 21:32)
    Polska jaruzelsko-tuskowa - to faszyzm podobny do wczesnych lat trzydziestych w Niemczech…oto głos jednego z tych, którzy milczeli:

    “Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą.
    Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem.
    Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem.
    Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem katolikiem.
    Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.”

    Pastor Martin Niemöller, 1942, Dachau.
    Chcecie skonczyc tak jak pastor Niemöller?
    “Wystarczy po prostu milczeć..."
  • ~Arek
    (2012-12-12 21:31)
    Jaruzelski do piekła - tam na ciebie już czekają Breżniew i Kosygin z sierpem i młotem.
  • ~konus
    (2012-12-12 21:28)
    a jak się ma stara Kaczyńska
  • ~Jar
    (2012-12-12 21:27)
    Do pana gen.Jaruzelskiego mam tylko żal o to, że oddając władzę nie powiedział wszystkim prawicowym debilom,moherowym oszołomom i solidarnościowym sprzedawczykom ,, pocałujcie mnie w dupę bo wszyscy razem nie dorośliście mi do pięt" tylko niepotrzebnie próbował się tłumaczyć.Wyrazy szacunku Panie Generale.
  • ~pingwin
    (2012-12-12 21:22)
    Pic na wode rocznica 13 grudnia i tyle w temacie.
  • ~siergiej
    (2012-12-12 21:21)
    Dużo zdrowia Panie Gienerał Zawtra mochniom stakana
    Żiwiot 101 liet Praznik 13 Decembra niech nadl trwa wy misitie
    jeszcio cierpit dołgo
  • ~JMW
    (2012-12-12 21:20)
    Niech zdycha
  • ~dor
    (2012-12-12 21:18)
    Dobre wytłumaczenie nieobecności w domu.
    Wiele jego ofiar nie dożyło w dobrobycie jego wieku, w ogóle nie dożyło.
  • ~foliok
    (2012-12-12 21:17)
    Co trzeba już się chłodzi. Dajcie cynk, jak przyjdzie czas, żeby otworzyć!
  • ~ala
    (2012-12-12 21:17)
    zdrowia genarale
  • ~Politkowskaja
    (2012-12-12 21:09)
    Jaruzelski, Tusk, Komorowski. Polscy zbrodniarze?
  • ~stara
    (2012-12-12 21:08)
    Ciekaweczy wszystkich staruszkó, którzy dostają krwotoku z nosa zatrzumują na badania w szpitalu???
  • ~pamela
    (2012-12-12 21:08)
    niech zdycha, nie potrafiliście skazać kata to niech zdycha, koniec
  • ~PL
    (2012-12-12 21:06)
    Najwybitniejszy Polak końca XX wieku. Powrotu do zdrowia panie Generale.
  • ~destroyer
    (2012-12-12 21:02)
    Hieny chichocza pod domem Generała a gdyby nie on to polowaliby na białe niedżwiedzie lub wogóle by ich nie było na tym świecie. Smarkacze nawet nie wiedzą kiedy był wprowadzony stan wojenny. Zyczę zdrowia Panie Generale.
  • ~konus
    (2012-12-12 20:59)
    A stara Kaczyńska ma się dobrze