Gen. Jaruzelski w szpitalu. Miał poważny krwotok

| Aktualizacja:

Generał Wojciech Jaruzelski rocznicę wprowadzenia stanu wojennego miał spędzić w domu. Ale dziś przed wieczorem karetka pogotowia odwiozła go do szpitala. Jego żona twierdzi, że stan byłego sekretarza PZPR jest poważny.

wróć do artykułu
  • ~Jo
    (2012-12-12 18:59)
    Zdychaj ruski psie
  • ~emik
    (2012-12-12 22:11)
    Choremu dzieciakowi nawet badania krwi nie zrobili,zmarl chlopczyna,a tego bandyte karetka do szpitala bo dostal krwotok z nosa,niech nie dlubie w nosie.
  • ~www
    (2012-12-12 21:41)
    SZKODA ZE NIE KURDUPEL...
  • ~kolo
    (2012-12-12 21:41)
    ~kandydat na hienę2012-12-12 18:35

    hieny są wśród nas - czas na opamiętanie i empatię !!!
    ---
    Ty tu ludziom od hien nie urągaj, czerwona łachudro! Na pani Kaczyńskiej najgorsze psy wieszano, życzono jej najgorszego kiedy zachorowała - a przecież nic złego nikomu nie zrobiła.
    A ten sukinsyn zasłużył na dużo więcej, niż tu ludzie piszą! Niech zdycha, czas mu już!
  • ~em
    (2012-12-12 21:53)
    Duzo zdrowia Panie Generale ,niepotrzebnie zostawil Pan tylu glupcow,oszolomow,to są własnie ci co im Pan życie uratowal-wychowanki tadeusza.
  • ~ddd
    (2012-12-12 21:58)
    Niech ktoś mu poda odbezpieczony pistolet. Niech odejdzie z tego świata jak na generała i człowieka honoru przystało, Niech się już nie męczy na siłę sam i niech nie męczy nas.
  • ~czytelnik
    (2012-12-12 21:58)
    Do - Jar - Napisales 'Wyrazy szacunku panie generale' .
    A ja sie pytam - za co ???-
    Za to, ze przez niego zginely setki uczciwych ludzi takich jak ks Popieluszko> Za to, ze trzymal Polakow zamknietych w kombinatach , zeby pracowali na ZSRR, sami stojac w kilometrowych kolejkach po maslo i cukier???
    Krotka masz pamiec, kolego ~Jar...
  • ~widmo
    (2012-12-12 22:06)
    co za traf, co roku Jaruzelski w rocznicę swojej zdrady nagle źle się czuje i chowa się po szpitalach. Przecież to nie przypadek, nawet jego sumienie gryzie i nie ma czelności spojrzeć w twarz prawdziwym polakom.
  • ~Stary baca...
    (2012-12-12 19:11)
    ty jendrus ty matole szmate w zemby od katolikuf wara frajerze on mial litosc nad niewinnymi wydawal podpisywal wyroki smierci na Kukilskiego ktury uratowal Europe a moze i swiat od 3wojny swiatowej jest rasowym boszewickim bandyta on nigdy niebyl Polakem nauczyl sie tylko mamrac po naszemu tak jak gajowy jedna i ta sama sitwa zydokomuny...
  • ~siergiej
    (2012-12-12 22:12)
    Według mnie nich żyje 200 lat bo bez niego nie było by uroczystości
    13 .12.każdego roku Musi swoje odcierpieć za grzechy które popełnił
    Nie tak szybko Pan Bóg daje szubrawcom odpocząć
  • ~Ewka
    (2012-12-12 21:37)
    Myślę, że odzyskałby nieco twarz, gdyby zechciał skonać dziś równo o północy.
  • ~de profundis
    (2012-12-12 22:06)
    Jutro stańmy wszyscy razem... http://www.youtube.com/watch?v=JZHR413yibA
  • ~Macocha Teresa w Kiejkutach
    (2012-12-12 21:59)
    Koziej powinien mu przesłać kwiaty!
    I zawinięty w żydowską "Gazetę Wybroczynową" dla polaczków literek nalewki wzmacniającej od Palikota.
    Oczywiście przez posłańca Biedronia i posłanka Grodzkiego!
    Taka kombinacja by dobrze odzwierciedliła całe spektrum spuścizny Jaruzelskiego i mogłaby go postawić na nogi!
    A potem krótka rekonwalescencja w sanatorium w Klewkach w towarzystwie starych druhów - Kiszczaka, Millera i Kwacha...?
    Oni przecież też cierpią na rozmaite choroby!
    A jakby literek nie wystarczył - zawsze można Bolka posłać po dolewkę...
    Mietek podwiezie do monopolu w Kiejkutach, a jakby akurat był niedysponowany - to wtedy oczywiście Janicki...
    Ale dopiero, jak dostanie trzecią gwiazdkę - bo inaczej trzygwiazdkowy koniaczek może nie wypełnić znamion czynu dozwolonego w świetle obowiązujących procedur...
  • ~zukosa
    (2012-12-12 21:32)
    Polska jaruzelsko-tuskowa - to faszyzm podobny do wczesnych lat trzydziestych w Niemczech…oto głos jednego z tych, którzy milczeli:

    “Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem komunistą.
    Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem związkowcem.
    Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem Żydem.
    Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem katolikiem.
    Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.”

    Pastor Martin Niemöller, 1942, Dachau.
    Chcecie skonczyc tak jak pastor Niemöller?
    “Wystarczy po prostu milczeć..."
  • ~do~www
    (2012-12-12 22:15)
    szkoda ze nie twoja suka co cie na swiat wydalila
  • ~Olek
    (2012-12-12 22:16)
    Pamiętamy !!! http://www.youtube.com/watch?v=YZQpptwEceo za KBW ,za Stocznie za Radom,Czechy,za 1981
  • ~aussie1inc
    (2012-12-12 22:22)
    Sowiecki general w polskim mundurze, zdrajca i morderca wypelniajacy bez zmruzenia spepia rozkazy w Kremla zdechnie w swoim lozku, bo polskie dupki nie byly w stanie wsadzic go do wiezienia. DNO!!!
  • ~Carol_Darvinin
    (2012-12-12 20:23)
    Lenin - przezył 54 lata
    Stalin - przeżył 75 lat
    Hitler - przezył 56 lat
    Jaruzelski - ma juz 89, prawdziwy wampir,
    widać bycie "zwiadowcom",
    "obrońcom socyjalizmu"
    oraz krew rodaków na rękach konserwuje najskuteczniej,
    a może chce przezyć nawet Fidela Castro ???
  • ~Szyderca
    (2012-12-12 22:57)
    Dużo zdrowia Panie Generale!
  • ~bolek
    (2012-12-12 21:39)
    Tak co roku, rezimowe media tłuką jaki bandyta jest chory.Brakuje jeszcze wypowiedzi Michnika odpieprzcie się od generała

Może zainteresować Cię też: