132 tysiące dzieci urodzi się w nędzy

| Aktualizacja:

Co trzecie dziecko w Polsce rodzi się w biedzie lub nędzy - donosi "Rzeczpospolita". W tym roku o dodatek wypłacany najuboższym, zwróci się do państwa 132 tysiące rodziców nowo narodzonych dzieci - wynika z prognoz ministerstwa pracy.

wróć do artykułu
  • ~ogary
    (2013-01-30 08:24)
    najwazniejsze ze kler nie jest w nedzy dzieci moga poczekac kler zre i po puszcza pas a to bandyci i oszuści a rzad wierzy klechom nie naukowcoom nauka po szła w las
  • ~gregory
    (2013-01-30 08:27)
    witajcie w Polsce: kraju miłości, prawości i zrozumienia.
  • ~wiesiu bicz
    (2013-01-30 08:27)
    Najważniejsze tematy medialne to teraz związki partnerskie to ich promowaniu zajął sie Sejm i media co tam dzieci im mniej Polaków tym wiecej ziemi zostanie do zagospodarowania dla starszych Braci
  • ~Antoni Kosiba
    (2013-01-30 08:29)
    Więc trzeba szybko uchwalić ustawę o adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Tam dzieciom będzie dobrze, bo nigdy nie słyszałem o biednym homoseksualiście lub lesbijce.
  • ~kasia
    (2013-01-30 08:35)
    tuskiewicz czytaj -komorowski czytaj choc masz z tym problemy!!!
  • ~Oli
    (2013-01-30 08:42)
    Co wy mówicie? Jaka bieda? To wredna prawicowa propaganda!!! Obrażacie ryże słońce Peru i jego s.z.o.o. Przeciez jest " zielona wyspa, nowa Japonia, tygrys Europy". Lemingi to widza - a wy nie?
  • ~Koko
    (2013-01-30 08:43)
    Podziękujcie socjalizmowi i postkomunie.
  • ~sokular
    (2013-01-30 08:45)
    To fakty (pokazane też dowodowo przez GUS)z którymi nie wolno się godzić.Trzeba je podjąć i zmieniać.To pilniejsze od tych obecnie procedowanych...To nawet sprawa NA WCZORAJ.
  • ~ner.i
    (2013-01-30 08:46)
    Największe osiągnięcie styropianu ostatniego dwudziestolecia to, a na Wiejskiej bełkot jeno i kwik świński przy pchaniu się do koryta słychać jeno.
  • ~Szmul Praski
    (2013-01-30 08:48)
    ogary- ...gdyby nie CARITAS to 20% z tej liczby UMERLABY POd plotem,Twoj PALIglup-nawet WLASNA rodzine WYCYCKAL z KASY!Z ciebie naukowiec jak z koziej DOOOPY - gwozdz!
  • ~Ada
    (2013-01-30 08:52)
    Dzieci nasze będą żyły w nędzy ale za to nasi politycy maja za co sobie przyznawać premie, nagrody i podwyżki i gdzie tu ktokolwiek widzi sprawiedliwość. Wolimy zapłacić rodzinie zastępczej niż pomóc rodzinie biologicznej a wtedy niczemu nie winne dzieci przerzuca się z jednej rodziny do drugiej jak nikomu nie potrzebny balas, Tylko kto na tym najbardziej cierpi?.
  • ~jan
    (2013-01-30 08:56)
    Wkrótce dołaczymy do Korei Północnej. Rząd się wyzywi, powiedział Jerzy U. w czsach hunty generała.
  • ~Edi
    (2013-01-30 08:58)
    Ludzie !!! Skłonności homoseksualne, pedofilskie i inne związane są z występowaniem guza w mózgu, który wyłącza inne obszary w mózgu odpowiedzialne za zachowania. Był o tym program w telewizji Discovery Channel. Dotyczy to także zachowań typu ,, miły grzeczny człowiek, którego znam od 20 lat, kupił karabin i zastrzelił 12 osób".

    HOMOSEKSUALIZM, PEDOFILIA I INNE ZACHOWANIA ASPOŁECZNE ZWIĄZANE SĄ ZE ZMIANAMI CHOROBOWYMI W MÓZGU, KTÓRE TRZEBA LECZYĆ, A NIE WPROWADZAĆ USTAWODAWSTWO PRZYZNAJĄCE IM PRAWA. TO FAKT MEDYCZNY A NIE IDEOLOGIA.
  • ~FA
    (2013-01-30 09:02)
    Nie możemy sobie dawać nagród, gdy nie możemy dać ludziom podwyżek - grzmiał kilka dni temu w Sejmie premier Donald Tusk (56 l.). Wcześniej miał ponoć zrugać marszałek Ewę Kopacz (57 l.) za to, że ona i jej zastępcy wypłacili sobie z kasy Sejmu w sumie ćwierć miliona złotych nagród. I słusznie! Tylko czy to aby szczera nagana, a nie tylko na pokaz? Sam Tusk, gdy był wicemarszałkiem, w ciągu czterech lat zgarnął 180 tysięcy złotych nagród! Już o tym zapomniał?
    Tak być nie może nagrody za wprowadzanie ludzi , dzieci w nędzę. Gdzie przyzwoitość i wstyd !!!
  • ~futuro-ekonomista
    (2013-01-30 09:04)
    ... politykierzy mydlą oczy, że martwią się ujemnym przyrostem naturalnym a dzieci w 35% rodzin żyje w nędzy. Co za hipokryci! Wprowadzić zatem ustawę obowiązkowej kastracji obojga płci po spłodzeniu jednego dziecka rodzinie, (i żeby było równo i sprawiedliwi, wydatek zabiegu pokryje KASA CHORYCH) i problem nędznego żywota wśród dzieci zniknie.Generalnie rodzina pokoleniowa zaoszczędzi na:- środkach higien, chrzcinach, komunii, bierzmowaniu, leczeniu dzieci z powodu nędzy, choroby, na edukacji, pokoleniowym bezrobociu i innych wydatkach pochodnych.A politykierzy będą mogli obdzielać się nagrodami za likwidowanie nędzy i ubóstwa
  • ~P.P.
    (2013-01-30 09:06)
    W Gdyni pracujący ojciec nie był w stanie utrzymać dziecka...zgodnie z prawem urzędnicy odebrali rodzicom dziecko...kiedyś Polska odpowie za takie nieludzkie traktowanie dzieci...Australia do dzisiaj płaci odszkodowania za odbieranie dzieci aborygenom...
  • ~Maxxx
    (2013-01-30 09:07)
    Dziękujemy Ci PO!!! By żyło się lepiej!
  • ~Bulba
    (2013-01-30 09:07)
    "Badania obalają jednocześnie mit ubogich emerytów - tylko co 20. z nich żyje w biedzie". No oczywiscie sa to krezusi, jeżeli dostają powyżej 600 zł.
  • ~Paliak
    (2013-01-30 09:10)
    E... tam. Rząd się wyżywi !
  • ~nollet
    (2013-01-30 09:11)
    Naród jest zniewolony przez kler i kliki kryminalistów przezywanych politykami! Po roku 1989 zwrócono mienie, które „zrabował” socjalizm. Zwrócono mienie klerowi i byłym właścicielom. Zwrócone mienie ma wartość kilka razy większą niż zabrane. W PRL powstały nowe miasta, m.in. Tychy, Police, Świerszczków, Dąbrowa Górnicza, powstały nowe gałęzie przemysłu, huty, kopalnie, fabryki , zakłady pracy, domy i mieszkania w blokach i mieszkania zakładowe. To wszystko powstało od podstaw, od zera, to własność narodu, który przez 45 lat budował ten majątek. W 1989 roku przyszli kanalie i złodzieje, którzy zrabowali narodowi ten wytworzony i zbudowany majątek. I ten rabunek nazwali prywatyzacją! Zabór mienia w latach 40-tych był nacjonalizacją. To zabrane mienie co najmniej w 80% pochodziło z przestępstwa. To takie same mienie jak dziś zbudowane przez różnej maści złodziejów wspomaganych przez ich wspólników robiących w polityce! PRL zabrała jednostkom oddała milionom, "demokracja" zabrała milionom dała jednostkom, głównie swojakom. Na krzywdzie okradzionego narody wyrosły złodziejskie fortuny. Nikt nie broni majątku narodu, nikt nie upomina się o jego zwrot, słychać skowyt byłych właścicieli, którzy chcą wydrzeć jeszcze i jeszcze! Człowiek pozbawiony własności staje się niewolnikiem. Po roku 1989 za sprawą kolejnych rządów zwyrodniałych kryminalistów, powoli z ludzi wolnych, dumnych, staliśmy się pariasami we własnym kraju, staliśmy się niewolnikami obcych, bez wojny, za sprawą kliki łotrów sprawujących władzę i wystrojonych w koloratki. Nikt tyle krzywdy nam nie wyrządził co kler i kanalie sprawujący władzę od roku 1990. Byli właściciele odzyskali swoje majątki, kler w formie łapówki otrzymał konkordat i majątki kilkadziesiąt razy większe od tych, które im słusznie odebrano. Kler już nie domaga się, by duch święty odmienił oblicze ziemi, tej ziemi!. Naród jest suwerenem, kliki łotrów można osądzić a nawet powiesić, całego narodu nie da się ani osądzić ani powiesić! Naród musi czynnie wystąpić o zwrot zrabowanego mu mienia, musi wystąpić czynnie, żaden zbrodniarz nie odda dobrowolnie zrabowanego łupu

Może zainteresować Cię też: