Mieszkańcy Pragi oskarżają: Budowa metra niszczy kamienice

| Aktualizacja:

Mieszkańcy Pragi twierdzą, że budowa metra niszczy ich domy. Pokazują pęknięcia na ścianach i chcą natychmiastowych napraw. Prezydent miasta tłumaczy, że teraz nie ma sensu remontować, a trzeba poczekać na zakończenie budowy.

wróć do artykułu
  • ~jaroslaw polskezbaw
    (2013-02-03 18:56)
    Te rozpadajace sie domy wzdluz budowy metra nie wroza nic dobrego. Bufetowa Gronkiewicz jak i ten mlody inzynierek z budowy cos cienko sie tlumacza, coraz gorzej to wyglada, oni powaznie w tym ugrzezli, ciekawe kto za ta samowole budowlana beknie.
  • ~rem
    (2013-02-03 16:54)
    Tereny Warszawy nie nadają się do budowy metra, gdyby się nadawały już dawno byłoby metro całą odpowiedzialność powinna ponosić Bufetowa !!!
  • ~mn
    (2013-02-02 23:25)
    Remontować nie ma sensu. To i tak się zawali, a pani prezydentowa przydzieli wszystkim poszkodowanym którym udało się przeżyć katastrofę budowlaną, mieszkania w apartamentowcach, a tych którym się nie udało przeżyć zawiezie na Bródno. . A co nie stać jej na ten gest!
  • ~Warszawiak
    (2013-02-02 20:55)
    Warszawiacy to gatunek na wymarciu...niestety.Teraz to hołota z wygwizdowa i innych wsi zapiździałych.
  • ~jamci
    (2013-02-02 16:54)
    jak sie zawali, to sie odbuduje. market,bank albo apartamenty
  • ~The Evil One
    (2013-02-02 13:47)
    Czesi zawsze cos oskarzaja. Jesli tak dalej bedzie to do Pragi wkrocza wojska Ukladu Warszawskiego !
  • ~Tade
    (2013-02-02 13:03)
    Nie współczuję im. Ta część Pragi jest od dawna owiana złą legendą. Byłem zszokowany jak się dowiedziałem, że większość tego towarzycha chce pomnik ku czci armii radzieckiej (tzw. 4 śpiących). Pokazywali w lokalnej TV jakąś szczerbatą, jak z krzywym uśmiechem zachwycała się, że w okolicach tego pomnika miała pierwszy stosunek lub coś w tym rodzaju. Jakie wspomnienia taki pomnik.
  • ~Krakus
    (2013-02-02 12:44)
    Drodzy Warszawiacy, przepędźcie w kolejnych wyborach ten obskurny bufet ze stolicy.
  • ~MrCitizen.CommitOnGovermentVomit
    (2013-02-02 11:37)
    DURNE BABSKO!!! W LONDYNIE BUDOWALI METRO< I ŻADEN BUDYNEK/ULICA NIE UCIERPIAŁA< TYLKO U NAS BIERZE SIĘ DO TAKICH ZADAŃ NAJTAŃSZYCH PARTACZY!!!
  • ~wybraliście BUFETOWĄ - cieszyć się!
    (2013-02-02 10:51)
    ~jan2013-02-02 09:47

    Niech się walą !
    Będą mieli na własną prośbę przynajmniej sowiecki pomnik od bufetowej

    Mieszkań nie będzie, ale pomnik "wyzwolicieli" - OWSZEM.
  • ~Niech rzyje prezydętka BUFETOWA!
    (2013-02-02 10:46)
    warszawiacy! - nic sie nie stało, sami sobie wybraliście taką prezydętkę.
    Z drugiej strony patrząc nie ma sensu remontować, bo i tak się zawalą
  • ~AJWAJ
    (2013-02-02 10:28)
    Mieszkańców eksmitować!
    Budynki zrównać z ziemią!
    Na tym terenie wybudować 3 następne stadiony, z przeznaczeniem na Olimpiadę w 2084 roku!
  • ~jan
    (2013-02-02 09:47)
    Niech się walą !
    Będą mieli na własną prośbę przynajmniej sowiecki pomnik od bufetowej

Może zainteresować Cię też: