Gigantyczna afera. Państwo straciło ponad 200 mln zł!

Skarb Państwa stracił ponad 200 milionów złotych. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała prezesów i właścicieli firm zajmujących się obrotem wyrobami stalowymi.

wróć do artykułu
  • ~do.Drzazga 101
    (2013-03-07 11:02)
    Na Cyprze, bo ( nie wiem , czy wisz, ale Cypr to wyspa). Hej.
  • ~P 2
    (2013-03-07 12:00)
    prawdziwe afery to były u nas na miliardy, przypominam - ZUS, telekomunikacja, banki PKO i inne, huty i cicho było, teraz wyprzedaż sieci energetycznej, no i przede wszystkim gaz łupkowy
  • ~Patrze z boku.
    (2013-03-07 13:47)
    Za PO t.j. partii oszostow wszystko przechodzi, wszak kryminalisci i parchy
    to elektorat PO !!!
  • ~turm
    (2013-03-07 13:05)
    Tym razem to ponoć ludzie kaczyńskiego narobili tyle draństwa
  • ~turm
    (2013-03-07 12:56)
    PO to zlodzieje.Rzadza 6 lat i jest coraz gorzej,nakoncu jak nie bedzie juz co krasc zostawia Polske i uciekna za granice.
  • ~starzec
    (2013-03-07 12:48)
    Polacy nic się nie stało. To nie tak dużo. Jakieś 5-6 zł na twarz. Największy problem ze spłatą tej kwoty bedą miały nimowlęta i bezrobotni. Ale poseł niesiołowki da nam wszystkim dobrą radę. Wystarczy jeden posiłek na pastwisku. I dobre to i ekologiczne a co najważniejsze treściwe. Poseł ów powinien moim zdaniem przejść całkowicie na tą dietę a TVN 24 zrobiłaby dodatkowo sporą kasę transmitując jego posiłki.
  • ~precz z PO
    (2013-03-07 12:13)
    Ryży i Icek potrafią łupić wyłącznie prostego obywatela a tu pod nosem same afery których nie widżą a raczej udają,że nie widzą
  • ~Nvt.
    (2013-03-07 12:03)
    W P O to zlodziej na zlodzieju jedzie i zlodziejem pogania.Na forum tez pomatol na pomatole.
  • ~KIK
    (2013-03-07 11:38)
    Według niektórych Prezesów wypowiedziane w radiu TOK FM wyłudzenia Vat-u to nie przestępstwo, ponieważ gdzieś te Zrabowane pieniądze wydali. Paranoja
  • ~Tak to bywa
    (2013-03-07 14:21)
    tak to bywa jak się dzielić nie chce jeden z drugi z tymi w rządzie to i kasy na paręlatek ubywa .tak to bywa.
  • ~antyPO
    (2013-03-07 11:26)
    TEN rząd, TA partia (PO) zrodziły się ze złodziejstwa, Najpierw było KLD rozwalili cały przemysł, potem przeszli do UW bo nikt nie chcial mieć do czynienia z nimi, a potem kilku krętaczy utworzyło Platformę Oszustów.
    Ja tylko współczyję tym idiotom co głosowali na nich,
  • ~taka prawda
    (2013-03-07 11:23)
    re ~Robnad2013-03-07 09:18 PODRÓBA
    Polski katolik potrafi !!
  • ~Dama Pik
    (2013-03-07 11:11)
    re ~re taka prawda2013-03-07 10:30
    biedny palancie, gdyby dalej gonili lekarzy, dzisiaj dzieci nie umierałyby bez pomocy.
    ---
    takie przypadki zawsze się mogą zdarzyć
    Zwłaszcza jak szpitale potraktowało się jak jednostkę gospodarczą. A pacjenta jako KLIJĘTA
    KONTRAKTOWAĆ muszą usługi .PRZEWIDZIEĆ ilu pacjentów i z czym przyjmą w ciągu roku
    Targować się za każdą NIE zakontraktowaną USŁUGĘ.Popadać z tego powodu w długi.TŁUMACZYĆ przed przełożonymi.
  • ~franc
    (2013-03-07 11:07)
    czytam gazety dla elyt i nie mogę przeczytać kto w ministerstwie finansów został zwolniony dyscyplinarnie za ujawnienie tubylczej ludności tej drobnej afery. Trzebinia też była aferą...
  • ~DONTEW
    (2013-03-07 10:46)
    A JESZCZE JEST COS DO ZRABOWANIA W TYM KRAJU
  • ~kbg
    (2013-03-07 10:40)
    No widzicie, przybywa nam nowych milionerów. Tylko się cieszyć.
    Przecie każdy POlak wie, ze pierwszy milion trzeba ukraść.
    Jak się da to drugi, trzeci i piąty...
    Nic nowego w tuskolandzie. Tylko komu komu podpadli, że ich złapali?
  • ~nie daję na dziadów
    (2013-03-07 13:54)
    To są grosze.Ochłapy z pańskiego stołu. Zgodnie ze starą złodziejską zasadą - jak ukradłeś dużo, daj ukraść innym. Zwróćcie uwagę, że ,,Złoty Melon" Owsiak zakontraktował ,,szkolenie" ratowników przez swoją ,,firmę". Zawodowych ratowników szkolić będą amatorzy - idioci. Ile złotych (melonów) zgarnie król żebraków - nie podali.
  • ~Operacja "Zielona Wyspa Bambuko"
    (2013-03-07 14:42)
    Pierwszy ukradziony wedle recepty J.K.Bieleckiego MILION - to byl tylko taki rodzaj pierwszego "grantu" dla spoconych z przejecia napalonych na latwy szmal cwaniaczkow i kombinatorow z miodem w uszach, przyznanego sobie przez nich dla sfinansowania i przeprowadzenia eksperymentu na zupelnie inną skalę, a mianowicie opracowania i wdrożenia metody na to, "jak ukrasc pierwszy MILIARD"!
    To taki stary polski patent!
    Potem juz poszlo im jak po masle i dzisiaj "oni" mają już SETKI UKRADZIONYCH NAM MILIARDOW!!!

    A naiwni Polacy - w tradycyjnym niemym uwielbieniu, szacunku i podziwie dla "profesorow", "prezydentow" i "premierow" - pokornie przyznawali zlodziejom coraz to nowe granty, szczodrze patronowali tej naukowej dzialalnosci i uprawiali ten swój niezrozumialy żarliwy kult "narodowych" patronow takich jak św. Miro, św. Rycho, św. Zbycho i św. Grzech!
    To już lepiej bylo przez te wszystkie lata wedle uznania dawac na tace!
    Teraz pozostalo nam już tylko zabalsamowanie naszych świetych w smole, obsypanie edredonowym puchem dla wiekszego komfortu i wyslanie ich w nagrode do nieba w charakterze aniolkow!
  • ~pol anka
    (2013-03-07 10:41)
    z sześciu zatrzymanych sześci otrzymało status swiadka koronnego, a dwóch świadka inkognito. To dzięki wzajemnym oskarżeniom udało się odzyskać ABW, 15 metrów bieżących ceownika, szpulkę drutu i walizkę pieniędzy do gry w Monopol. Zabezpieczono samochody i nieruchomości zatrzymanych ogólnej wartości minus 1mln 342 tyś. 351 zł 46 gr. Zabezpieczony majatek obciązony był taką hipoteką.Jest to niewątpliwie sukces naszych służb, na wykrycie przestępstwa wydano 532 mln 800 tyś. zł. ( tyle wynosi koszt agentów działajacych pod przykryciem ). Dowódca ABW marszałek Polny obiecuje dalsze zatrzymanie, sprawa jest rozwojowa
  • ~Conyo Mucho
    (2013-03-07 16:19)
    "Nad kibucem czarne chmury wiszą...
    A w kibucu walczy Wania z Griszą...
    Wania - kandydat do władzy...
    Grisza jest członkiem KC..."

    (na melodię "Vaya con Dios, Kwaśniewski")

Może zainteresować Cię też: