Nowe zarzuty dla żony prezesa Amber Gold: Oszustwo na dużą kwotę

| Aktualizacja:

Katarzyna P., żona b. prezesa Amber Gold, usłyszała nowe zarzuty, w tym - jak donosi TVN24 - zarzut oszustwa na dużą kwotę. Do niedawna kobieta miała na koncie osiem zarzutów.

wróć do artykułu
  • ~CZK
    (2013-04-15 12:46)
    I jest oczywiście na "wolności"!!!
  • ~Asior
    (2013-04-15 12:47)
    No słupom nasza prokuratura szybko postawiła zarzuty, a czy wykryła prawdziwych właścicieli?
  • ~goster
    (2013-04-15 12:49)
    Tak naprawdę to afera AmberBąkoTusk a wyciszenie w odpowiednim czasie moiało na celu ochrona wizerunku oszustów TUSKOMANII !!!
  • ~tommy
    (2013-04-15 12:52)
    A co sie dzieje z Jozefem Bakiem ???
  • ~ewa23
    (2013-04-15 13:07)
    Będzie wałkowane az do umożenia.
  • ~qaz
    (2013-04-15 13:14)
    Kto puścił Bąka?
  • ~moniak
    (2013-04-15 13:16)
    Plichty nie działali sami,to już wiadomo.Brała w tym udział mafia rosyjska i nie tylko.Polska również.O co chodziło Tuskowi i Vincentemu,że zawiadomili Polaków dopiero wtedy gdy bańka finansowa tej nibyspółki została nadmuchana i kasy było full?Teraz zostawili pokrzywdzonych(przez kogo?)na lodzie,wielu bez środków do życia.Syndyk twierdzi, że nie może odebrać gotówki tym,którzy zaciągnęli pożyczki w AG a jest tego na 9 mln.zł.Gdzie są te setki milionów zł.?PARANOJA!!!
  • ~opek?
    (2013-04-15 13:28)
    a kiedy kara dla rodziny bąków?przecież ten pan P.nie wymyslił inie zrobił sam tego wałku.ktoś mu musiał POmagać.
  • ~gold
    (2013-04-15 13:33)
    Katarzyna i Marcin P. - zacznijcie sypać !!! Przecież to nie wy tak naprawdę stoicie za tą aferą -zacznijcie sypać !!!
  • ~Polon
    (2013-04-15 13:34)
    W Amber Gold inwestowaly glownie pisiory, osoby znane ze swojej tepoty i pazernosci.

    Teraz pozegnaly sie z kasa i maja zal do Tuska...

    Pisiorow trzeba rabac na kase...

    Wie to Klamczynski i klecha z Torunia.

    Nie tylko latwo im zabrac wieksza czesc wyplaty ale jeszcze beda walczyc o prawo swojego lidera do tego aby ich nadal gnebil.

    Pisior to durna istota...

    No ale co ja na to moge poradzic?
  • ~uwolnić antykomora
    (2013-04-15 13:38)
    Kiedy zarzuty dla młodego thuska, współorganizatora przekrętu?
  • ~Marian
    (2013-04-15 13:53)
    czekam na zarzuty tych wszystkich ,co ciagneli samolot i na "baka"

    Grube ryby moga spac spokojnie ,dla nich cos takiego ,jak prokuratuna nie istnieje !
  • ~AJWAJ
    (2013-04-15 14:03)
    Ta kobieta chodzi sobie spokojnie po ulicach, żeby mogła ulec śmiertelnemu wypadkowi samochodowemu.
    Następnie jej mąż popełni samobójstwo z żalu po stracie ukochanej Kasi.
    No i dopiero wtedy odetchną wszystkie Bąki, Tuski, prokuratorzy, oraz mafijno-komunistyczni organizatorzy tego "cudu"...
  • ~Miron
    (2013-04-15 14:08)
    Nie puszczą pary z ust bo wiedzą o przypadkach "seryjnych samobójstw"!!!
  • ~beer
    (2013-04-15 14:13)
    A co obecnie POrabia JÓZIO BONK?
    Ukrywa się?
    A może pojechał z Arabskim na wycieczkę?!
  • ~Jurek
    (2013-04-15 14:13)
    A co się dzieje ze "śledztwem" skorumpowanymi urzędnikami skarbówki z Gdańska ? Nic !!. Wszak to śledztwo prowadzi skorumpowana prokuratura Gdańsk Wrzeszcz..
  • ~pytam się
    (2013-04-15 14:20)
    Kiedy sie ta maxi afera skończy???Okradli ludzi na prawie MILIARDzł !!! I co?I prawdzilwi zleceniodawcy jak i POmagierzy chodzą w chwale i pławią się w zagrabionym bogactwie.Nawet ich politycy mówią,że Skarb Państwa też zawinił,bo dał przyzwolenie na tą grabież, ale nie robią NIC zeby pomóc tysiącom poszkodowanych Polaków.Ci co tak pracowicie i z determinacją reklamowali firmy Plichty nadal grzeją tyłki na najwyższych stołkach państwowych i włos im z głowy nie spadnie.Czy to jest państwo PRAWA???
  • ~polon
    (2013-04-15 14:22)
    A co za zarzuty usłyszy syn Tuska i reszta dyrektorów oddziałów przecież oni też musieli wiedzieć o przewałach. Przestępczość zorganizowana czyż nie.
  • ~iki
    (2013-04-15 14:56)
    Gdzie jest Józef, Józef Bąk?
  • ~naiwny
    (2013-04-15 16:13)
    A TO SIĘ PROKURATURA POPISAŁA ! NO PRZECIEŻ NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ, ŻE W TAK EKSPRESOWYM TEMPIE POSTAWI ZARZUTY. DO POLON : Z TEJ CHOROBY NIE MASZ SZANS SIĘ JUŻ WYLECZYĆ.