Polacy są coraz większymi pesymistami. SONDAŻ CBOS

| Aktualizacja:

Polska gospodarka tkwi w dołku, przybywa więc pesymistów. Ludzie w czarnych barwach widzą także to, co dzieje się na scenie politycznej.

wróć do artykułu
  • ~Kazik
    (2013-04-24 16:03)
    Ale minister Kamyszz PSL w tv info od pracy mówił ze mamy najwieksze zarobki w EUROPJE czego ci Polacy jeszcze żądają
  • ~cierpliwy Polak
    (2013-04-24 15:08)
    I to jest OLBRZYMIE osiągnięcie Platformy i pana Tuska , Wam już dziękujemy .
  • ~Kazik optymista
    (2013-04-24 15:37)
    Co sie dziwic biedne ludy Afryki sa zawsze usmiechniete pomimo sytuacji,
    za to w Europie prasa bebni tylko Bad News,od rana do wieczora,
    znam bogatych ludzi oni tylko narzekaja.
    bo tak maja.
  • ~Jobtwojumac
    (2013-04-24 16:17)
    Pesymizm to choroba,ludzie maja chociaz powod zeby pic alkohol albo uzywac narkotyki.
    z tym trzeba walczyc, media tez nie sa tak niewinne,
    zawsze znajda powod zeby zepsuc czlowiekowi humor
  • ~depresja z zatwardzeniem
    (2013-04-24 16:19)
    Starczy popatrzyc na Kaczynskiego czy Macierewicza i dzien juz do dupy.
  • ~dobra rada
    (2013-04-24 17:03)
    ~depresja z zatwardzeniem2013-04-24 16:19
    Starczy popatrzyc na Kaczynskiego czy Macierewicza i dzien juz do dupy.

    -- POpatrz sobie na Niesiolowskiego .. i od rzazu bedziesz mial SRACZKE
  • ~Docent
    (2013-04-24 18:05)
    Kryzys dopiero się zaczyna.Kto ma słabe nerwy,niech kupi Nervosol. Niby-rząd Tuska kiwa ludzi na potęgę.Mimo to lemingi wciąż twierdzą,że tylko PO.Przy takiej postawie nie ma szans na zmianę,chyba,że właśnie lemingi zostaną obarczone kosztami kryzysu.Będą spłacać ten bilionowy dług i pozbędą się złudzeń. To jedyny sposób aby nauczyć te gryzonie rozumu!
  • ~emeryt
    (2013-04-24 19:56)
    Kaczyński pójdziesz pierdzieć w pasiak , uwolnij nas od swojej obecnosci
  • ~ale to cię czeka
    (2013-04-24 20:50)
    Re:emeryt
    Tobie powinni ukrócić tą esbecka emeryturę,bo ty za wysoko jeszcze skaczesz.
    Jesteś dzisiaj" bohaterem",bo nie zostałeś rozliczony.
  • ~na koń...........//./../
    (2013-04-24 20:42)
    Ciekawe jeszcze wczoraj propaganda grzmiała,ze zielona wyspa kwitnie.
    Niedługo ludzie wyjda z kosami na ulice i POgonią tych złodziei i POpaprańców
  • ~grecki emeryt
    (2013-04-24 22:04)
    jak żądzii gesta-PO to nic dziwnego. Nika tak nie trzymal za mordę narodu jsk tuske i stalin.
  • ~iks
    (2013-04-25 10:54)
    Przeciez z góry wiadomo było,że PO to partia dązaca do zikwidowania Polski jako Państwa. Dla nich wazniejsza jest UE ,W KTÓREJ MYŚLĄ SIE ZAINSTALOWAC ZE SWOIMI RODZINAMI .SĄ TO KREWNI PRZYBŁĘDÓW ,BYŁYCH SB , UB I PZPR. Dla nich ważny jest ten wiersz.
    Kto ty jesteś
    Europejczyk Panie
    jaki kraj twój
    Nie wiem Panie.
    Skąd pochodzisz z ziemi czyjej
    Jam tutejszy Panie miły
    Tak mnie w szkole nauczyli
    Nie mam kraju ni OJCZYZNY
    Jestem Nikem
    Jestem europejczykiem
    Jestem niewolnikiem