Dzieciobójczyni już nie pracuje w szkole. RPD mówi o znieczulicy

| Aktualizacja:

Nauczycielka z warszawskiego gimnazjum, która w przeszłości zakatowała swojego 6-letniego wychowanka wojskowym pasem, zrezygnowała z pracy - podaje TVN24. To pokłosie reportażu Mariusza Szczygła w "Dużym Formacie", który opisał zbrodnię sprzed lat.

wróć do artykułu
  • ~qwer
    (2013-07-02 13:49)
    Daniel Pelka urodzil sie w Coventry. Mial jedynie cztery latka gdy zostal brutalnie zamordowany przez wlasna matke i jej kochanka. Matka Polka Magdalena Luczak i jej kochanek Mariusz Krezolek torturowali to biedne dziecko miesiacami. Za kare karmili sola i zamykali na kilka dni bez jedzenia w pokoju. Dziecko bylo tak wyglodzone, ze wyjadalo resztki ze smietnika w szkolnej jadalni. Nikt nie zareagowal, ze w domu malego dzieje sie cos zlego. Matka naduzywala alkoholu i psychicznie i fizycznie znecala sie nad dzieckiem. Krezolek tlumaczyl koledze w pracy, ze Daniel to autystyk w zwiazku z czym nie reaguje na bol... Gdzie byla polska spolecznosc w Cardifie? Przeciez ta zdeprawowana para musiala miec znajomych, Dlaczego nikt nie zareagowal wczesniej? Te pytania pozostana bez odpowiedzi. Lekarz badajacy posmiertnie zwloki dziecka powiedzial, ze dotykajac glowki na ktorej znajdowaly sie obrazenia spowodowane pobiciem, zauwazyl, ze wlosy Danielka odchodza od czaszki. To symptom nienaturalnego wyniszczenia organizmu spowodowane glodem! Dlatego tez jeszcze raz apeluje do ludzi, ktorzy maja chociaz odrobine zdrowego rozsadku. Nie koncentrujcie calych swoich sil na pogoni za baborem, ktory i tak zycia w Polsce juz nie bedzie mial. Rozejrzyjcie sie wokol siebie.. Moze za sciana placz dziecka nie oznacza, ze jest rozkapryszonym bachorem. Moze siniaki na jego twarzy nie powstaly podczas zabawy... Tylko wyczucie na krzywde obok i nie odchodzenie oojetnie, moze zapobiec nastepnej tragedii.
  • ~Mieciu
    (2013-07-01 10:08)
    Niech to PiSmactwo przestanie wreszcie kłamać, MEN jej nie zatrudniał !!! Po drugie, zatrudnienie katechety zgodnie z konkordatem następuje w wyniku "MISJI OD BISKUPA", może kłamliwi PiSmacy powinni zapytać biskupa dlaczego dał jej takie swoje poręczenie, mimo że wtedy jeszcze była w rejestrze skazanych?
  • ~Piotruś
    (2013-06-29 16:09)
    Gazeta Wyborcza ma zapewne mnóstwo pieniędzy na zapłacenie tej Pani odszkodowania za utracone dochody. "Ewa T." odsiedziała wyrok wydany w imieniu PRL. RP zdecydowała o zatarciu kary. Dlaczego redaktor Szczygieł decyduje o porządku prawnym Polski? Kto mu dał do tego prawo?
    Podane w reportażu fakty i Internet pozwoliły na pełną identyfikację osoby.
  • ~graszka13
    (2013-06-29 11:28)
    Pani przeszła na emeryture. Ciekawe w jakiej wysokości i czy zaliczyli jej pobyt w kiciu do lat pracy
  • ~wyrocznia
    (2013-06-28 22:20)
    Ta sadystka powinna być stracona na szubienicy w tamtym czasie, w najlepszym przypadku pracowac w kamieniołomach do końca jej dni.
  • ~katol
    (2013-06-28 22:00)
    Moze ktos mi powie, gdzie podziewaja sie moje komentarze?
    Moze obserwator sieci wie, co z nimi sie stalo? ???
    Komus cos nie odpowiada?
    Czy dzisiejszy dyzurny nie jest (przypadkiem) wyborca PISu?
  • ~Ola
    (2013-06-28 20:49)
    Gdyby uwięziła i zamęczyła dorosłego człowieka, pewnie dostałaby dożywocie. System lekceważy dziecięce ofiary. Ciekawe, jak w szkole dzieciobójczyni działa nadzór pedagogiczny. Z regulaminu wywieszonego w klasie aż bije chorobliwe pragnienie totalnej kontroli. Fuj!
  • ~Zgredek
    (2013-06-28 19:01)
    ~barom2013-06-28 12:54 OK, a co się tej Pani obecnie i konkretnie, zarzuca?
    Karę za swój czyn poniosła, ale oczywiście p.Szczygieł żerujący na osobliwościach nie odmówił sobie ponownego napiętnowania kogoś kto prawdopodobnie jest juz zupełnie innym człowiekiem.
    I w tym wpisie jest sporo racji. Słuszne są też uwagi, że nie powinna uczyć więcej dzieci. Gdyż dzieci są jak zwykle bezbronne wobec jakiejkolwiek formie przemocy.
  • ~Zgredek
    (2013-06-28 18:57)
    Do ~filomena2013-06-28 17:12 A co z ojcem dziecka zakatowanego?

    Dostał tylko 10 lat. I pewnie odsiedział 1/2 lub 2/3 kary. I żyje sobie normalnie.
    Oboje byli bez tzw. empatii. Nie czuli i nie wiedzieli oraz nie chcieli wiedzieć co czuje 6-letnie dziecko. Psychopaci i sadyści byli i są wśród nas. A im wyższe stanowiska zajmują tym gorzej dla osób im podległych. Obłuda i przedstawianie siebie w najkorzystniejszym świetle - jest wręcz wymagane przez kościół i ludzi na stanowiskach. A na kłamstwie zbudowany jest Watykan, Episkopat, PiS- to wręcz chore. Sądy orzekają teraz na podstawie prawdy sądowej - zwykły człowiek gubi się w procedurze, nawet z wykształceniem wyższym. Państwa i politycy też mają swoją obłudę. USA np. zrobienie takiej zadymy w Iraku i Libii i nie ponoszą odpowiedzialności za śmierć Bogu ducha winnych ludzi. Dobrze, że choć nie interweniują bezpośrednio w Syrii, ale i tak mordy niewinnych tam trwają.
    A wracając do ojca dziecka - po prostu panowie inaczej kochają. A jak ma młodą d to dzieci z poprzednich związków im po prostu przeszkadzają. No ale atak na kobiety sędziów trwa - podobno są stronnicze i krzywdzą Panów i ojców - szczególnie w sądach rodzinnych. Umiar i rozsądek to towar deficytowy, gdy strefa biedy i ubóstwa się rozszerza.
  • ~Ciekawym bardzo.
    (2013-06-28 17:29)
    A co ujada w temacie superpies co sie wabi Niesiol ?!
  • ~HOLOTA p.t. PO !!!
    (2013-06-28 17:27)
    Ta suka co zabila dziecko i Bauman (prof) + Bydloszewski (prof) +Miro, rycho, Zbycho + Sawicka to wsio produkt PO.
  • ~filomena
    (2013-06-28 17:12)
    A co z ojcem dziecka zakatowanego?
  • ~sonek
    (2013-06-28 15:07)
    uczyła przecież fizyki! czy wszyscy fizycy mają taką szemraną przeszlość?!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-28 14:12)
    KATECHETKA
    .nawet pasuje do katoli !
  • ~WAW
    (2013-06-28 14:00)
    I TAKIE COŚ BYLO KATECHETKA!!

    POLACY, OBUDZCIE SIE!!!
  • ~WAW
    (2013-06-28 14:00)
    TA EWA T. WYGLADA MI NA ELEKTORAT PIS - WIELU Z ICH WYZNAWCÓW TAK WLASNIE TRAKTUJE DZIECI...
  • ~Ohyda...
    (2013-06-28 13:42)
    Pseudonim EWA T.. Nie wolno autorowi było podać prawdziwego nazwiska morderczyni ...

    W POLsce kryje sie morderców .. powinna zginąć we więzieniu ten POtwor w ludzkiej skórze..
  • ~Nie do wiary
    (2013-06-28 13:39)
    POlska to dziki kraj.. mordercy dzieci pracują z dziećmi !!! I maja przyzwolenie !!!
  • ~kama
    (2013-06-28 13:36)
    Dyrektorka swoją wypowiedzią się skompromitowała - nie dziwiła jej luka w zatrudnieniu, 15 lat? Przecież nauczyciele powinni mieć hospitacje, nadzór dyrektora nad swoją pracą, a taki regulamin pracowni uchodzi. Przepisy jasno mówią, że uczeń ocenę niedostateczną może dostać za brak wiedzy, a nie podręcznika, długopisu itp.O tym dyrektor szkoły musi wiedzieć!!! W ogóle sytuacja w liceach warszawskich to temat rzeka, wynikający z bożka zwanego rankingiem. Generalnie dobre szkoły żerują na zdolnych uczniach, natomiast nauczyciele w nich uczący to rzadko profesjonaliści. Sytuację znam z autopsji, mam troje nastolatków. Syn z wyróżnieniem skończył gimnazjum, do szkoły pierwszego wyboru dostał się bez problemu. Kiedy pojawiły się poważne problemy zdrowotne - 5 operacji ortopedycznych w czasie nauki w liceum i musieliśmy zmienić szkołę na położoną blisko miejsca rehabilitacji, zaczął się koszmar. Wybraliśmy 4 szkoły o podobnych progach, które bez problemu przyjęłyby go po gimnazjum, ma orzeczenie o niepełnosprawności, dokumentacja medyczna i dobre oceny w liceum. I co? Taki uczeń już szkoły nie interesuje - tak usłyszałam w odpowiedzi. No bo może popsuł by ranking. Przyjęła go szkoła o progu punktowym niższym o 30pkt. W tej jednej pani dyrektor ma serce, bo w rankingu są duuużo niżej i nie jest priorytetem. A nauczyciele dają z siebie dużo więcej, choć wiadomo, że trudniej o efekty.
  • ~Agnes
    (2013-06-28 13:32)
    To babsko bez sumienia,ona w ogóle się nie zmieniła,tylko myślała,że to się nie wyda,trudno wyszła na wolność,chyba po znajomości,ale powinna się zatrudnić gdzieś na bazarze w jakiejś budce,no bo na życie jakoś zarobić trzeba,a ten potwór wrócił do pracy z dziećmi,ta musi mieć chody,że ją zatrudnili nawet w MEN.

Może zainteresować Cię też: