Dzieciobójczyni już nie pracuje w szkole. RPD mówi o znieczulicy

| Aktualizacja:

Nauczycielka z warszawskiego gimnazjum, która w przeszłości zakatowała swojego 6-letniego wychowanka wojskowym pasem, zrezygnowała z pracy - podaje TVN24. To pokłosie reportażu Mariusza Szczygła w "Dużym Formacie", który opisał zbrodnię sprzed lat.

wróć do artykułu
 • ~Józef bąk
  (2013-06-28 12:18)
  Dziwicie się że istnieli tacy ludzie obozowi kaci w obozach koncentracyjnych?
  Ta pani nie potrzebowała by żadnego dodatkowego szkolenia ani motywowania do pracy jako np. strażniczka w Oświęcimiu.
 • ~xxx
  (2013-06-28 12:31)
  A czy nadal będzie pracowała w MEN i brała publiczne pieniądze? Ja nie życzę sobie płacić tej zdzirze ze swoich pieniędzy!!!
 • ~pytający znak czasu
  (2013-06-28 12:39)
  "- Nauczycielka poprosiła w piątek o zwolnienie z obowiązku pracy w trybie natychmiastowym. Wniosek został przyjęty - powiedziała TVN24 dyrektorka szkoły. W rozmowie z dziennik.pl przyznała, że nie ma podstaw by ją zwolnić, bo formalnie kobieta jest czysta jak łza. " Kochani PRZECIEŻ to jest FOLWARK ZWIERZĘCY. Postęp HOMO znaczy ponoć ZERO cierpień, UBÓJ RYTUALNY z ULTRAOBROTEM o 180 stopni też jest ZERO CIERRPIEŃ. Ta MATKAi ten OJCIEC dzisiaj pewnie WYJĄ z BÓLU. Czy ta CYWILIZCAJA, plugawjąca STARE KSIĘGI ma jjeszcze jakiś sens !!???
 • ~lis
  (2013-06-28 12:41)
  Panie Premierze przypominam Panu że ta kobieta została zatrudniona jako ekspert w MEN podległemu Panu jako Premierowi za Pana rządów Był to 2008 rok. Ile jeszcze jaet takich przypadków. Jak wygladało jej CV. W nim powinna być zawarta adnotacja o tym, ze siedziała. Jak to sie stało, ze nie sprawdzacie osób zatrudnianych za takie pieniade. chyba, że ta baba nalezy do PO lub PSL.
 • ~Smutas
  (2013-06-28 12:46)
  Ta Pani uczyla religii to jest dobre tam potrzeba takich którzy nawracają przy pomocy ognia i miecza już takich mieliśmy a sprowadził ich do Polski niejaki Mazowiecki.
 • ~PRAWNIK
  (2013-06-28 12:51)
  ZA ZABÓJSTWO ZE SZCZEGÓLNYM OKRUCIEŃSTWEM POWINNA DOSTAĆ KARĘ DOŻYWOTNIEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI ALBO MINIMUM 25 LAT. PYTAM WIĘC CO TO ZA SĄD , ŻE ONA JEST NA WOLNOŚCI I JESZCZE UCZY DZIECI !!!
 • ~cesaro
  (2013-06-28 12:53)
  Przestaję komentować bo artykuły są kłamliwe i prowokujące. Szkoda zdrowia.
 • ~barom
  (2013-06-28 12:54)
  OK, a co się tej Pani obecnie i konkretnie, zarzuca?
  Karę za swój czyn poniosła, ale oczywiście p.Szczygieł żerujący na osobliwościach nie odmówił sobie ponownego napiętnowania kogoś kto prawdopodobnie jest juz zupełnie innym człowiekiem.
 • ~Lolek
  (2013-06-28 12:57)
  Czysta jak łza... Dyrektorka też ma nieźle poprzestawiane w głowie, jeśli jej pozwoliła na taki regulamin w pracowni. Jedynka za pisanie długopisem innym, niż niebieski, jedynka za bałagan na ławce... Czyli co? Jak uczeń krzywo położy zeszyt, to już jest bałagan i można mu jedynkę wstawić? Przecież to obóz koncentracyjny, a dyrektorka udaje, że wszystko było cacy.
 • ~Historyk
  (2013-06-28 12:58)
  Morderczyni dziecka pracowala jako nauczycielka i katechetka - to tak jakby inny morderca - Mengele, z zawodu lekarz - pracowal jako pediatra.
 • ~mendrol
  (2013-06-28 13:04)
  Ego te baptizo in gladio - jeszcze dołożyć służbowe ubranie : biały płaszcz z dużymi, czarnymi krzyżami.
 • ~JGK
  (2013-06-28 13:11)
  Czy patronem polskiego szkolnictwa jest sam król Herod?
 • ~kenzo
  (2013-06-28 13:21)
  przywrócić karę śmierci!
 • ~x
  (2013-06-28 13:25)
  podobnie ma sie sprawa z niejakim Zygmuntem Baumanem. Ten stalinowski zbir z NKWD, sowieckiej milicji, KBW, kapus z Informacji Wojskowej fetowany byl kilka dni temu na Uniwersytecie Wroclawskim. Ten stalinowski zbir po dzis dzien nie zdaje sobie sprawy z tego z zrobil. Co gorsze deprawuje teraz mlode pokolenie ...
 • ~brak słów
  (2013-06-28 13:26)
  Co za poyebany kraj. Osoba, ktra zakatowała na smierc 6 letniego chłopczyka, skazana prawomocnym wyrokiem sądu , pracuje jako nauczycielka, katechetka, > ekspert MEN do spraw mianowania nauczycieli. To tylko w polsce może się zdarzyc, i tylko w polsce ktoś tak poyebany może mówic/pisac; > formalnie jest krystalicznie czystą obywatelką, jej wyrok uległ zatarciu. Co ? Jak? >krystalicznie czysta obywatelka? , >wyrok uległ zatarciu? W zadnym normalnym kraju nikt kto dopóscił się zabójstwa, zwłaszcza ze szczególnym okrucieństwem nie jest krystalicznie czystym obywatelem i wyrok jego uległ zatarciu. Co za poyebany kraj i co za poyebani ludzie w nim mieszkają i tak sądzą
 • ~Agnes
  (2013-06-28 13:32)
  To babsko bez sumienia,ona w ogóle się nie zmieniła,tylko myślała,że to się nie wyda,trudno wyszła na wolność,chyba po znajomości,ale powinna się zatrudnić gdzieś na bazarze w jakiejś budce,no bo na życie jakoś zarobić trzeba,a ten potwór wrócił do pracy z dziećmi,ta musi mieć chody,że ją zatrudnili nawet w MEN.
 • ~kama
  (2013-06-28 13:36)
  Dyrektorka swoją wypowiedzią się skompromitowała - nie dziwiła jej luka w zatrudnieniu, 15 lat? Przecież nauczyciele powinni mieć hospitacje, nadzór dyrektora nad swoją pracą, a taki regulamin pracowni uchodzi. Przepisy jasno mówią, że uczeń ocenę niedostateczną może dostać za brak wiedzy, a nie podręcznika, długopisu itp.O tym dyrektor szkoły musi wiedzieć!!! W ogóle sytuacja w liceach warszawskich to temat rzeka, wynikający z bożka zwanego rankingiem. Generalnie dobre szkoły żerują na zdolnych uczniach, natomiast nauczyciele w nich uczący to rzadko profesjonaliści. Sytuację znam z autopsji, mam troje nastolatków. Syn z wyróżnieniem skończył gimnazjum, do szkoły pierwszego wyboru dostał się bez problemu. Kiedy pojawiły się poważne problemy zdrowotne - 5 operacji ortopedycznych w czasie nauki w liceum i musieliśmy zmienić szkołę na położoną blisko miejsca rehabilitacji, zaczął się koszmar. Wybraliśmy 4 szkoły o podobnych progach, które bez problemu przyjęłyby go po gimnazjum, ma orzeczenie o niepełnosprawności, dokumentacja medyczna i dobre oceny w liceum. I co? Taki uczeń już szkoły nie interesuje - tak usłyszałam w odpowiedzi. No bo może popsuł by ranking. Przyjęła go szkoła o progu punktowym niższym o 30pkt. W tej jednej pani dyrektor ma serce, bo w rankingu są duuużo niżej i nie jest priorytetem. A nauczyciele dają z siebie dużo więcej, choć wiadomo, że trudniej o efekty.
 • ~Nie do wiary
  (2013-06-28 13:39)
  POlska to dziki kraj.. mordercy dzieci pracują z dziećmi !!! I maja przyzwolenie !!!
 • ~Ohyda...
  (2013-06-28 13:42)
  Pseudonim EWA T.. Nie wolno autorowi było podać prawdziwego nazwiska morderczyni ...

  W POLsce kryje sie morderców .. powinna zginąć we więzieniu ten POtwor w ludzkiej skórze..
 • ~WAW
  (2013-06-28 14:00)
  TA EWA T. WYGLADA MI NA ELEKTORAT PIS - WIELU Z ICH WYZNAWCÓW TAK WLASNIE TRAKTUJE DZIECI...