Dzieciobójczyni już nie pracuje w szkole. RPD mówi o znieczulicy

| Aktualizacja:

Nauczycielka z warszawskiego gimnazjum, która w przeszłości zakatowała swojego 6-letniego wychowanka wojskowym pasem, zrezygnowała z pracy - podaje TVN24. To pokłosie reportażu Mariusza Szczygła w "Dużym Formacie", który opisał zbrodnię sprzed lat.

wróć do artykułu
  • ~Józef bąk
    (2013-06-28 12:18)
    Dziwicie się że istnieli tacy ludzie obozowi kaci w obozach koncentracyjnych?
    Ta pani nie potrzebowała by żadnego dodatkowego szkolenia ani motywowania do pracy jako np. strażniczka w Oświęcimiu.
  • ~xxx
    (2013-06-28 12:31)
    A czy nadal będzie pracowała w MEN i brała publiczne pieniądze? Ja nie życzę sobie płacić tej zdzirze ze swoich pieniędzy!!!
  • ~pytający znak czasu
    (2013-06-28 12:39)
    "- Nauczycielka poprosiła w piątek o zwolnienie z obowiązku pracy w trybie natychmiastowym. Wniosek został przyjęty - powiedziała TVN24 dyrektorka szkoły. W rozmowie z dziennik.pl przyznała, że nie ma podstaw by ją zwolnić, bo formalnie kobieta jest czysta jak łza. " Kochani PRZECIEŻ to jest FOLWARK ZWIERZĘCY. Postęp HOMO znaczy ponoć ZERO cierpień, UBÓJ RYTUALNY z ULTRAOBROTEM o 180 stopni też jest ZERO CIERRPIEŃ. Ta MATKAi ten OJCIEC dzisiaj pewnie WYJĄ z BÓLU. Czy ta CYWILIZCAJA, plugawjąca STARE KSIĘGI ma jjeszcze jakiś sens !!???
  • ~lis
    (2013-06-28 12:41)
    Panie Premierze przypominam Panu że ta kobieta została zatrudniona jako ekspert w MEN podległemu Panu jako Premierowi za Pana rządów Był to 2008 rok. Ile jeszcze jaet takich przypadków. Jak wygladało jej CV. W nim powinna być zawarta adnotacja o tym, ze siedziała. Jak to sie stało, ze nie sprawdzacie osób zatrudnianych za takie pieniade. chyba, że ta baba nalezy do PO lub PSL.
  • ~Smutas
    (2013-06-28 12:46)
    Ta Pani uczyla religii to jest dobre tam potrzeba takich którzy nawracają przy pomocy ognia i miecza już takich mieliśmy a sprowadził ich do Polski niejaki Mazowiecki.
  • ~PRAWNIK
    (2013-06-28 12:51)
    ZA ZABÓJSTWO ZE SZCZEGÓLNYM OKRUCIEŃSTWEM POWINNA DOSTAĆ KARĘ DOŻYWOTNIEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI ALBO MINIMUM 25 LAT. PYTAM WIĘC CO TO ZA SĄD , ŻE ONA JEST NA WOLNOŚCI I JESZCZE UCZY DZIECI !!!
  • ~cesaro
    (2013-06-28 12:53)
    Przestaję komentować bo artykuły są kłamliwe i prowokujące. Szkoda zdrowia.
  • ~barom
    (2013-06-28 12:54)
    OK, a co się tej Pani obecnie i konkretnie, zarzuca?
    Karę za swój czyn poniosła, ale oczywiście p.Szczygieł żerujący na osobliwościach nie odmówił sobie ponownego napiętnowania kogoś kto prawdopodobnie jest juz zupełnie innym człowiekiem.
  • ~Lolek
    (2013-06-28 12:57)
    Czysta jak łza... Dyrektorka też ma nieźle poprzestawiane w głowie, jeśli jej pozwoliła na taki regulamin w pracowni. Jedynka za pisanie długopisem innym, niż niebieski, jedynka za bałagan na ławce... Czyli co? Jak uczeń krzywo położy zeszyt, to już jest bałagan i można mu jedynkę wstawić? Przecież to obóz koncentracyjny, a dyrektorka udaje, że wszystko było cacy.
  • ~Historyk
    (2013-06-28 12:58)
    Morderczyni dziecka pracowala jako nauczycielka i katechetka - to tak jakby inny morderca - Mengele, z zawodu lekarz - pracowal jako pediatra.
  • ~mendrol
    (2013-06-28 13:04)
    Ego te baptizo in gladio - jeszcze dołożyć służbowe ubranie : biały płaszcz z dużymi, czarnymi krzyżami.
  • ~JGK
    (2013-06-28 13:11)
    Czy patronem polskiego szkolnictwa jest sam król Herod?
  • ~kenzo
    (2013-06-28 13:21)
    przywrócić karę śmierci!
  • ~x
    (2013-06-28 13:25)
    podobnie ma sie sprawa z niejakim Zygmuntem Baumanem. Ten stalinowski zbir z NKWD, sowieckiej milicji, KBW, kapus z Informacji Wojskowej fetowany byl kilka dni temu na Uniwersytecie Wroclawskim. Ten stalinowski zbir po dzis dzien nie zdaje sobie sprawy z tego z zrobil. Co gorsze deprawuje teraz mlode pokolenie ...
  • ~brak słów
    (2013-06-28 13:26)
    Co za poyebany kraj. Osoba, ktra zakatowała na smierc 6 letniego chłopczyka, skazana prawomocnym wyrokiem sądu , pracuje jako nauczycielka, katechetka, > ekspert MEN do spraw mianowania nauczycieli. To tylko w polsce może się zdarzyc, i tylko w polsce ktoś tak poyebany może mówic/pisac; > formalnie jest krystalicznie czystą obywatelką, jej wyrok uległ zatarciu. Co ? Jak? >krystalicznie czysta obywatelka? , >wyrok uległ zatarciu? W zadnym normalnym kraju nikt kto dopóscił się zabójstwa, zwłaszcza ze szczególnym okrucieństwem nie jest krystalicznie czystym obywatelem i wyrok jego uległ zatarciu. Co za poyebany kraj i co za poyebani ludzie w nim mieszkają i tak sądzą
  • ~Agnes
    (2013-06-28 13:32)
    To babsko bez sumienia,ona w ogóle się nie zmieniła,tylko myślała,że to się nie wyda,trudno wyszła na wolność,chyba po znajomości,ale powinna się zatrudnić gdzieś na bazarze w jakiejś budce,no bo na życie jakoś zarobić trzeba,a ten potwór wrócił do pracy z dziećmi,ta musi mieć chody,że ją zatrudnili nawet w MEN.
  • ~kama
    (2013-06-28 13:36)
    Dyrektorka swoją wypowiedzią się skompromitowała - nie dziwiła jej luka w zatrudnieniu, 15 lat? Przecież nauczyciele powinni mieć hospitacje, nadzór dyrektora nad swoją pracą, a taki regulamin pracowni uchodzi. Przepisy jasno mówią, że uczeń ocenę niedostateczną może dostać za brak wiedzy, a nie podręcznika, długopisu itp.O tym dyrektor szkoły musi wiedzieć!!! W ogóle sytuacja w liceach warszawskich to temat rzeka, wynikający z bożka zwanego rankingiem. Generalnie dobre szkoły żerują na zdolnych uczniach, natomiast nauczyciele w nich uczący to rzadko profesjonaliści. Sytuację znam z autopsji, mam troje nastolatków. Syn z wyróżnieniem skończył gimnazjum, do szkoły pierwszego wyboru dostał się bez problemu. Kiedy pojawiły się poważne problemy zdrowotne - 5 operacji ortopedycznych w czasie nauki w liceum i musieliśmy zmienić szkołę na położoną blisko miejsca rehabilitacji, zaczął się koszmar. Wybraliśmy 4 szkoły o podobnych progach, które bez problemu przyjęłyby go po gimnazjum, ma orzeczenie o niepełnosprawności, dokumentacja medyczna i dobre oceny w liceum. I co? Taki uczeń już szkoły nie interesuje - tak usłyszałam w odpowiedzi. No bo może popsuł by ranking. Przyjęła go szkoła o progu punktowym niższym o 30pkt. W tej jednej pani dyrektor ma serce, bo w rankingu są duuużo niżej i nie jest priorytetem. A nauczyciele dają z siebie dużo więcej, choć wiadomo, że trudniej o efekty.
  • ~Nie do wiary
    (2013-06-28 13:39)
    POlska to dziki kraj.. mordercy dzieci pracują z dziećmi !!! I maja przyzwolenie !!!
  • ~Ohyda...
    (2013-06-28 13:42)
    Pseudonim EWA T.. Nie wolno autorowi było podać prawdziwego nazwiska morderczyni ...

    W POLsce kryje sie morderców .. powinna zginąć we więzieniu ten POtwor w ludzkiej skórze..
  • ~WAW