"GPC" o Woodstock: Profanowanie krzyża i agresja wobec wierzących

| Aktualizacja:

Agresja wobec osób wierzących, promowanie antykoncepcji, alkohol lejący się strumieniami, a także profanowanie krzyża to wszystko dzieje się w trakcie corocznej imprezy Jurka Owsiaka - pisze "Gazeta Polska Codziennie" o najnowszej edycji Przystanku Woodstock.

wróć do artykułu
  • ~Real
    (2013-08-03 09:14)
    Nie rozumię ,96% katolików w Polsce a tam agresja przeciwko wierzącym.
    Czyli tam są sami poganie ?
    Tak to jest jak się chrzci niemowle bez jego zgody
  • ~Henry39
    (2013-08-03 09:16)
    Czy Chrystus nauczał w centrum miasta w klimatyzowanych pomieszczeniach siedząc za biurkiem na skórzanych fotelach, czy raczej chodził po peryferiach i odwiedzał ludzi wątpiących i "grzesznych", nawracał siłą, czy argumentami ???
  • ~dsf
    (2013-08-03 09:17)
    cyz przewodnim tematem festiwalu jest kosicól kaltolicki, Wojewodzki, Boniecki Miecugow tylko o Koscielie Katolickim, czyzby zjazd satanisytów i atak na opozycje katolicka.
    na imprezie muzycznej raczej o muzycze
  • ~kulturalny
    (2013-08-03 09:18)
    jak długo jeszcze Owsiak będzie wytyczał granice kultury polskiej i kto jest jego pomocnikiem?
  • ~piksel
    (2013-08-03 09:24)
    Przecież wiadomo, że impreza tego jąkały to chu...owizna do dalszego ogłupiania najgorszej lemingowatej tłuszczy.
  • ~mkol
    (2013-08-03 09:25)
    Od początku wiadomo,że Owsiak jest wspierany tylko dla tego ,że otwarcie staje przeciwko religii i Kościołowi. Poza tym każdy inteligentny człowiek wie ,że on nie robi niczego za darmo !
  • ~old boy
    (2013-08-03 09:29)
    biedni wierzacy .jak to znecaja sie nad nimi.jeszcze troche a wprowadzone zostana igrzyska na wzor rzymskich(lwy ,tygrysy ,itd.)zaprawde powiadam wam ,iz los wierzacych (katolikow)w polsce jest okropny.
  • ~motek
    (2013-08-03 09:33)
    owsiak i jego ludzie , tylko dlaczego tylu walniętych w naszym Kraju
  • ~OLD BOY
    (2013-08-03 09:34)
    DO 21-NO LATKA!!!TY DZIKA SMIERDZACA SWINIO,KNURZE JEDEN UWALANY WKLOACE,SMIERDZACY MARGINESIE SPOLECZNY.T O S A T W O J E I N E K T Y W Y SWIADCZACE O TWOIM INTELEKCIE.CZESC KLOAKO.
  • ~maria
    (2013-08-03 09:41)
    panstwo sklada sie z roznych ludzi --madrych ucziwych pokornych ineligentych --kazdy szuka swoich wedlug swoich potrzeb intelektualnych i rozumnych --wiec JAKI PAN TAKI KRAM ---Ktoz to normalnie myslacy pojdzie sie taplac w blocie I PONIZYC SIE DO SWIN Wiec rozumek taki i takie myslenie POPROSTU WYRZYCIE SIE I UPODLENIE DO ZWIERZECENIA ...TO PRZYKLAD IDZIE Z GORY WYCHOWANIE I PODLOZE SZKODA MI TEJ MLODZIEZY KTORA ZABLADZILA w taki sposob ---RATOWAC RATOWAC RATOWAC ____ABY SZATAN ICH DO KONCA NIE POZYSKAL
  • ~kałwTV
    (2013-08-03 09:45)
    Czy w tym kraju jest już taka ciemnota ,że wszystko co inne jest złe?
    Czy wszyscy ludzie muszą wyznawać te same wartości,religie ,system moralny?
    Obudźcie się ludzie i zobaczcie co ta propaganda z wami robi.
  • ~m
    (2013-08-03 09:47)
    żyd Owsiak z caładiasporą żuydowską robią wszystko aby niszczyć naród Polski i katolików to potomkowie zydokomuszego bandyctwa które po wojnie mordowalo POLAKÓW POLACY na kogo glosujecie ,glosujcie na Polakow aby wladza wruciła w prawe ręce POLAKOW
  • ~Czeter
    (2013-08-03 09:48)
    Wojna z Kościołem i z wierzącymi trwa w w najlepsze. Panie Bartoszewski i kto tu zasługuje na miano hołoty? chyba nie prawdziwi patrioci i katolicy Kto podjudza
    Polaków? ludzie tacy jak pan i panu podobni. Polacy się budzą i nie dadzą sobą pomiatać Owsiakom, Bartoszewskim, Niesiołowskim i innym przebierańom.
  • ~STAN
    (2013-08-03 09:58)
    TEN CAŁY WOODSTOK TO WIELKIE PIJANSTWO CPUNSTWO I K U R E S T W O ...NIC WIECEJ
  • ~absinth3
    (2013-08-03 09:59)
    do
    ~21 latek2013-08-03 09:16

    niestety masz chłopie RACJĘ!!!
  • ~jacekpl
    (2013-08-03 09:59)
    Chrześcijaństwo staje się bardzo popularne w Korei Południowej jest już 15 mln , podobnie jest w Japoni do przeczytania na stronie http://parezja.pl/kwitnace-chrzescijanstwo-w-korei-poludniowej/
    a WY RÓBTA CO CHCETA
  • ~STANIS
    (2013-08-03 10:00)
    NIE PRZYSTANEK ALE ZJAZD GŁUPOLI ĆPUNOW WSZELKIEJ MASCI M E N D A PRZEDFWSZYTKIM WIELIKIE K U R E ST W O ...NA TO IDZIE 25 % ZBIORKI OWSIAKA WILEKIEJ ORKIESTRY
  • ~staś
    (2013-08-03 10:04)
    wypisujecie taki bzdury bo nigdy nie tam nie byliście, tylko Owsiakowi udało się połączyć tylu ludzi różnych , orientacji, wiary, młodych , starszych, wszystkie opcje , z polski i zagranicy i jakoś nie ma żadnych bijatyk jest fajnie wszyscy się dobrze bawią. Dlaczego kaczo rydzyki tak bardzo bronią bawić się wszystkim którzy tego chcą , mają wakacje i się bawią i tak trzymać
  • ~Woodstockowy Weteran
    (2013-08-03 10:06)
    Jestem osobą głęboko wierzącą i byłem na Przystanku nie raz. Księża chodzą w sutannach, ludzie z nimi rozmawiają, nie padali ofiarami szyderstw, a niektórzy nawet się świetnie bawili na festiwalu. Księża nauczają, spowiadają i wszystkim to pasuje. Alkohol owszem leje się strumieniami, ale czego oczekujecie po młodzieży skoro sami zachowujecie się nie lepiej? Stypa, wesele, komunia tam też alkohol leje się strumieniami... To nie jest festiwal Radia Maryja i nie wolno im oczekiwać jakiegoś specjalnego traktowania, są tylko jednym z elementów społeczności Woodstockowej, a sam Przystanek Jezus znajduje się w centrum miasta, bo tak chcieli organizatorzy katolickiej alternatywy. Kościół powinien być silny i umieć skonfrontować swoje poglądy z innymi.
  • ~blaaaaa.........
    (2013-08-03 10:07)
    Jarek i czarni powinni zrobić przystanek leżenie krzyżem i "zabawy" z dziećmi, oczywiście po "katolicku"...