"GPC" o Woodstock: Profanowanie krzyża i agresja wobec wierzących

| Aktualizacja:

Agresja wobec osób wierzących, promowanie antykoncepcji, alkohol lejący się strumieniami, a także profanowanie krzyża to wszystko dzieje się w trakcie corocznej imprezy Jurka Owsiaka - pisze "Gazeta Polska Codziennie" o najnowszej edycji Przystanku Woodstock.

wróć do artykułu
  • ~STOP Owsikowej bolszewizacji
    (2013-08-03 17:49)
    idą gościńcem ludzie biedni,
    Niosą w węzełkach chleb powszedni
    Po twardej utykali grudzie
    Bardzo ubodzy, smutni ludzie.
    Każdy ma zdartą, starą szatę,
    A na ramieniu swym łopatę.
    Dokądże, ludzie, tak was wielu,
    Dokądże? Do jakiego celu?
    Jak zwie się wasza boleść sroga,
    Nie mamy Boga!
    Brak nam Boga!
  • ~Grażyna
    (2013-08-03 19:40)
    Bez Boga nie mam po co istnieć, dał mi WSZYSTKO, o co Go gorąco prosiłam w modlitwach.
  • ~kenorb
    (2013-08-03 22:51)
    Niestety to prawda. Pod płaszczykiem tzw." festiwalu" muzyki organizatorzy akceptują pijaństwo, rozwiązłość, zaśmiecanie ulic, placów, chodników. Tabuny młodych ludzi szukają taniego wina i piwa po okolicznych sklepach aby po upiciu zakłócać spokój głośnymi i wulgarnymi słowami. To jest impreza, która nie ma nic wspólnego z kulturą, raczej jest to przejaw zdziczenia, upodlenia człowieka.
  • ~Gadacz
    (2013-08-03 18:54)
    Gwaltowne i malo cywilizowane wyrazanie uczuc i pogladow ale nie da sie ukryc, ze tredy sa coraz bardziej swieckie i mnostwo ludzi odchodzi od kosciola. Juz nie bede sie zastanawial nad przyczynami. I tak w wieszosci sa znane. Wielu duchownych oraz wiernych kosciola powiedzialoby pewnie, ze diabel w tych ludzi wstapil. Jesli rzeczywiscie diabel to moze by tak wyslac do Woodstock ksiedza Natanka?
  • ~tam sa diabły
    (2013-08-03 19:30)
    bydlaki i tyle tam jazdza.nie ludzie NIE ZWIERZETA
    DIABŁY,DIABŁY,DIABŁY
    zwierzeta szanuje,troszcze sie onie
    tam sa diabły
  • ~wonstąd
    (2013-08-03 19:43)
    Na tej imprezie bawią się w najlepsze, a co robią ci, którzy przysięgli celibat? Ha, ha, ha.
  • ~huk
    (2013-08-03 20:34)
    A sprawa jest dla tego jakajły w różowych okularach coraz bardziej negatywna wizerunkowo: ta jego błotna awangarda przyjdzie z puszkami pod kościoly po pieniądze.
  • ~~ Mikołaj
    (2013-08-03 20:51)
    PEWNIE JUŻ CAŁY EPISKOPAT czyli K.E.P. robi w gacie ze strachu jak biskup Józef Kossakowski kiedyś.
  • ~kibic
    (2013-08-03 21:38)
    Jaki znowu Woodstock ? Komu poj..alo sie w glowie ? Polska dzicz !
  • ~Ewelina
    (2013-08-03 21:58)
    Jak komuś nie pasuje, nie musi jechać. Propisowcy zawsze narzekać będą. Nawet gdyby powodu nie było. Każde umiejscowienie dla nich będzie złe. Z założenia nic im nie pasuje. Nawet to, że świeci słońce. Bo to raz z prawej, a raz z lewej. Takie to już skrzywione charaktery mają.
  • ~nas Rajna pis
    (2013-08-03 22:00)
    Wiarygodne zrodlo informacji -GPC KACZYSTOWSKO RYDZYKOWY BRUKOWIEC
    specjalizujacy sie w klamstwach , pomowieniach , prowokacjach , szerzeniu rasizmu , wszelkich fobii i nienawisci do nie- kaczystow i nie-moherowcow , a bazujacy na klamstwie , falszu i obludzie . Typowa okupacyjna ''gadzinowka'' !
    Wart swoich sponsorow i pseudo-redaktorow !
  • ~Jakie to owsiakowskie
    (2013-08-03 22:08)
    "Religijny namiot umiejscowiono w trudno dostępnym miejscu ..." - ale w styczniu woluntariusze bedą kwestować w pobliżu kosciołów, a Owsiak bedzie opowiadał o swojej miłości do wszystkich ludzi.
  • ~wonstąd
    (2013-08-03 22:56)
    Posłać Rydzyka z maybachem, pokaże jak bawi się młodzież!
  • ~pardons
    (2013-08-03 22:56)
    swieto smieci na smieciowych umowach w smieciowym kraju
  • ~Artur
    (2013-08-03 18:15)
    oskar w to typowy pisuar
    nigdy więcej tej pisowskiej sekty
  • ~cd
    (2013-08-03 23:11)
    A JA PYTAM KIEDY PROKURATOR ZAJMIE SIĘ SPRAWĄ PRZEZNACZANIA PIENIĘDZY ZBIERANYCH NA LECZENIE CHORYCH DZIECI A NASTĘPNIE MALWERSOWANYCH NA ORGANIZACJĘ SPĘDÓW -RUJOWISKA. JAK NACZELNE WŁADZE PAŃSTWA MOGĄ POPIERAĆ EWIDENTNE PRZESTĘPSTWO.
  • ~panorama slamsów
    (2013-08-03 23:18)
    Jak zobaczą te zdjęcia za granicą to nam zaczną przysyłać paczki żywnościowe.
  • ~wit
    (2013-08-03 23:23)
    Jezus powiedział do swoich uczniów: Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych.
  • ~War
    (2013-08-03 23:27)
    Chleją, rzucają wiązkami, pieprza się, gdzie popadnie, taplają w błocie, miotają się jak bydło stłoczone na klepisku, w kurzu, w brudzie, w niezmierzonym hałasie. Ale pobłogosławił ich wszystkich swoim ogonem znany ksiądz Równiecki, przyjaciel pewnego debila udającego szatana, wołając: "róbta, co chceta". Tym samym uświęcił całą imprezę, niedojrzały motłoch i jego wszystkie zachowania. Brawo księżulo, pożyteczny idioto. Już się ma widac prawie za Chrystusa przemawiającego do nieprzebranych tłumów, albo może pozazdrościł Franciszkowi. Ale księże Równiecki, Franciszek był na zupełnie innej "imprezie". Księdzu Równieckiemu coś się w starczej głowie pomieszało. Zakochał sie w młodości i niższości, zupełnie jak niektórzy bohaterowie Gombrowicza.
  • ~megalopsychos
    (2013-08-04 00:03)
    Obrażajcie młodych ludzi, obrażajcie... siebie samych obrażacie świętoszki! Chrześcijańscy dwulicowcy! Tak można powiedzieć o tych wszystkich, którzy nie znając nikogo z tych kilkuset tysięcy ludzi na Imprezie, ocenia ich wyzywając od najgorszych. To DLATEGO NIGDY NIE ZAGŁOSUJE NA PIS!!! To ta partia i jej poplecznicy niosą agresję choćby przyzwalając na nią. Powołują się na swoją jedyną prawdę, nic po pojęciu prawdy nie wiedząc. Czuje się już zaszczuty w tym kraju przez prezesa Kaczyńskiego, który - pomimo tego, że nie rządzi - wprowadza sekciarskimi metodami język inkwizycyjnej nienawiści! I wy wszyscy świętoduszki, możecie sobie pluć na mnie ile chcecie, nic nie zmieni waszej agresji, nic nie zetrze piany z waszych ust! A tak przy okazji: największa wartość chrześcijaństwa - miłość - jest wam najbardziej obca!