Były szef NCS wygrał w sądzie. Dostanie gigantyczne pieniądze

| Aktualizacja:

Narodowe Centrum Sportu musi zapłacić swojemu byłemu szefowi 571 tysięcy złotych. Rafał Kapler wygrał proces, który toczył się przed warszawskim Sądem Okręgowym.

wróć do artykułu
  • ~max
    (2013-08-22 11:39)
    TO SĄ RZĄDY TUSKA - !!!
    CZY DEBILE MUSZĄ NAMI RZĄDZIĆ ?
  • ~Grzegorz
    (2013-08-22 11:35)
    Przecież to było pewne od początku pewne że to się tak skończy - nawet może i o to chodziło by wyciągnać jeszcze większą kasę...
    Ciekawe jaką działkę dostanie Miro za napisanie tej umowy - po prostu mistrzostwo świata !!!
  • ~max
    (2013-08-22 10:40)
    TO , ŻE TA UMOWA BYŁA PRZEKRĘTEM I MIAŁA NA CELU OBEJŚCIE PRZEPISÓW SĄD NIE ZAUWAŻA, TO ŻE SAM ZREZYGNOWAŁ Z PRACY A TYM SAMYM ZERWAŁ KONTRAKT TEŻ NIE.
    gdyby jakikolwiek Kowalski miał taką sprawę to by ją przegrał, więc następna WTOPA wymiaru niesprawiedliwości - bo właśnie o tym świadczy ten wyrok. Do póki nie zostanie zmieniona ustawa zasadnicza i nie zaczną odpowiadać własnymi majątkami za takie wyroki nic się nie zmieni.
  • ~anno
    (2013-08-22 10:30)
    ale mamy fachowców w rządzie, którzy w ten sposób konstruują umowy ! choć zapewne było to świadome działanie żeby zeżreć z koryta podatników 570 tys za darmochę ! a czemu nie ? wszak łatwo się rozdaje kolesiom pieniądze podatników, a potem się powiększa deficyt bo pieniędzy nie ma !!! i foteliki dla tych fachowców trzeba kupić po 15.000 zł sztuka ! a dlaczego nie ? podatnik zapłaci ! BRAWO RZĄDY TUSEKA ! ludzie opamiętajmy się ! nie dajmy sobie wmówić tej kretyńskiej gadki straszenia PiS, dość tego złodziejstwa
  • ~saqq
    (2013-08-22 10:25)
    tak się właśnie można dorobić za wasze podatki LESZCZE ! podziękujcie rządom tuseka, dzięki niemu bardzo wielu kolegów dorobiło się na forsie od polskich podatników, miesiąc w miesiąc płacimy ogromne pieniądze i wmawia się nam że na wszystko brakuje i dziura rośnie ! a jak ma nie rosnąć skoro mamy takich gospodarzy, którzy myślą tylko jakie by wały odstawić i napchać kieszenie swoje i znajomych na koszt głupich i łatwowiernych obywateli, którym można jeszcze wmówić że są jedyna alternatywą i jedynym słusznym wyjściem BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !!! buachaaaaaahaaaaaa ! ale kpina !
  • ~wow
    (2013-08-22 08:35)
    Miro dał, Mucha chciała zabrać ...
  • ~qaqaaaqaqaqaqqaqa
    (2013-08-22 07:54)
    to było wiadome od początku

    cały ten proces to tylko wrażenie że coś robią - pod publikę

    a tak naprawdę to koszty procesu stanowią kolejny element
    niegospodarności


    a mucha ma się dobrze


    hańba i mydlenie oczu - i lekceważenie narodu bo myślą że ludzie są ślepi


    ...
  • ~sed
    (2013-08-22 07:40)
    Zauwazcie, ze nigdzie nie ma informacji kto zawarl z tym macherem umowe na tak horrendalnych warunkach. Nie wolno przypominac z jakiej to partii byl ten minister, ktory tak lubil wydawac pieniadze.
  • ~Otto
    (2013-08-22 06:55)
    NIE ZAPLACI NARODOWE CENTRUM SPORTU TYLKO ZAPLACISZ TY, POLSKI PODATNIKU.
  • ~max
    (2013-08-21 23:00)
    Teraz widzicie, że nie sposób już nic zrobić z Polskim wymiarem niesprawiedliwości, zmiana Konstytucji jest potrzebna i konieczna w/s dotyczącym Sądów i to natychmiast, ponieważ czara goryczy już dawno się przelała, trzeba tym arogantom przywrócić poziom podłogi bo po prostu im odbiło nie liczą się w ogóle ze społeczeństwem i elementarnymi zasadami sprawiedliwości, które są podstawą Prawa ! Proponuję z wypłat przewidzianych dla sędziów wypłacić odszkodowanie skoro budżet ma ponosić ciężar więc i oni winni to odczuć jako budżetówka !!!
  • ~Alek
    (2013-08-21 20:32)
    Tak popaprańce doją polskiego podatnika.
  • ~do lemingów w białych tojotach
    (2013-08-21 20:32)
    lemingi w białych tojotach. musicie robić więcej i więcej i jeszcze więcej. i szybciej, dynamiczniej. na światłach z piskiem na trzeciego. i jeszcze większa motywacja. musicie odłożyć gościowi ze swoich podatków ponad pół bańki. a w weekend szkolenia motywacyjne. i włoski na żel i zwężane spodnie. problemy z erekcją? co tam. po co realizować sie w łóżku. możecie w pracy. kolejny projekt, kolejny sukces...
  • ~naiwny polski lud
    (2013-08-21 20:28)
    naród polski naiwny był, jest i będzie. a "sukno" Rzeczpospolitej było rwane, jest rwane i będzie rwane. Należy postawić pytanie: czy Polacy przy swoim poziomie naiwności mogą sami o sobie stanowić?
  • ~cd
    (2013-08-21 19:28)
    WYGLĄDA NA TO, ŻE PAŃSTWO POLSKIE ZOSTAŁO ROZŁOŻONE PRZEZ POLSKIE SĄDY
  • ~JOZIO BAK
    (2013-08-21 19:16)
    wygral ale niech to placi tusk na spolke z lato ze swoich, ale tusk jak zwykle dlugi zwali na biednych ludzi
  • ~krajanka
    (2013-08-21 19:07)
    "gospodarnosc"w wykonaniu tuskowej bandy!
  • ~Referendum
    (2013-08-21 18:52)
    Mordo ty moja, zagłosowaliśmy na PO i żyje się nam lepiej. Powiatowe i parafialne Polaczki nie mają na leki dla chorych dzieci, o lekach dla dziadków nie wspomnę. My mamy nie tlko na leki, mordo ty moja, i żyje się nam lepiej, i będzie jeszcze lepiej, tylko namawiaj wszystkich aby nadal głosowali na HGW, Donka i Bronka. Pomyśl ile dziesiąt lat Polaczek musi odkładać pół miliona. A, tu my, za rozwalający się, podmokły, i oddany po czasie basenostadion dostajemy pół bańki.
  • ~ubek
    (2013-08-21 18:43)
    glosujcie glupole dalej na PO, nam bedzie zylo sie lepiej
  • ~PRAWNIK NIE DYSPO ZYCYJNY
    (2013-08-21 18:39)
    KROL SLONECZKO PERU ,MYSLI TAK POLSKA TO PO,A PO TO POLSKA.JAKO WLASCICIEL Z UDZIALEM POWYZEJ 50 5 uprawniaja nawet do zlodziejstwa , ogloszenia upadlosci. WSZYSTKO ZGODNIE ZE STANOWIONYM PRAWEM PRZEZ SWOJAKOW. BEDZIEMY WYWIERAC NACISKI BY SADY BYLY PO naszej stronie.
  • ~kraj sumo
    (2013-08-21 18:39)
    Sądy popierają oszusta i złodzieja - w dodatku kosztem zwykłego podatnika i obywatela - czego jeszcze oczekiwać po tym kraju w którym Temida opaskę z oczu zdjęła , i jak zobaczyła polską praworządność - wagę sprzedała północnym Koreańczykom , tępy miecz Gruzinom , a sama wyemigrowała " za prawem" do Czadu . Teraz mimo obowiązkowego otwarcia w sądach okien i drzwi , nawet żdżbło sprawiedliwości nie może tam się dostać. Bo i skąd ???