Były szef NCS wygrał w sądzie. Dostanie gigantyczne pieniądze

| Aktualizacja:

Narodowe Centrum Sportu musi zapłacić swojemu byłemu szefowi 571 tysięcy złotych. Rafał Kapler wygrał proces, który toczył się przed warszawskim Sądem Okręgowym.

wróć do artykułu
  • ~szachermacher
    (2013-08-21 16:04)
    Kto podpisywał ze strony rządu tą umowę ???
  • ~komar
    (2013-08-21 16:07)
    Mucha - znowu nasrałaś
  • ~Andrzej Wieniak
    (2013-08-21 16:09)
    Ciekawe ile Kapler odpali Drzewieckiemu ? :)))))) POszołomstwo nieźle się nachapało na EURO 2012
  • ~pisior
    (2013-08-21 16:10)
    przecierz to kasa mira to musi byc
  • ~podatnik
    (2013-08-21 16:12)
    Umowy trzeba umieć sporządzać. Cóż jak w ministerstwach sami swoi, a nie jakieś tam pisiory!
    A ponadto kompetencje ministrów nie moga być wyższe niż premiera, a to jest spore ograniczenie i(patrz historyk teoreryk).
  • ~Polsko - zrzuć kajdany !
    (2013-08-21 16:12)
    Nie ma Tusk szczęścia do ministrów, same "gangstery" i to co jeden to większy. Mafia jednym słowem.
    Panie prezydencie - Bronisławie K. - przemów pan, nie chowaj się jak tchórz. Milczenie jest popieraniem mafii Tuska.
  • ~baj
    (2013-08-21 16:15)
    jak zwykle złodzieje i malwersanci wygrywają w sądach, to jest Polska właśnie kraj k..wy i złodzieja
  • ~HOOYTUSKIN
    (2013-08-21 16:16)
    Oto jak platfoosy zaje,,, rozdają nasze pieniądze rozmaitym cwaniaczkom. A potem trzeba nowelizować budżet bo kasa opustoszała
  • ~A CO
    (2013-08-21 16:35)
    GLUPI NAROD CHCIAL ODWOLANIA I NIE WYPLACENIA PREMII?? CHCIAL TO MINISTER WYKONALA WOLE LUDU. ATERAZ TEN LUD ZAPLACI 2XWIECEJ BO NIE ZNA PRAWA
  • ~rudy
    (2013-08-21 16:46)
    co to jest pol banki dla Muchy, ona rozdaje po 16 baniek i Tusk jest zadowolony, ten kraj sie wali
  • ~von peło
    (2013-08-21 16:47)
    Mordo ty moja, widzisz, zagłosowaliśmy na peło i żyje nam się lepiej, tylko nam. Polaków nie stać nawet na leczenie swoich dzieci, o leczeniu starych dziadków nie wspomnę, ale nam żyje się lepiej, mordo ty moja, tylko znowu zagłosuj na peło.
    Czy ty mordo wiesz, ile lat musi pracować jakiś powiatowy czy parafialny pracuś Polaczyna aby zarobić poł miliona. I co, mordo, nie zagłosujesz znowu na HGW we stolycy, albo Donka i Bronka we kraju?
  • ~bolek
    (2013-08-21 16:57)
    dajcie Polakom rzadzić (wadzę) a wykończą się sami
  • ~wiesio 13 POirytowany
    (2013-08-21 17:12)
    Granda - Banda!! Rozdaja premie milionowe bez wzgledu na wyniki pracy!! Kto POdpisał umowe tej tresci???Co na to ten Miro??? Niech jeszcze bardziej zadłuża Polskę to obecne i przyszłe pokolenia Polaków beda splacac ich długi!!! Trwa szabrownictwo , juz nie kamufluja sie jak aferzyści hazardowi na cmentarzach, w nocy!!! POtrafia to samo w dzień , w bialych rekawicach!!!
  • ~rudy
    (2013-08-21 17:18)
    a sad byl pewnie rozgrzany??? czy Drzewiecki byl na sali?
  • ~Tofik
    (2013-08-21 17:23)
    re~A CO2013-08-21 16:35
    To ministra nie zna prawa, zabrała się do sprawy od dupy strony i taki rezultat.
  • ~naprzód mądry Polaku!
    (2013-08-21 17:27)
    a naiwne Pol. aczki, do roboty, na emigrację. tyrać po 14 godzin, konserwa i spanie w baraku w 10-ciu. naprzód Polsko! Pan Kaplar z twarzy sportowiec jak się patrzy.
  • ~j.jan
    (2013-08-21 17:35)
    Tak to jest jak "baba" rządzi, panie Premierze.
  • ~strażnik gaju
    (2013-08-21 17:36)
    Drzewiecki oddaj nasze pół miliona złotych, Drzewicki do tiurmy, Tusk to ty zatrudniłeś Drzewieckiego jak ministra sportu by wyprowadził poprzez Kaplera nasze pieniądze
    co to za sąd kapturowy który uznaje hochsztaplerskie umowy mające jeden cel - oskubanie państwa za nic nie robienie
  • ~POL ANKA
    (2013-08-21 17:47)
    bardzo ciekawy przebieg sprawy. Jako publiczność nic nie wiemy, nie wiemy kto podpisał i jaka była treść umowy, nie wiemy jakie inne formy gratyfikacji panowie menago otrzymali. To, że wygrają wiedzieli wszyscy i My I Oni, rok temu nie było dobrej atmosfery do wypłaty tej w pocie czoła wypracowanej premii. A to specjalność polska, załatwić oddanie do użytkowania decyzje i dać nogę. A teraz Ministra Mucha powinna wystąpić z pozwem przeciwko tej osobie, która podpisała umowę z figurantem. Ale to już inna BAJKA
  • ~mmm
    (2013-08-21 17:54)
    ciekawe kto to tak wspaniałe umowy podpisywał, co za mistrz intelektu?