Były szef NCS wygrał w sądzie. Dostanie gigantyczne pieniądze

| Aktualizacja:

Narodowe Centrum Sportu musi zapłacić swojemu byłemu szefowi 571 tysięcy złotych. Rafał Kapler wygrał proces, który toczył się przed warszawskim Sądem Okręgowym.

wróć do artykułu
  • ~komar
    (2013-08-21 16:07)
    Mucha - znowu nasrałaś
  • ~cd
    (2013-08-21 19:28)
    WYGLĄDA NA TO, ŻE PAŃSTWO POLSKIE ZOSTAŁO ROZŁOŻONE PRZEZ POLSKIE SĄDY
  • ~NAZYWAM SIĘ MICHAŁ JÓZEF BĄK
    (2013-08-21 18:01)
    Bezczelnie zlodziejska Platforma Obłudników .
  • ~hodowca bydła
    (2013-08-21 18:02)
    no i właśnie po to " kibol" jest Tuskowi potrzebny aby osłonić takie wiadomości o odszkodowaniu dla Kaplera.
    Jest coraz większa bieda, rządzacy kradną to najlepszym lekarstwem jest urządzić igrzyska strasząc społeczeństwo wojną domową,wojną z Rosją ,Niemcami teraz doszedł Meksyk i diabli wiedzą kogo Dyzma z Sopotu wmanewruję aby tylko utrzymać się u władzy
  • ~Hej lemingu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2013-08-21 18:05)
    mucha nie siada ! ! !
  • ~plaża dzika plaża
    (2013-08-21 18:09)
    mucha nie zna prawa podobnie jak większość tych ludzi - odpowiedzialność ??? zerowa, podatnik zapłaci. Warto dodac, ze dzis amber gold w wyniku bałaganu i niewydolnego systemu skarbowego dostąpił zaszczytu umorzenia
  • ~Na gluPOte nie ma rady ....... - elektoracie
    (2013-08-21 18:28)
    Tak - tak - to z waszej kieszeni podatniku !
  • ~a dobrze okradanym lemingom
    (2013-08-21 18:29)
    ...ze wygra to WIEDZIELI WSZYSCY. PO to wygral przeciez ,by POdzielic sie we wsPOlnym domu.
  • ~kraj sumo
    (2013-08-21 18:39)
    Sądy popierają oszusta i złodzieja - w dodatku kosztem zwykłego podatnika i obywatela - czego jeszcze oczekiwać po tym kraju w którym Temida opaskę z oczu zdjęła , i jak zobaczyła polską praworządność - wagę sprzedała północnym Koreańczykom , tępy miecz Gruzinom , a sama wyemigrowała " za prawem" do Czadu . Teraz mimo obowiązkowego otwarcia w sądach okien i drzwi , nawet żdżbło sprawiedliwości nie może tam się dostać. Bo i skąd ???
  • ~PRAWNIK NIE DYSPO ZYCYJNY
    (2013-08-21 18:39)
    KROL SLONECZKO PERU ,MYSLI TAK POLSKA TO PO,A PO TO POLSKA.JAKO WLASCICIEL Z UDZIALEM POWYZEJ 50 5 uprawniaja nawet do zlodziejstwa , ogloszenia upadlosci. WSZYSTKO ZGODNIE ZE STANOWIONYM PRAWEM PRZEZ SWOJAKOW. BEDZIEMY WYWIERAC NACISKI BY SADY BYLY PO naszej stronie.
  • ~ubek
    (2013-08-21 18:43)
    glosujcie glupole dalej na PO, nam bedzie zylo sie lepiej
  • ~Referendum
    (2013-08-21 18:52)
    Mordo ty moja, zagłosowaliśmy na PO i żyje się nam lepiej. Powiatowe i parafialne Polaczki nie mają na leki dla chorych dzieci, o lekach dla dziadków nie wspomnę. My mamy nie tlko na leki, mordo ty moja, i żyje się nam lepiej, i będzie jeszcze lepiej, tylko namawiaj wszystkich aby nadal głosowali na HGW, Donka i Bronka. Pomyśl ile dziesiąt lat Polaczek musi odkładać pół miliona. A, tu my, za rozwalający się, podmokły, i oddany po czasie basenostadion dostajemy pół bańki.
  • ~JOZIO BAK
    (2013-08-21 19:16)
    wygral ale niech to placi tusk na spolke z lato ze swoich, ale tusk jak zwykle dlugi zwali na biednych ludzi
  • ~naiwny polski lud
    (2013-08-21 20:28)
    naród polski naiwny był, jest i będzie. a "sukno" Rzeczpospolitej było rwane, jest rwane i będzie rwane. Należy postawić pytanie: czy Polacy przy swoim poziomie naiwności mogą sami o sobie stanowić?
  • ~kobieta sukcesu
    (2013-08-21 18:00)
    Jakie z tej premii dole PO kawałku zagwarantowali sobie Drzewko i Muszka?
  • ~do lemingów w białych tojotach
    (2013-08-21 20:32)
    lemingi w białych tojotach. musicie robić więcej i więcej i jeszcze więcej. i szybciej, dynamiczniej. na światłach z piskiem na trzeciego. i jeszcze większa motywacja. musicie odłożyć gościowi ze swoich podatków ponad pół bańki. a w weekend szkolenia motywacyjne. i włoski na żel i zwężane spodnie. problemy z erekcją? co tam. po co realizować sie w łóżku. możecie w pracy. kolejny projekt, kolejny sukces...
  • ~max
    (2013-08-21 23:00)
    Teraz widzicie, że nie sposób już nic zrobić z Polskim wymiarem niesprawiedliwości, zmiana Konstytucji jest potrzebna i konieczna w/s dotyczącym Sądów i to natychmiast, ponieważ czara goryczy już dawno się przelała, trzeba tym arogantom przywrócić poziom podłogi bo po prostu im odbiło nie liczą się w ogóle ze społeczeństwem i elementarnymi zasadami sprawiedliwości, które są podstawą Prawa ! Proponuję z wypłat przewidzianych dla sędziów wypłacić odszkodowanie skoro budżet ma ponosić ciężar więc i oni winni to odczuć jako budżetówka !!!
  • ~Otto
    (2013-08-22 06:55)
    NIE ZAPLACI NARODOWE CENTRUM SPORTU TYLKO ZAPLACISZ TY, POLSKI PODATNIKU.
  • ~sed
    (2013-08-22 07:40)
    Zauwazcie, ze nigdzie nie ma informacji kto zawarl z tym macherem umowe na tak horrendalnych warunkach. Nie wolno przypominac z jakiej to partii byl ten minister, ktory tak lubil wydawac pieniadze.
  • ~qaqaaaqaqaqaqqaqa
    (2013-08-22 07:54)
    to było wiadome od początku

    cały ten proces to tylko wrażenie że coś robią - pod publikę

    a tak naprawdę to koszty procesu stanowią kolejny element
    niegospodarności


    a mucha ma się dobrze


    hańba i mydlenie oczu - i lekceważenie narodu bo myślą że ludzie są ślepi


    ...