Bilet do utrzymania władzy

| Aktualizacja:

Referendum jak zimny prysznic: mieszkańcy stolicy zapłacą mniej za komunikację miejską niż osoby, które w Warszawie nie płacą podatków. W innych miastach też kłaniają się wyborcom.

wróć do artykułu
  • ~OMEN
    (2013-08-22 09:26)
    Taa... Ciekawe czy to rozporządzenie HGW będzie miało skuteczność prawną. Wydaje mi się, ze to zarzadzenie może być niekonstytucyjne. W Ustawie Zasadniczej jest coś napisane o równości obywateli. Jeżeli z tej równości HGW chce wykluczyć część obywateli RP, to znaczy ,że nie szanuje, lub PO - prostu NIE ZNA Konstytucji.
  • ~polka
    (2013-08-22 09:58)
    to jest chwytanie Warszawiakow na wedke ---TYLKO NIEDAJCIE SIE NA TRIKI WALTZ I PO ---JAK ZAWSZE BADZCIE DZIELNYMI NIEUGIETYMI I PRAWYMI WARZSZAWIAKAMI ---TA KOBIETA WAM NAWET NIE UPIEKSZA WARSZAWY
  • ~ronin
    (2013-08-22 10:22)
    Polacy - podnieście głowy i nie nadstawiajcie dalej tylnej części ciała do kopania Was przez tą pazerną , głupią i bezwzględną chołotę polityczną. Oto macie dowód na to , że ONI wcale nie są tacy mocni. Trzeba IM to uświadomić i pokazać co to jest wola Narodu . Pogonić to tałatajstwo - i mądrze wybierać - nie tych ,którzy udają "złoto" a są zwykłym tąbakiem , ale tych , którzy są złotem dla Polski i Polaków. Pomimo olbrzymiej energii od czasów wojny, aby wyelminować z Narodu jednostki naprawdę wartościwe nie udało się sfołoczy antypolskiej do końca zrobić swojej roboty i ludzie godni reprezentować Polskę , ludzie dla których dobro Polski jest nadrzędne i którzy zadbają o przyszłość dla następnych pokoleń, Ci ludzie są obecni w naszym Narodzie.Trzeba ich tylko rękoma każdego z Was wyciągnąć z tombaku z którym są zmieszani i dać im możliwość działania. Zależy to tylko od tego na ile każdy uruchomi swój rozum przy wyborze władzy. Nie dajcie się dalej ogłupiać i oszukiwać.Bo to Wasz kraj i Wasza przyszłość .Nie dajcie się zagonić na dno studni. I szukajcie wiedzy o rzeczywistości, która realnie istnieje,a nie o tej którą rządzące nami śmiecie sprzedają w mediach.
  • ~warszawiak
    (2013-08-22 10:36)
    Co to znowu za chory pomysł na jakąś kartę warszawiaka???!!!
    Ciekawe, ile milionów zł. będzie NAS, warszawiaków, kosztowała operacja wprowadzenia, dystrybucji itp. tych kart...
  • ~Artur
    (2013-08-22 11:02)
    Jak Ją pogonili to proszę można obniżyć ceny.
    Do tej pory nie chciała rozmawiać a teraz znalazła się dobra mamuśka.
    Jedyny sposób na tę bandę to , że zostaną odcięci od koryta.
    Trzeba Ją koniecznie odwołać to następca dwa razy zastanowi się zanim
    zrobi coś przeciwko mieszkańcom.
  • ~Nick
    (2013-08-22 11:22)
    No i kazdy warszawiak dostanie balonik.
  • ~kkk
    (2013-08-22 11:23)
    Brawo Pani Prezydent. Proszę to zrobić juz od 01 wrzesnia 2013. Tyle rzeczy Pani juz naobiecywała i co z tego wyszło. gdzie ten szpital na Ursynowie,gdzie żłobki, gdzie ustawa reprywatyzacyjna. Pamieta Pani jak wyrzucała kupców spod Pałacu kultury. Taki był gwałt bo juz budowała Pani tam muzeum. Co wyszło parking dla kolesia zwiazanego z PO. Dosyć Pani bredni jak i całego PO
  • ~Zyg
    (2013-08-22 11:48)
    Rzygać się chce na tak obleśne chwyty. Należy jak najszybciej się jej pozbyć i tych wszystkich krętaczy z PO
  • ~PO = PARTIA OSZUSTÓW !!!
    (2013-08-22 11:49)
    Bilet do utrzymania władzy? Za późno !!!
  • ~paul
    (2013-08-22 12:03)
    A dziś największy z lewackich dziennikarzy wsparcia medialnego skrzydła PO niejaki J. Kuźniar w TVN24 szydził rano że jak prezydentem zostanie burmistrz Ursynowa to wtedy będzie każdy warszawiak płacił połowę ceny. ... i co ... i tu news, że jednak obniżają ceny, że da się ...

    Ten kuźniar to już nie potrafi nawet zachować pozorów. Nieźle mu płacą namiestnicy "plantacji" Waltera skoro już przestaje trzeźwo nawet udawać. Dla niego tylko tusk i PO a właściwie jej lewe skrzydło. Też dziś jak wspominał o konkursie tanga w Argentynie na które zgłosiło się kilkaset (chyba par), to też musiał wspomnieć, że organizatorzy wyrazili zgodę na pary jednopłciowe.

    Takich mamy dziennikarzy ...
  • ~Warszawiak
    (2013-08-22 12:15)
    Z jakiej racji przyjezdni maja płacić drożej za bilety i inne opłaty? To skandal!!! Co to za dzielenie ludzi. Na kiego grzyba mi jakaś Karta Warszawiaka? Ja sam wiem kim jestem.
  • ~POlandia
    (2013-08-22 12:17)
    Co z człowieka może zrobić strach przed wieloletnim węzieniem!
  • ~Be Ru
    (2013-08-22 12:25)
    Gdzieś jest granica śmieszności, a ta, jak widać, została przez HGW przekroczona. Ręce opadają.
  • ~tomi
    (2013-08-22 12:35)
    Ta kobieta i tak będzie siedzieć. Kwestia czasu. Reszta trafi na śmietnik historii.
  • ~puma
    (2013-08-22 14:22)
    nie POmoże piasek z Wisły.
  • ~cd
    (2013-08-22 14:55)
    TA DECYZJA TYLKO POTWIERDZA ŁAJDACKOŚĆ JEJ RZĄDÓW - BO CO TO ? OT TAK SOBIE MOŻNA ZMIENAĆ CENY BILETÓW WEDŁUG WIDZIMISIĘ PANI WALTZ?.
  • ~cd
    (2013-08-22 14:58)
    TO ZNACZY, ŻE PANI WALTZ DO TEJ PORY ŁUPIŁA WARSZAWIAKÓW ZŁOŚLIWIE I BEZ UZASADNIENIA.
  • ~The Evil One
    (2013-08-22 15:42)
    Referendum jak zimny prysznic: mieszkańcy stolicy zapłacą mniej za komunikację miejską niż osoby, które w Warszawie nie płacą podatków.Jeszcze mniej zaplaca, tj. tylko 10 % ceny biletu, niezaleznie czy placa podatki w Warszawie, czy tez nie - imigranci koszernego pochodzenia z bylego Zwiazku Sowieckiego i z I - sra - ela !
  • ~ufo
    (2013-08-22 16:27)
    luudzie glosujcie na PO!
    Nikt wam tylu rzeczy nie obieca co PO!
    Ufojcie nam!
  • ~wer
    (2013-08-22 17:28)
    Komorowski próbuje przejąć władzę z Gowinem - CZYLI KOLESIE DALEJ CHCĄ WŁADZY

Może zainteresować Cię też: