Bilet do utrzymania władzy

| Aktualizacja:

Referendum jak zimny prysznic: mieszkańcy stolicy zapłacą mniej za komunikację miejską niż osoby, które w Warszawie nie płacą podatków. W innych miastach też kłaniają się wyborcom.

wróć do artykułu
  • ~Palec boży
    (2013-08-23 03:50)
    Wystarczylo ze nowo wybrany prezydent Elblaga dotrzymał słowa ze obniży ceny biletow autobusowych i czynsze dla mieszkańcow Elblaga a już drżący o swoja pozycje niszczyciele polscy zaczynają mamić lud. Gdzie była ich troska o mieszkancow Warszawy kiedy bezwzględnie, bez skrupułów, bezlitośnie nie zastanawiając się nawet nad tym ze autobusami jeżdża najbiedniejsi mieszkancy Warszawy podwyższali ceny biletow? Ze zlem jest tak ze może jakiś czas mamić i oszukiwać ludzi. Po jakims czasie nie da się tego robic więcej bo wszyscy widza jasno i wyraźnie ze rzady niszczycieli są niszczycielskie i wtedy kolo fortuny odwraca się dla niszczycieli. Już zaczyna się to dziać! Niszczyciele czuja to i wielu z nich zwłaszcza ci dla społeczeństwa mało widoczni starają się ukrecic jak najwięcej kasy.
    Jakie prawo maja np włodarze miast i gmin czy nawet urzędnicy Min. skarbu sprzedawać mienie całego narodu polskiego? W opolskim oferują na sprzedaż nawet jeziora. Jak można sprzedawać polskie jeziora zwlaszcza ze nie ma ich w Polsce tak duzo czy rzeki? Kto był ich wlascicicielem dotychczas ze włodarze gminy wystawiają mienie wszystkich Polakow na sprzedaż? Wlascicielem był cały narod i to narod ma decydować np. w referendum czy chcą sprzedać komus polskie jezioro. Kim oni mysla ze oni sa ze maja prawo traktować mienie Polakow jak prywatny folwark? Jezioro Małe w opolskim to żadne małe jezioro tylko obszerne jezioro. Tak samo jak wyspy na Odrze. Odra nie jest na sprzedaż bo to jest terytorium Polski tak jak i wyspy na niej. Sprzedaja bo dostają za to olbrzymie łapowy. Obnizaja oficjalna cene dla kupca a reszte zazyczonej sumy mogą to być nawet miliony biora do własnej kieszeni. Dostaje burmistrz albo wojt i paru innych z wyższych instancji miedzy innymi Min. Skarbu i jego za-ca! Polska traci czesc swego terytorium a złodzieje co o ten kraj nigdy nie dbali bogaca się na tym! Podobnie jest z waznymi nieruchomościami czy inwestycjami panstwowymi! Grosze dla Polski, miliony do kieszeni dla złodziei! Jest granica jak długo można tym draniom na wszystko pozwalać. ARMIA BOGA nie dość ze posle wszystkich niszczycieli na garbowanie skory do diabla to jeszcze rozbije wszystko nielgalne i "kupcom" i "sprzedawcom"! Już zaczeli to czynic! Kamień na kamieniu nie zostanie im ze skradzionego mienia! Niech lepiej to wiedza!
    BOG obecnie decyduje o wszystkim, a ARMIA BOGA czeka na jego rozkazy. Nie zawsze działa od razu, tylko czeka az miarka się przebierze, a klika się dopelni!
    To to czekanie powoduje że oprawcy mysla ze nic im nie grozi. Kara spadnie na nich jak grom z nieba.
    Ruscy po odbudowaniu nieco ich sil zbrojnych zniszczonych im przez ARMIE BOGA znowu podskakuja i strasza potega której już nie ma!
    Wlecieli wczoraj na tereny Japonii żeby pofotografować bliżej ich bazy. Japonczycy teraz powinni do nich polecieć i pofotografowac ich. Nic im się nie stanie bo nad Japonia tez stoi flotta kosmiczna która strzeże Japonii przed Chinami. Strzeze dlatego, bo ani Chiny, ani taka np. Rosja nie znajduja się w zadnej pozycji żeby Japonii zagrozić!!!
  • ~wakwarakwa
    (2013-08-22 20:55)
    Ziomale - 13.10.2013r. masowo do urn - i odwołajmy tego chazarskiego szkodnika.
  • ~GRE
    (2013-08-22 17:28)
    PRZECIEZ TO NIEKONSTYTUCYJNE - OCZYWISTA OCZYWISTOSC
  • ~Rapaport
    (2013-08-22 17:48)
    Hihi ta nasza koszernie HGW swoje zrobiła.Stojąc w długiej kolejce po zdrowie do szamanów w Ośr. Zdrowia ręce opadają ! Pisza im w dowodach pochodzenie i co ?Tak ich otumaniono z praniem mózgów nic nie łapią - czekają na lepszość i to na wczoraj !
  • ~hehe
    (2013-08-22 18:21)
    Zeby utrzymac sie przy korycie HGW OBIECA WSZYSTKO!.
  • ~morris
    (2013-08-22 19:03)
    NIESTETY !!!

    WEDLUG PRAWA UNII JEST TO DYSKRYMINACJA LUDZI KTORZY NIE SA
    MIESZKANCAMI WARSZAWY I TO NIE PRZEJDZIE !!!

    OSTATNIO NIEMCY PRAGNELI WPROWADZIC DLA OBCOKRAJOWCOW OPLATY ZA AUTOSTRADY --- Nie mozna poniewaz jest to dzielenie ludzi na Kategorie . A wiec jest kawal .
  • ~ewa koby
    (2013-08-22 20:12)
    zlodziej groniec walec okradl mnie nawet na bilety ktore wczesniej kupilam po podwyzce jej kasowniki funkjonowaly tylko na kasowanie kary z lotniska absolut zlodziej lady
  • ~ewa koby
    (2013-08-22 20:16)
    gronkiewicz walec okradla pl z ich oszczednosci ala komercyjne banki i wszystkie inne banki
  • ~~serwer
    (2013-08-22 21:18)
    To że hajka wyleci to jest już pewniak - ale kto następny? Takie miernoty zajmują wysokie stołki i czas się zastanowić którego "szkodnika" na początek w referendum zgodnie z prawem usunąć.
  • ~ufo
    (2013-08-22 16:27)
    luudzie glosujcie na PO!
    Nikt wam tylu rzeczy nie obieca co PO!
    Ufojcie nam!
  • ~NiK
    (2013-08-22 22:32)
    To oczywista dyskryminacja obywateli. Czas skończyć z takimi rządami!
  • ~Doktor Dłuto
    (2013-08-23 06:43)
    Może następnym krokiem p.Prezydent będzie rozdawanie kiełbasy na ulicach lub (bardziej widowiskowe) rozrzucanie złotych monet.
    Wszystko dla Ciebie-Warszawo.
  • ~-
    (2013-08-23 08:26)
    Hani nie pomoże już nic .
  • ~w....y
    (2013-08-23 09:24)
    matryca robi wszystko pod publikę, by utrzymać władzę!!! A durny naród jak zwykle da się nabrać i POmoże hani - mam nadzieję, że warszawiacy nie dzadzą się nabrać na ten LEP!!!. Partia POpaprańców POwinna zniknąć ze sceny POlitycznej!!! POwinna zosdtać rozliczona za to, do czego doprowadzili przez 6 lat władzy!!! Za wszystkie zmarnowane publiczne pieniądze, rozrzutność jednostek budżetowych, decyzje rujnujące finanse państwa polskiego - decydenci POwinni stanąć przed Trybunałem Stanu!!!
  • ~Elena
    (2013-08-23 11:07)
    "Nagle znalazło się 5 mln zł na remonty" ...
    to znaczy, że pierwotnie ta kwota miała być nielegalnie wyprowadzona z kasy miasta. GDZIE PROKURATURA ?!!!
  • ~OMEN
    (2013-08-23 13:07)
    Taa... Sądzę, że warszawiacy i warszawianie zafundują HGW bezpłatny bilet OUT. ONE WAY TICKET !
  • ~mm
    (2013-08-24 12:48)
    Bedzie taniej ale ZALEDWIE o 2 zl niz obecnie. W dodatku ratusz likwiduje bilety trzydniowe, z ktorych czesto korzystali ci warszawiacy ktorzy na co dzien jezdza swoimi samochodami. Bilet jednorazowy zostanie skrocony z trzech godzin do 75 minut (chyba bedzie mozna sie przesiasc). W sumie - bedzie drozej i mniej osob bedzie korzystalo z komunikacji miejskiej.
  • ~wer
    (2013-08-22 17:28)
    Komorowski próbuje przejąć władzę z Gowinem - CZYLI KOLESIE DALEJ CHCĄ WŁADZY
  • ~The Evil One
    (2013-08-22 15:42)
    Referendum jak zimny prysznic: mieszkańcy stolicy zapłacą mniej za komunikację miejską niż osoby, które w Warszawie nie płacą podatków.Jeszcze mniej zaplaca, tj. tylko 10 % ceny biletu, niezaleznie czy placa podatki w Warszawie, czy tez nie - imigranci koszernego pochodzenia z bylego Zwiazku Sowieckiego i z I - sra - ela !
  • ~zulu gulu
    (2013-08-23 04:38)
    a kolesiom premie

Może zainteresować Cię też: