Córka Anny Samusionek błaga prezydenta o pomoc. Napisała list

| Aktualizacja:

"Błagam i proszę, aby Państwo mi pomogli być z tatusiem i błagam o pomoc w walce o moje prawa dziecka, ponieważ je mam" - pisze córka aktorki Anny Samusionek w dramatycznym liście do prezydenta Bronisława Komorowskiego i pierwszej damy Anny Komorowskiej.

wróć do artykułu
 • ~xxx
  (2013-10-09 11:33)
  w ciągle na tego ojca gadacie a matka jeszcze gorsza a szkoda dziecka
 • ~bisss
  (2013-10-09 11:30)
  trzeba zająć się mamusią a nie ojcem jej ciągle mało to ona krzywdzi dziecko ladacznica
 • ~Andrzej Kołczyński
  (2013-09-12 14:31)
  Re: ~Zbyszek2013-09-12 13:45
  "Andrzej przegiąłeś z tym twoim popolo minuto czyli szaraczkami intelektualnymi. Obrażasz osoby które są zniesmaczone zachowaniem Zubra, ojca szalonego co mści się na Ani. A gdzie twoje oburzenie na wpisy opluwające Anię? Jakoś nie widzę. Czy też jesteś wynajęty przez Tymochowicza i zaliczasz się do popolo grasso czyli wyższej warstwy intelektualnej? Daj spokój facet, nie pajacuj."

  *****************************************************************************************
  Co do zarzutu pajacowania odpowiem Lemem: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." - Stanisław Lem

  Zarzut, dyplomatycznie mówiąc, "bylejakości intelektualnej" postawiony w moim wcześniejszym wpisie to dowód na to, że nie jest mi obce miłosierdzie.

  Nie mieszkam w Polsce. Z Waszym krajem, Polski takiej jaka ona jest dziś nie potrafiłbym uznać za moją, nic mnie nie łączy.

  Zaglądam na polskie fora internetowe w ramach upewniania się, że u Was wciąż trwa "wojna myszy" (a propos kto, kiedy i w jakich okolicznościach użył tego określenia; znajomość historii kłania się!).

  Wasze polskie fora są kopalnią wiedzy na temat Waszej kondycji intelektualnej ...i nie tylko. Dobry analityk wiele może się dowiedzieć.

  ************************************************************************
  Co do treści artykułu, notki, o losach małej Andżeliki, to nadal uważam, że matka woląca raczej widzieć własne dziecko w "bidulu" niż pod opieką jej ojca jest bardzo złą matką.

  Sądy powinny kierować się dobrem dziecka a nie interesami któregokolwiek z rodziców. 11-letnie dziecko powinno mieć prawo do wyboru z którym z rodziców chce mieszkać. Państwo powinno ingerować nie wtedy ego i interesy finansowe, w tym przypadku matki, jednego z rodziców doznały uszczerbku, ale wtedy gdy dziecku dzieje się krzywda.

  Pozdrawiam,
  Andrzej Kołczyński
 • ~Kajtek
  (2013-09-12 14:27)
  Do listu Angeliki dotarli reporterzy Superstacji - przecież to śmieszne jakie dotarli, został im przyniesiony. To dopiero dziennikarstwo!!! Tak ciężkiej pracy tylko pozazdrościć! :) :) :). Ludzie nie dajcie sobą manipulować.
 • ~Widz2
  (2013-09-12 14:21)
  ~Skandal - jesteś naiwna/y przecież widać, że wszystko już było wcześniej ustawione media gotowy materiał robią tylko kopiuj / wklej. Kochany tatuś dba o to aby temat ciągle był "żywy". Tu nie chodzi o dziecko tylko o zemstę na byłej żonie!!!
 • ~Kaja
  (2013-09-12 14:11)
  ~max tak masz rację Zuber ma prawa rodzicielskie, zakaz kontaktów, który ciągle łamie!!! Czy on jest ponad prawem!!! Co on robi własnemu dziecku!!! Granda!!!
 • ~Zbyszek
  (2013-09-12 13:45)
  Andrzej przegiąłeś z tym twoim popolo minuto czyli szaraczkami intelektualnymi. Obrażasz osoby które są zniesmaczone zachowaniem Zubra, ojca szalonego co mści się na Ani. A gdzie twoje oburzenie na wpisy opluwające Anię? Jakoś nie widzę. Czy też jesteś wynajęty przez Tymochowicza i zaliczasz się do popolo grasso czyli wyższej warstwy intelektualnej? Daj spokój facet, nie pajacuj.
 • ~Andrzej Kołczyński
  (2013-09-12 13:17)
  KOREKTA: powinno być "popolo minuto" a nie "populo minuto". Przepraszam.

  Andrzej Kołczyński
 • ~Andrzej Kołczynski
  (2013-09-12 13:15)
  Korekta: powinno być "popolo minuto: a nie "populo minuto".

  Pozdrawiam,
  Andrzej Kołczyński
 • ~obserwatorka
  (2013-09-12 12:31)
  Zuber to gościu "ojciec" od siedmiu boleści widać, że już mu kompletnie odbiło. Jego trzeba zamknąć w psychiatryku!!!
 • ~Ala26
  (2013-09-12 12:20)
  macie rację Prezydent powinien zainteresować się życiorysem chorego ojca. Ojca, ktory manipuluje, steruje dzieckiem i nadal znęca się na jego matce
 • ~~Ola
  (2013-09-12 12:17)
  tak ~Ela to ten sam Zuber!!!
 • ~Ela
  (2013-09-12 11:51)
  Czy to nie ten sam Zuber co uciekł z Australii gdy był poszukiwany za molestowanie nieletnich/
 • ~max
  (2013-09-12 11:13)
  Zuber ma prawa rodzicielskie, ma zakaz kontaktow o które pozstarala się mama i to było powodem 3 ucieczki dziecka od matki!
 • ~Po co ci ceelebryci decyduja sie na dzieci?
  (2013-09-12 10:39)
  Ot jak celebryci zwani " inteligencja" ,dbaja o wlasne tylki a dzieci maja gdzies.

  Zgnilizna ,rozpusta ,wszelka swolocz w 80% tych drani ceni sobie bardziej sex i kase i zadni sa pokazywania w "lusterku" ,a w wiekszosci to oszlifowane hamy.

  Taki Kret ,chwali sie ze kupi sobie z kochanka dom ,kogo to obchodzi? Po co ten pajac zdecydowal sie na dziecko? ,zeby je zostawic i wziac nowa dupe,dno ,kompletne.
 • ~lenia
  (2013-09-12 10:20)
  Fajna matka z tej Anny Samusionek. Nawet własne dziecko nie chce mieć z nią nic wspólnego. Potwór.
 • ~Andrzej Kołczyński
  (2013-09-12 09:58)
  Problem, pamiętając o jej wieku należałoby raczej mówić o tragedii, małej Andżeliki Samusionek znam tylko z notek, trudno nazwać je artykułami, zamieszczonych w necie.

  Mimo to, moim zdaniem, można zaryzykować tezę, iż pani Anna Samusionek cierpi na kompleks Medei.

  Ważny, jak to często bywa w tego typu sprawach, jest także wątek finansowy. Matka walczy o prawo do opieki nad dzieckiem, i pozbawienie tego prawa ojca, ponieważ obawia się, że musiałaby płacić alimenty, gdyby to ojciec był opiekunem Andżeliki, zamiast je otrzymywać jak ma to miejsce obecnie.

  Nie mam żadnych wątpliwości, z którą z kobiet występujących w przypowieści o królu Salomonie, dwóch kobietach i dziecku należałoby kojarzyć panią Anne Samusionek.

  Dziecko w tej sytuacji zasługuje na współczucie i, przede wszystkim, na pomoc.

  Pozdrawiam,
  Andrzej Kołczyński

  .P.S. Jaki jest poziom sądownictwa w Polsce - każdy wie. By nie być posądzony o bycie męską szowinistyczną świnią nic nie napiszę o "damach" z łańcuchem z orłem "na uwięzi" na piersi.
 • ~@WAW
  (2013-09-12 09:44)
  o myslenie ciebie CHAMIE z syfiastej warszafki NIE MOZNA POsadzic!

  KABARET POmatolski trwa!!
 • ~WAW
  (2013-09-12 09:24)
  ~uwaga2013-09-12 08:58

  Domyśłam się, że pani S. głosował n aPOdłą Organizcję, prawda?
  Bo oasuje do niej jak ulał...
  ---
  MOGLA TEZ GLOSOWAC NA Psychopatów I Sukinsynów, ALE TEGO NIE WIEMY...
 • ~stado baranów?
  (2013-09-12 09:17)
  cyz więkoszść z was "zdziwionych" była w wieku 11 lat idiotami, którzy nie wiedzieli w ogóle co myślec i co pisać?

  czy może wam ktos pąłci za te wpisy?