Ksiądz skazany za pedofilię zajmował się ministrantami. Kuria umywa ręce

| Aktualizacja:

To sąd orzeknie o winie księdza z Tarchomina skazanego za pedofilię. Takie jest oficjalne stanowisko kurii warszawsko-praskiej. Ksiądz Grzegorz K., były proboszcz z Tarchomina, został w marcu skazany na rok więzienia w zawieszeniu za molestowanie chłopców. Jednak do wczoraj był proboszczem warszawskiej parafii i opiekował się ministrantami.

wróć do artykułu
  • ~agata
    (2013-09-27 15:30)
    W trybie natychmiastowym usunąć Hosera i Lipkę - beszczelni ludzie , ciekawe czy to kiniec tych zakłamań , tam musi byc kontrola ?
  • ~agata
    (2013-09-27 15:31)
    A jak się miewa PEC ? - co z tym łajdakiem ?
  • ~WAW
    (2013-09-27 15:42)
    TO DOBRZE ZE UMYWA RECE, BO PRZYNAJMNIEJ W WODZIE SWIECONEJ W KOSCIELE NIE BEDZIE BAKTERII KALU, E-COLI, ANI SLADOW NASIENIA...
  • ~pol anka
    (2013-09-27 15:43)
    sąd zawieszajac wykonanie kary jednoznacznie wskazał na ciężer gatunkowy przestepstwa. To tylko drobne uchybienie, zapomnienie się. Okres próby, cztery lata, ma zmobilizować księdza do działań bardziej skrytych i rozwaznych. Personalia Księdza pozostaja ukryte tzn. że dobro osobiste oblesnika jest wyżej postawione niż dobro małoletnich oddanych pod opiekę dorosłego, członka haryzmatycznej instytucji. A ja wiem co sądzić o tym wyroku, a Wy Kochani Rodacy czy uważacie, że Śędzia podpisujący sie pod orzeczeniem może sprawować swój urząd?
  • ~Nawiedzony
    (2013-09-27 15:52)
    pt Jerzy Borowczak -legenda solidarności porównał zachowanie kościoła do zachowań organizacji przestępczych...proponuję aby IPN ujawnił ,pewnie częściowo zachowane jeszcze,dokumenty dawnych służb specjalnych ...ale o tym jakoś nikt nie mówi...bo pewnie ,jak zwykle w takiej sytuacji, byłaby to nagonka na kościół...i obrażanie uczuć religijnych, tym bardziej że to TAMTE służby.
  • ~@WAW
    (2013-09-27 15:53)
    ty POtworze wypaczony - to taky jak ty i bolek szczali do chrzcielnicy!

    ZBOCZEK SMIERDZECY Z CIEBIE!

    ktos cie NIEDOSTRUGAL!

    KOLEJNY TEMACIK ZASTEPCZY - a dla POmatolow okazja do zbiorowej onanizacji przy kompach! JAK TAM KRYZYS???
  • ~Wujek Chlodek
    (2013-09-27 15:54)
    Kuria ich mac!
    Jak tak mozna?
  • ~re yyyuyttt
    (2013-09-27 15:56)
    Juz sie tak nie dus - idz sie wyproznic!

    A ty z jakiej sekty ZBOCZKU?
  • ~velux
    (2013-09-27 15:58)
    te WAW

    Idz sie POdmyc - FEKALIE TYLKO ROZNOSISZ NA TYM FORUM!

    Czys dzis na 'ostrym'??? Ile ci zrzucaja???
  • ~JUDASZ
    (2013-09-27 15:58)
    ,,,KURIA TO PIEKŁO ,,, A TAM DIABŁY...!!!

    --- SZATANY WCIELONE --- MAJĄ ROGI I OGONY...!!!

    === TAM ŚMIERDZI SIARKĄ NAWET W -=--- WC...!!!
  • ~Agata
    (2013-09-27 16:01)
    do ~ksionc z Sokolki
    Pan pisze specjalnie z błędami ortograficznymi? Bóg nie stworzył ich takimi. To nie jest wrodzone. Dziecko w chwili poczęcia NIE JEST ZBOCZEŃCEM. Człowiek osobiście wybiera zło. Człowiek wybiera co z takimi skłonnościami zrobić. To jest obrzydliwe co taki ksiądz robi. Bóg jest święty. Kościół musi się oczyszczać. Nie zapominajmy też, że za największego grzesznika Jezus Chrystus oddał życie. To nie jest usprawiedliwienie księdza. Taki ksiądz powinien zostać ukarany. Wynika to z miłości do niego. Nie można milczeć na grzech. Pamiętajmy także, że każdy człowiek ma prawo do nawrócenia.
  • ~Jws
    (2013-09-27 16:07)
    ZA KRADZIEŻ KURY DOSTAĆ MOŻNA WIĘCEJ, A ZA ROWER JESZCZE WIĘCEJ.GWAŁCENIE DZIECI , ZŁAMANIE ICH PSYCHICZNIE NA AŁE ŻYCIE TO ZDANIEM ORZEKAJĄCEGO SĘDZIEGO EPIZOD, ZASŁUGUJĄCY NA DROBNĄ KARĘ I TO W ZAWIESZENIU.!!! WSTYDZĘ SIĘ KRAJU, W KTÓTYM ZGINĘŁO WIEKU MOICH PRZODKÓW W JEGO OBRONIE.CZY PO TO ABY TACY SĘDZIOWIE SWOIMI WYROKAMI PRZYCZYNIALI SIĘ DO BEZKARNOŚCI W DEPRAWOWANIU NASZYCH DZIECI.?.
  • ~kokos
    (2013-09-27 16:15)
    co to za sądy jeśli jest winny powinien dostać wyrok i zakaz pracy z dziećmi.
  • ~dziadek
    (2013-09-27 16:18)
    "Gratulacje dusz_pasterstwa" Hoserowi
    „Pozdro” z Rwandy – Hutu oczekują !
  • ~erem
    (2013-09-27 16:23)
    BRAWO 'Agata'

    SWIETA PRAWDA - to ludzie robia z siebie ...ZWIERZETA!
  • ~dziadek
    (2013-09-27 16:29)
    "Fajny" ten Hoser z Rwandy
  • ~jws
    (2013-09-27 16:39)
    ABP HOSNER, ZWIERZCHNIK DIECEZJI KSIĘDZA ZBRODNIARZA -PEDOFILA USTAMI SWEGO URZEDNIKA UMYWA RĘCE ,JAK PIŁAT.A CHRYSTUS NAUCZAŁ,ŻE RĘKĘ LUB OKO PROWADZĄCE DO GRZECHU, NALEŻY OBCIĄĆ A OKO WYŁUPIĆ:WIERNY TEJ NAUCE ORYGENES DOKONAŁ SAMOKASTRACJI.CO NALEŻAŁOBY OBCIĄĆ SUKIENKOWYM GWALCĄCYM DZIECI, PROSZE POWIEDZIEC PANIE ABP HOSNER?
  • ~widz
    (2013-09-27 16:55)
    Słuchałem tej konferencji . Powiem tylko tyle tych bredni kanclerza nie idzie słuchać .
  • ~Jarosław ..K
    (2013-09-27 17:25)
    Jak wiadomo Polski Kościół Pedofilski był chroniony przez Watykan. Dawno było wiadome że Wojtyła i Dziwisz zamiatali sprawe pod dywan i przyklaskiwali tej radosnej działalności,a teraz jeden z nich ma być świetym
  • ~Małgorzata
    (2013-09-27 18:01)
    Przecież ten ksiądz został SKAZANY prawomocnym wyrokiem niezależnego sądu na 1 rok więzienia w zawieszeniu na cztery lata. Czego jeszcze potrzebuje ksiądz Lipka??? Kuria warszawsko-praska pastwiła się nad księdzem Lemańskim a innego księdza-pedofila CHRONI!!