Syberyjskie mrozy w Polsce? Naukowcy zapowiadają zimę stulecia

Można mieć tylko nadzieję, że badacze z Rosyjskiej Akademii Nauk w Petersburgu jedynie straszą. Bo ich zapowiedź brzmi przerażająco. Zdaniem "Super Expressu" naukowcy przewidują, że nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy, a to oznaczać będzie zimę stulecia!

wróć do artykułu
  • ~Karol z Hamburga
    (2013-10-03 08:30)
    A ja chcialem w Grudniu 2 tygodnie urlop w Polsce robic,
  • ~true
    (2013-10-03 08:45)
    cyt.: "Super Express"...

    BRAWO "dziennik"arzyny!! właśnie osiągneliście dno :)
  • ~john
    (2013-10-03 08:47)
    co roku to samo gadają
  • ~woj.
    (2013-10-03 08:51)
    No i w czym ten strach , taką zimę mielismy , chyba 98r . Zaczełła się pod koniec pażdziernika i do począktów maja trzymało
  • ~no tak
    (2013-10-03 08:59)
    Chciałoby się krzyknąć DOBIĆ GADA ale dzieci i emerytów szkoda.
  • ~pamela
    (2013-10-03 09:00)
    Polacy, już wiecie że jak putin chce to pada jak chce to świeci słońce. Jak chce to wyłazi mgła. W takim razie siarczyste mrozy dla dla putina mały pikuś. Zwłaszcza że ruskie przepowiadają... no i gazu nie będzie...
  • ~gty
    (2013-10-03 09:04)
    będzie ciężka zima bo górale już trzeci rok drewno zbierają
  • ~kozik
    (2013-10-03 09:09)
    re: ~Karol z Hamburga2013-10-03 08:30
    No to chyba dobrze? Będziesz w Polsce, a jakby też na Syberii - dwa w jednym. Chyba nie spodziewałeś się, że zima w Polsce to jak zima na Lazurowym Wybrzeżu?
  • ~cztelnik
    (2013-10-03 09:14)
    Czyżby chodziło o większe dostawy gazu i ropy do Polski z Rosji?
  • ~Kajetan
    (2013-10-03 09:22)
    czy już rozpylają sztuczną zimę?
  • ~emeryt rocznik 1940
    (2013-10-03 09:22)
    "Strach na Lachy" .Pamiętam zimy z lat 50 ub.w., kiedy to idąc na łyżwy nad Nidę, po splunięciu spadał lód na śnieg. Rzeka zamarzła od samego dna co było widać w szczelinach popękanego od mrozu lodu. Na dnie płynęły tylko małe strumyczki wody. A wiosną wyrąbywało się z lodu zamarznięte i zdatne do jedzenia ryby. I jakoś ludzie przeżyli, a Piekło nie zamarzło. Ale teraz, gdy Kaczyński zawiąże pakt z Millerem, który podobno porzucił SLD, do pewnie zamarznie.
  • ~Sceptyk
    (2013-10-03 09:26)
    Pier...nie
  • ~Stary
    (2013-10-03 09:27)
    -20 ? albo -30 ? to pikuś !
  • ~StJ
    (2013-10-03 09:28)
    Jeszcze jeden dowód na ocieplanie się klimatu!!!
  • ~Dina
    (2013-10-03 09:31)
    BZDURY . -30,TO U NICH,NA SYBERI.
  • ~Driver
    (2013-10-03 09:42)
    W latach 80 mialem pare razy temperature -30 stopni kolo Warszawy i tez w Bawari ,niemcy,to bylo chyba w 1984-85 roku
  • ~Driver
    (2013-10-03 09:45)
    To chyba prognoza na zyczenie Gazpromu?
    Ale kto wie, uczeni mowia ze ocieplenie znaczy w Europie oziebienie, to ma cos z Golfstromem wspolnego.
  • ~Dziadek Mroz
    (2013-10-03 09:50)
    Temperatura -30C to bedzie w domach krakowskich, po wpowadzeniu w zycie decyzji Rzadu o zakazie palenia weglem...
  • ~a5
    (2013-10-03 10:03)
    I TO JEST OCIEPLENIE KLIMATU?
  • ~AK
    (2013-10-03 10:04)
    A my przykręcimy kurek z gazem !
    I Lachy będą marzły !
    I będą grzeczne !
    A co z Niemcami, czyżby juz byli grzeczni i putin odpuścił ?
    Coś tu śmierdzi KGB

Może zainteresować Cię też: