Syberyjskie mrozy w Polsce? Naukowcy zapowiadają zimę stulecia

Można mieć tylko nadzieję, że badacze z Rosyjskiej Akademii Nauk w Petersburgu jedynie straszą. Bo ich zapowiedź brzmi przerażająco. Zdaniem "Super Expressu" naukowcy przewidują, że nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy, a to oznaczać będzie zimę stulecia!

wróć do artykułu
  • ~007
    (2013-10-03 15:37)
    Czy to opłacono z fuduszy Gazpromu?
  • ~observ
    (2013-10-03 13:12)
    no niestety radzieckim badaczom nie wierzę
  • ~wot!
    (2013-10-03 14:50)
    gaz sie nie sprzedaje, trzeba użyc odpowiedniego nacisku, stara sowiecka szkoła terroru lęku i psychozy.
  • ~john
    (2013-10-03 08:47)
    co roku to samo gadają
  • ~Nano
    (2013-10-03 10:52)
    Zdaniem "Super Expressu" :-) Brawo
  • ~Tpi.
    (2013-10-03 18:10)
    Uciekajcie do Rosji bo tam nie bedzie tylko w Polsce.
  • ~ZMARŻLUCH
    (2013-10-03 13:42)
    ALE CWANA TA ROSJA,NAJPIERW PRZYSYŁA NAM SYBERYJSKE MROZY A PÓZNIEJ KAŻE NAM PŁACIĆ ZA SWÓJ GAZ.
  • ~Albert von Landsberg
    (2013-10-03 13:44)
    To byl rok 1960, albo tez 61, moze tez 62 i byla odwilz - mialem wtedy 12 lat i slizgalem sie razem z mlodszym bratem na rozlewiskach Warty w Gorzowie Wielkopolskim, Razem z nami slizgal sie jakis wielki pies, jakis mieszaniec wilka z cielakiem i to bydle w pewnym momencie ugryzlo mojego mlodszego brata w reke i on bardzo krwawil - podeszlem do tego potwora i poglaskalem go, siadlem na jego grzbiecie i starym, zardzewialym poniemieckim scyzorykiem oberznalem mu uszy i wrzucilem go z wielkim trudem do przerebli. Nastepnego dnia Warta zamarzla od brzegu do brzegu , bylo -35 stopni C i jeszcze 3 miesiace slizgalem sie nad przerebla z zamarznietym potworem. To byla piekna i mrozna zima !
  • ~lis
    (2013-10-03 15:13)
    a czy ich ktos przeswietlal ,bo sobie mysle tak takie mrozy to my mielismy w latach 60tych ,a jest mowa o tym ze bedzie to stbir dla ,a przydalo by sie to dzisiejszemu rzadowi ,jak by sie zachowal bronislaw wypluczyna i kaczor donald tyfusek
  • ~lis
    (2013-10-03 15:15)
    to som ci naukowcu ktorym ocvzy przestrzepili w sowieckim szpitalu
  • ~ski
    (2013-10-03 16:40)
    ocieplenie klimatyczne to straszenie ludzi i wydawania pieniedzy na szczyty.. raz mowią o ociepleniu a teraz o tym ze zamarźniemy hehe
  • ~dorota
    (2013-10-03 17:05)
    znajac poziom naszych naukowcow nawet zimowych butow nie kupie...
  • ~dzis
    (2013-10-03 19:29)
    nie bycie tacy pewni zebyscie pozniej ni wstydzili tych swich komentarzy.
  • ~xx
    (2013-10-03 19:00)
    Pogody na 3 dni nie potrafią przewidzieć...
  • ~Tofik
    (2013-10-03 19:14)
    Kiedyś chciałem zamówić tygodniową prognozę pogody w Instytucie Meteorologii w Legionowie. Popatrzyli na mnie jak na wariata i stwierdzili, że na trzy dni mogą dać, ale też nie gwarantują zgodności. Od tej pory te wszystkie donosy odnośnie długoterminówki wyrzucał bym do śmieci, łącznie z tymi co je publikują.
  • ~edek
    (2013-10-03 12:41)
    A co na to wodzu Jarosław , czy się juz wypowiedział w tej bulwersujacej sprawie pełnej rosyjskich insynuacji.
  • ~lysedo
    (2013-10-03 15:07)
    Mozna by powiedzec ze mamy tu czubkow. Trzy dni temu pisano o ociepleniu a jusz mrozami ze niby to jakich nigdy nie bylo. czy wam we lbach jusz sie poprzewracalo?.Bedzie zima i troche mroz potrzyma. Straszyc to mozecie ale sami siebie wielcy medrcy.
  • ~Gazprom rządzi
    (2013-10-03 13:13)
    Aaaa to dlatego Ryży-zdrajca zakazuje ogrzewania węglem! Najdroższy ruski gaz będzie szedł jak woda!!
  • ~StWawa
    (2013-10-03 10:36)
    Da- da-da!!! Tylko zakup rusyjskiego gazu i rosyjska agentura na szczycie władzy w Tuskolandzie może was lemingi uratować przez syberyjskim morozem!!!
  • ~Ydyjota
    (2013-10-03 10:59)
    Donald już zaczął podnosić ceny wódki - tradycyjnego, polskiego rozgrzewacza. Teraz kolej na węgiel, prąd, gaz, ropę i benzynę. Jak jest zapotrzebowanie to trzeba korzystać.

Może zainteresować Cię też: