Obrońcy zwierząt kontra muzułmanie. Kolejna odsłona sporu o ubój rytualny

Przepychanki i awantura o ubój rytualny podczas muzułmańskiego święta na Białostocczyźnie. "Trzeba szczególnej wrażliwości, by w tej sytuacji nie urazić niczyich przekonań i zachować wstrzemięźliwość wszystkich stron" - apeluje minister Michał Boni, który wcześniej spotkał się z przedstawicielami mniejszości wyznaniowych.

wróć do artykułu
  • ~Mufti pufti
    (2013-10-15 13:59)
    Swinie zarznijcie i bedzie wporzadku.
  • ~likier
    (2013-10-15 14:05)
    Antysemici, a nie tfu to inni anty...
  • ~raHamim
    (2013-10-15 14:09)
    Co zrobic z ZIELONYM MENDACTWEM
    pokazał Putin i Rosja,
    spałować Gnoi tak żeby im się odechciło !!!
    dosyść już warcholstwa ekoTERRORYSTÓW
    kopa w DU... i spokój...
  • ~gege
    (2013-10-15 14:10)
    zwierzęta udało się udomowić, a ta zaraza islamska nadal pozostaje dzika i prymitywna!
  • ~jojne
    (2013-10-15 14:24)
    wpadli kolesie na grila ,a Boni chciał się załapac.Jak tu nie protestowac :)))
  • ~Marek
    (2013-10-15 14:24)
    To głównie są nasi polscy Tatarzy, lub jak kto woli Polacy pochodzenia tatarskiego - od kilku wieków dobrzy polscy patrioci i obrońcy Ojczyzny - nasi bracia. Oddali Polsce wiele zasług. Nie pozwólmy, żeby lewacy i inne mniejszości (zazdrosne o nasze dobre wzajemne relacje) poróżniły rdzennych Polaków z polskimi Tatarami. Jako katolik i sympatyk zwierząt nie jestem za ubojem rytualnym na codzień, ale w tak duże święto należy zrobić wyjątek i życzyć Tatarom spokojnych, zdrowych i wesołych Świąt.
  • ~rth
    (2013-10-15 14:25)
    kaziu marcinkiewicz fanzoli ze niemcy kupili te ustawe za 2 koła euro i w tym ja temu ...wierze-jest w tym kraju ABW?
  • ~jojne
    (2013-10-15 14:26)
    ...ajajajaj...
    znowu nas przebili.Gdzie nasi ?dlaczego tak cicho?Aaaadas zrob cos z tym ..to ,,antysemityzm" :(((buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
  • ~iza
    (2013-10-15 14:31)
    animalsi weszli na teren prywatny, powinni zostać poszczuci psem
  • ~robert
    (2013-10-15 14:39)
    Bydło z eko mafii , które gdyby otrzymali jakąś gratyfikację natychmiast zamilkliby.
    Eko bandy, blokujące budowy autostrad, gdy otrzymają wsparcie finansowe, natychmiast odpuszczają i, i już nie interesuje ich przyszłość świerszcza czy skrzata.
    Najmniej cywilizowani to są ci eko terroryści.
  • ~wiele bny
    (2013-10-15 14:50)
    bydlaki chcą zabijac zwierzeta aby jak cierpiały najmocniej to mordercy
  • ~hubert
    (2013-10-15 15:03)
    A gdyby przywrócić religię Azteków i zabójstwo rytualne wykonywałoby się na ludziach? Czy wtedy też muft twierdziłby, że wszystko jest ok, bo to ryt religyjny.
  • ~jacek
    (2013-10-15 16:21)
    wyp...tych debili z Polski i będzie spokój-co za butne sk...ny-widziałem relację
  • ~re marek
    (2013-10-15 16:30)
    Ziemia jest przeludniona i zginie od nadmiaru ludzi zabraknie wody zywnośći i powietrza ludzie zniszczą ZIemie aty marek jesteś prostak kościelny brak słów na twoje debilizmy
  • ~niekumam
    (2013-10-15 16:43)
    Zaczyna się od uboju rytualnego drobna sprzeczka a nie długo będą rządac więcej i więcej czy się nie zapomnieli gdzie mieszkają i że muszą się dostosować do naszych przepisów,tradycję takie to są barbarzyńskie tradycje to XXI wiek żeby wierzyć w jakieś gusła że jak zwierzęta będą męczone to będzie lepsza ofiara ,te wszystkie tradycje to jest głupota nic więcej .
  • ~Aha Edek
    (2013-10-15 16:51)
    Mafia ":Obrońcy zwierząt" na Księżyc! Ludzi na polskich drogach dzień w dzień bez ogłuszania mordują!!!
  • ~obserwator
    (2013-10-15 16:57)
    Re: re Marek
    Ziemia jest przeludniona i zginie od nadmiaru ludzi zabraknie wody zywnośći i powietrza ludzie zniszczą ZIemie aty marek jesteś prostak kościelny brak słów na twoje debilizmy.
    Myśląc o przeludnionej ziemi, nie masz chyba na myśli Europy, gdzie rodzi się coraz mniej dzieci, a jak już są poczęte, to zabija się je w łonie "pseudo-matek".
    Z tego wynika, że to ty jesteś (jak to nazwałeś) totalnym debilem. Nieważne czy ktoś jest katolikiem czy nie, zabijanie dzieci jest morderstwem.
    A za niedługo w Europie, przy takiej dzietności i napływie ludności muzułmańskiej, ubój rytualny będzie normalnością. I będzie ci "łyso".
  • ~Dobrze być ateistą żadnych zachamowań
    (2013-10-15 17:14)
    LEWICA ZŻERA WŁASNY OGON .
    BRAK TOLERANCJI NIENAWIŚĆ DO WSZYSTKICH WIERZĄCYCH BEZ WZGLĘDU NA WYZNANIE.
  • ~Dobrze być ateistą żadnych zachamowań
    (2013-10-15 17:21)
    Wielki szacunek dla Polskich Tatarów.
    Zawsze wierni Rzeczpospolitej i zawsze w pierwszym szeregu obrońców R.P.
    A lewica zieloni ekolodzy czy inne tam tałatajstwo.
    Nuworysze którzy pojawili sie wraz z modą z Zachodu.
    Za parę groszy można kupić ich przychylność.
    Jest ich niewielu ale są krzykliwi i agresywni. Jak to ateiści.
  • ~Gosia
    (2013-10-15 17:21)
    Jak czytam te wszystkie komentarze potepiajace obroncow zwierząt to niedobrze mi sie robi..co z Was za ludzie że krytykujecie tych którzy bronia tych którzy sami nie moga sie obronic.Kto z Was zrobił cokolwiek dla ludzi ,zwiererząt...Najbardziej krzycz ą zawsze Ci którzy nic dobrego w życiu nie zrobili.